Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Електропорація - безін'єкційна мезотерапія

Електропорація - безін'єкційна мезотерапія

Електропорація - це найбільш сучасний спосіб ввести лікарські або косметичні речовини вглиб шкіри без її пошкодження. Таким чином, корисні речовини потрапляють углиб шкіри та діють у десятки разів ефективніше, ніж при традиційному поверхневому нанесенні. Це фізичний, а не біохімічний метод, де використовується змінний електричноий струм низької напруги.

До недавнього часу існувало два альтернативних способи інтрадермального (внутрішньошкірного) введення лікарських речовин: мезотерапія і електрофорез. На відміну від мезотерапії, електропорація є неінвазивним (без пошкодження шкірного покрову), абсолютно безболісним методом, і тому легко переноситься пацієнтами (див. Рис.1). На додаток, метод повністю виключає можливість інфікування, а реабілітаційний період після процедури - відсутній. Від електрофорезу, де вглиб шкіри вводяться тільки низькомолекулярні речовини, електропорація відрізняється тим, що дозволяє вводити у глибокі шари шкіри препарати з великими розмірами молекул. Іншою перевагою методу є можливість внутрішньоклітинного потрапляння лікарських речовин, що значно підсилює лікувальний ефект.

Електропорація

Показання для електропорації

Найпоширенішим показанням для електропорації є суха (зневоднена) шкіра обличчя, шиї, декольте, рук і т.д. Тому щоб повернути шкірі здоровий вигляд, поліпшити тургор і прибрати дрібні мімічні зморшки в неї вводяться речовини що сприяють обміну речовин та глибокому зволоженню тканин: гіалуронова кислота, вітаміни, колаген та еластин, клітинні активатори, стимулятори лімфо- та кровообігу. Крім цього процедура показана для боротьби з акне, куперозом, алопецією (випадінням волосся), целюлітом, а також для лікування та профілактики пігментних плям.

Переносимість, частота і тривалість процедур

У 99% випадків пацієнти дуже добре переносять процедуру, а помітний омолоджуючий ефект настає вже після першого сеансу. Однак, щоб посилити та закріпити його необхідно пройти 5-8 процедур із інтервалом в один тиждень. Потім підтримуючі процедури виконуються 1 раз в 2 місяці. Тривалість сеансу - 40 хвилин.

Протипоказання

До найбільш поширених протипоказань до виконання процедури електропорації можуть бути віднесені загальні для всіх електро- та фізіопроцедур стани: онкологічні та аутоімунні захворювання, вагітність та лактація, наявність кардіостимулятора і металеві імпланти, алергічні реакції на препарати що вводяться або їх компоненти.

Електропорація вигідно поєднується з більшістю професійних косметологічних та апаратних процедур. У комбінації з фото- та лазеротерапією, пілінгами, різноманітними косметологічними та терапевтичними доглядами вдається досягти довгострокових позитивних результатів не тільки в anti-age досягти терапії, але і в боротьбі з акне, трихології, корекції фігури. Висока ефективність вкупі з чудовою переносимістю процедури завжди приносить задоволення не тільки пацієнтові, але і лікарю, що використовує дану методику.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Додати відгук
Тамара (26.01.21)
Хочу поділитися своїми враженнями від процедури елетропораціі. До апаратної косметології вдаюся вперше, до цього обходилася кремами і домашньою зарядкою для обличчя. Але, на жаль, вік. Процедура виявилася безболісною, після неї не залишилося ніяких пошкоджень на шкірі. Але зате ефект був помітний вже після першого сеансу. Майже відразу шкіра стала виглядати більш здоровою, зникла сухість, трошки розгладилися мімічні зморшки навколо очей, рота і особливо на лобі. Я не очікувала такого швидкого ефекту, та й взагалі до косметології завжди ставилася скептично. Зараз я пройшла вже 4 процедури, приходжу на сеанси раз в тиждень. Попереду ще 4 процедури. Хочеться вірити, що результат перевершить всі мої очікування!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01