Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Ультразвуковий SMAS ліфтинг - безпечна альтернатива пластиці

Ультразвуковий SMAS ліфтинг - безпечна альтернатива пластиці

Провисання нижньої третини обличчя, пролапс повік, провисла шкіра внутрішніх поверхонь кінцівок, швидке старіння шиї і зони декольте - проблеми, з якими не справляються креми і сироватки.

Для досягнення помітного результату потрібно впливати на глибокі шари тканин та м'язово-апоневротичний апарат, що називається SMAS (Superficial Musculo-Aponeurotic System). З ним працюють хірурги, але пластична операція — це наркоз, реабілітація та безліч ризиків.

Глибока СМАС-підтяжка обличчя — інноваційний метод в області естетичної медицини, який дозволяє омолодити і підтягнути м'які тканини обличчя, шиї та декольте, досягнувши результату, не гіршого за пластику.

Впливати так само глибоко, без болю, побічних ефектів та реабілітаційного періоду може тільки безопераційна ультразвукова SMAS підтяжка. Наприклад, процедура SMAS-ліфтингу на європейському апараті HIFU Super-lift, яка успішно застосовується у нашій в клініці в місті Київ. Вона підтягує контури обличчя, шиї та всього тіла, ущільнює шкіру, позбавляє від зморшок різної глибини, подвійного підборіддя, в'ялості на внутрішній стороні рук і ніг.

Плюси SMAS-пластики:

  • якісніше та швидше за інші методи ініціює або підвищує вироблення колагену III типу, який ще називають «колагеном молодості»;
  • Хайфу-ліфтинг діє на необхідній глибині, не пошкоджуючи поверхню шкіри, тому він не залишає рубців, шрамів чи будь яких інших пошкоджень. Глибину впливу вибирає лікар;
  • апарат HIFU Super-Lift оснащений відеосистемою. Тобто під час процедури ультразвукової підтяжки обличчя лікар бачить на екрані глибинні шари тканин, на які саме відбувається вплив. Це дозволяє проводити сеанс під ретельним контролем фахівця;
  • процедура проходить швидко і безболісно - пацієнт відчуває лише легке поколювання, тепло;
  • після безопераційного SMAS-ліфтингу немає відновлювального періоду, реабілітації чи ризику незворотних змін.

Як працює SMAS Hifu ліфтинг?

Один сеанс триває максимум 1,5 години без анестезії та не вимагає від пацієнта особливої підготовки. Проводиться СМАС- підтяжка по розмічених лініях:

  • тканини на заданій глибині прогріваються до зазначеної лікарем температури;
  • в точках, розташованих на однаковій одна від одної відстані, утворюються міні-осередки коагуляції;
  • підвищення температури в точкових ділянках стимулює утворення нових волокон колагену і еластину.

Ефект помітний відразу після процедури і складає приблизно 30% від майбутнього максимуму. Далі, за рахунок запуску процесів омолодження в шкірі, він поступово наростає протягом 3-6 місяців та тримається близько 1,5-2 років.

Кому підходить підтяжка обличчя методом СМАС ліфтингу?

Апаратна підтяжка ультразвуком рекомендована у віці від 35 років. Щоб переконатися в необхідності проведення процедури, потрібно отримати консультацію лікаря. Фахівець перевірить, чи є показання та протипоказання, підкаже, яка на SMAS-ліфтинг ціна та як він поєднується з іншими методиками омолодження, до яких Ви вже вдавалися чи плануєте скористатися у майбутньому.

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 SMAS-ліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри). Повіки + периорбітальна область + скроні608000
2 SMAS-ліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри). Щоки + підборіддя6010000
3 SMAS-ліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри). Усе обличчя 10014000
4 SMAS-ліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри). Обличчя + шия14020000
5 SMAS-ліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри). Внутрішня поверхня руки1 зона8000
6 SMAS-ліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри). Живіт1 зона8000
7 SMAS-ліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри). Коліна1 зона8000
8 SMAS-ліфтинг (безопераційна підтяжка шкіри). Сідниці2 зони14000

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Додати відгук
Богдана (14.01.21)
Відмінна процедура! Пройшла всього один сеанс, результат вражаючий! Шкіра помітно підтягнулася, стала більш пружною, покращився колір обличчя, зморшки стали не такими помітними, як раніше. Мені 45 років, вік дає про себе знати, а так хочеться виглядати молодою! Уже навіть замислювалася про хірургічну підтяжку, хоча і страшно. Але виявляється зараз є й інші ефективніші методи. Всім жінкам за 40 однозначно рекомендую. Ці гроші того варті!
Ярослава (18.12.20)
Вирішила зробити SMAS-ліфтінг, так як прочитала, що процедура за результатами схожа з пластикою. Думала і про пластику, але вирішила відкласти, спробувати СМАС і, якщо результат не сподобається, вже тоді вдатися до хірургії. Що я можу сказати? SMAS-ліфтинг - це, звичайно, не зовсім підтяжка обличчя, але і ціна, як і стрес від процедури зовсім інші. Сеанс зайняв півтори години (проводився SMAS-ліфтинг всього обличчя), відчувалося тільки легке поколювання і тепло. Зміни були помітні навіть відразу після процедури, але доктор сказала, що ефект буде наростати протягом 3-6 місяців, і дівчатка, це чиста правда! Після ліфтінгу пройшло кілька місяців, а моє обличчя виглядає все молодше і здоровіше! Можливо в майбутньому я і вдамся до пластичної хірургії, але поки що результат від SMAS-ліфтінгу мене більш ніж влаштовує.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01