Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Мікродермабразія - лагідна алмазна шліфовка шкіри

Мікродермабразія - лагідна алмазна шліфовка шкіри

Мікродермабразія - це професійна процедура, що покращує стан шкіри за рахунок делікатного механічного відлущування (шліфовки) верхнього шару епідермісу. Методика застосовується з метою усунення дрібних рубців, шрамів та розтяжок шкіри, вирівнювання її тону, при розширених порах та себореї, а також як самостійна очищувальла і омолоджуюча процедура.

Мікродермабразія буває алмазною та мікрокристалічною. При алмазній шліфовці механічний вплив здійснюється за допомогою наконечника з алмазним напиленням, а при кристалічній - полірування проводиться кристалами оксиду алюмінію, які подаються під тиском. В обох випадках відлущений біологічний матеріал видаляється за допомогою вакууму. Алмазний пілінг має деякі переваги перед кристалічним, так як дозволяє акуратно і точно виконати процедури в таких делікатних зонах як повіки або область навколо рота, а також виключає алергічні реакції на оксид алюмінію.

Переносимість та показання до процедури

Процедура практично безболісна добре переноситься пацієнтами, підходить для всіх типів шкіри, та виконується не тільки по обличчю але і по тілу. Найбільш розповсюдженими показаннями до процедури є такі стани:

  • постакне - рубці після перенесеного акне;
  • гіперкератоз - потовщення, огрубіння верхнього шару епідермісу;
  • розтяжки на шкірі;
  • жирна, комбінована, а також тьмяна шкіра;
  • дрібні мімічні зморшки;
  • пігментації і / або ознаки фотостаріння;
  • збільшені пори, себорея.

Для досягнення довгострокового клінічного ефекту може знадобитися пройти до 5 сеансів, з інтервалом в два тижні.

Необхідні застереження

Відразу після процедури, внаслідок видалення епідермісу, починається період його регенерації, який триватиме близько 7-10 днів. Необхідно пам'ятати, що в цей період шкіра буде тимчасово позбавлена захисного рогового шару, і тому виявиться особливо вразливою для ультрафіолетових променів. Тому головною рекомендацією лікаря буде необхідність щоденного нанесення на оброблені ділянки сонцезахисного крему з достатнім ступенем SPF.

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Мікродермабразія обличчя 45800
2 Мікродермабразія спини752000

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Олександра (02.02.21)
Звернулася в клініку за рекомендацією знайомої. Косметологічних салонів і клінік в місті чимало, буває складно зробити правильний вибір. Прийшла з проблемою тьмяності шкіри і збільшених пір. Потрапила до косметолога Васильєвої Ірини Володимирівни, яка порадила мені пройти процедуру мікродермобразії обличчя. Ціна виявилася прийнятною - 800 грн. Для початку я вирішила пройти один сеанс і якщо результат мене задовольнить, пройти курс. Вирішили обійтися без анестезії, хоча шліфування було досить чутливим. По закінченню шкіра почервоніла, доктор сказала, що такий пілінг знімає верхній шар епідермісу і період регенерації може зайняти від 7 до 10 днів. Я робила процедуру в п'ятницю, тому в понеділок вже спокійно пішла на роботу, на шкірі не залишилося ніяких слідів впливу. А ось результат, як для однієї процедури, вразив. Планую найближчим часом пройти курс з 3-х сеансів.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01