Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift

Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift, виробництва Alvi-Prague (Чехія) - це програмована інтелектуальна платформа для підтяжки і моделювання форми обличчя та тіла, що є гідною альтернативою пластичної хірургії. Методика дозволяє проводити таку підтяжку і омолодження, яка порівнянна з хірургічною корекцією овалу обличчя. Різниця лише в тому, що СМАС-ліфтинг проводиться природним шляхом - без анестезії, ін'єкцій, операції і подальшого періоду відновлення.

Принцип роботи апарату заснований на ефекті відповіді біологічних тканин скороченням на локальне підвищення температури. Після теплової обробки в середніх та глибоких шарах шкіри і підшкірних анатомічних структурах, тканини отримують потужний сигнал до підтяжки і омолодження. Процедура має моментальний позитивний результат, а пролонгований ефект омолодження триватиме не менше одного-двох років.

Описаний вище керований точковий нагрів в області глибоких підшкірних м'язів і зв'язок здійснюється за допомогою інтенсивного пучка сфокусованого ультразвуку. Ділянки обличчя, шиї, тулуба обробляються прицільно та послідовно. Процес відображається на екрані апарату і повністю контролюється лікарем.

Устаткування працює відразу в 3-х напрямках:

  • 1. Безопераційний ліфтинг.
  • 2. Моделювання форми обличчя і тіла.
  • 3. Підвищення пружності шкіри.

Модель HIFU Super-Lift є однією з найбезпечніших та найбільш продуктивних з аналогічних апаратів. Всього один сеанс на рік забезпечує суттєве поліпшення стану шкіри за рахунок підвищення метаболізму тканин, а також розгладження зморшок і скорочення небажаних шкірних складок.

Апарат вироблений в 2020 році, має європейські сертифікати відповідності СЄ, а також сертифікат ISO, які підтверджують його безпечну і ефективну роботу.

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)