Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Псоріаз

Псоріаз

Псоріаз – хронічне аутоімунне шкірне захворювання, що має генетичну природу. Головна особливість псоріазу – надмірне, але доброякісне розростання епідермісу. Проявляється на шкірі у вигляді епідермальних папул і бляшок червоно-рожевого кольору, поверхня яких потім покривається висівкоподібними чи пластинчастими лусочками. Шкірні прояви часто супроводжуються свербінням різної інтенсивності і відчуттям стягнення шкіри.

Чому з’являється псоріаз?

Псоріаз зустрічається приблизно у 2% населення планети, незалежно від географічних, расових і вікових особливостей. Найчастіше захворювання вражає розгинальні поверхні кінцівок в області ліктьових і колінних суглобів, нігтьові пластини, волосяну частину голови. Іноді на тлі захворювання може розвинутися артрит. В останньому випадку лікування повинно проводитися в стаціонарі.

Псоріаз – мультифакторне захворювання. На його розвиток впливає спадкова схильність, порушення обміну речовин, захворювання печінки і жовчно-вивідної системи, стресові ситуації, інфекції, травми. Захворювання відноситься до розряду хронічних, і нажаль, нерідко супроводжується подальшим порушенням загального метаболізму (обміну речовин) та накопиченню в організмі токсинів ендогенного походження. Це так званий синдром ендогенної інтоксикації, який вимагає проведення дезінтоксикаційної терапії.

Псоріаз
Фото 1
Псоріаз
Фото 2
Псоріаз
Фото 3
Псоріаз
Фото 4

Лікування псоріазу в клініці лікаря Бреннера

Все вищеописане зовсім не означає, що хвора на псоріаз людина не зможе працювати і повноцінно жити. За умови індивідуально підібраного (адекватного) лікування і дотриманні правильного догляду за шкірою, хвороба відступає. Ремісія може тривати роками, і навіть десятками років.

Для усунення загострень псоріазу використовуються зовнішні препарати (спеціальні креми, мазі, лосьйони, шампуні), а також – фізіотерапія (ультразвукова, магніто- і лазеротерапія, фонофорез, УФО-селективна фототерапія). У важких випадках може знадобитися системна терапія, що включає медикаментозну корекцію органічних і функціональних порушень, використання дезінтоксикаційних і антиоксидантних препаратів. При наявності супутніх захворювань, які можуть бути причиною рецидиву, призначаються консультації відповідних фахівців.

Ціни на лікування псоріазу

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30500
3 Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30850
4 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30550
5 Консультація лікаря дерматохірурга, онкохірурга, вищої категорії, кандидата мед. наук30850
6 Консультація лікаря дерматоонколога30850
7 Первинна консультація лікаря-трихолога з проведенням цифрової трихоскопії 451200 1000
8 Консультація лікаря-трихолога30600
9 Повторна консультація лікаря трихолога 30600
10 Цифрова електронна трихоскопія (FOTOFINDER, TrichoLAB)30600
11 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite (до 5 новоутворень)30550
12 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite, всього тіла451200
13 Контрольний огляд лікаря30300
14 Контрольний огляд лікаря з перев’язкою30390
# Цифрова електронна дерматоскопіяТривалість, хвЦіна, грн
1 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(консультація лікаря дерматолога з фотофіксацією утворень)
45900
2 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(консультація лікаря дерматолога вищої категорії, К.М.Н., з фотофіксацією утворень)
451000
3 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(без консультації / повторна фотофіксація)
30600
4 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (4-8 утворень)
(консультація лікаря дерматолога вищої категорії, КМН, з фотофіксацією утворень)
601500
# Лабораторні дослідження (1 одиниця/ділянка) Тривалість (діб)Ціна, грн
1 Дослідження на демодекоз (Demodex follicullorum)3190
2 Дослідження на паразитарні гриби (мікроскопія елементів гриба)3190
3 Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу на грибкову флору з визначенням чутливості до протигрибкових препаратів10560
4 Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів7500
5 Мікробіологічне дослідження біологічного матеріалу на стафілокок з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів7480
6 Мікробіологічне дослідження вмісту нігтьового карману з визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів7480
7 Мікробіологічне дослідження лусочок шкіри на грибкову флору з вогнищ ураження, вмісту або гнійного відокремлення папул (везикул)10560
8 Мікробіологічне дослідження волосся на грибкову флору з визначенням чутливості до протигрибкових препаратів10560
9 Мікробіологічне дослідження нігтьових пластин на грибкову флору з визначенням чутливості до протигрибкових препаратів10560
10 Забір біологічного матеріалу лікарем1 ділянка50

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Псоріаз. Часті питання

За скільки часу можна вилікувати псоріаз?
Зняти загострення псоріазу за 2-3 тижні неможливо. Це рецидивуюче хронічне захворювання, яке, нажаль, повністю ніколи не проходить. Для того, щоб домогтися стійкої ремісії потрібно близько 6-9 місяців лікування. Далі пацієнт періодично проходить підтримуючу терапію, що дозволяє контролювати хворобу. Позитивних результатів можна досягти тільки при регулярному спостереженні та контролі за захворюванням.
Чи можна заразитися на псоріаз?
Ні, псоріаз – аутоімунне захворювання, а не інфекційне. Це індивідуальна проблема пацієнта, його організму. Воно не передається контактно-побутовим або іншим шляхом.
Які рекомендації щодо профілактики псоріазу?
Щоб уникнути рецидиву рекомендується уникати стресів і перевтоми, вести здоровий спосіб життя. Вживання алкоголю і куріння здатні негативно вплинути на перебіг захворювання. Під час прийняття водних процедур (ванна, душ) слід використовувати засоби,що не мають вираженої подразнюючої дії, а після – необхідно наносити на шкіру емоленти.
Чи часто хворі на псоріаз страждають від депресії?
Пацієнти, які страждають від псоріазу (особливо видимих ділянок тіла), часто страждають від депресії, ступінь важкості якої можна порівняти з депресивними станами при цукровому діабеті, інфаркті міокарду, ішемічної хвороби серця і онкологічних захворювань. Тому гарний настрій і позитивне ставлення оточуючих (членів сім'ї, друзів, колег) має неоціненне значення.
Додати відгук
Оксана (11.01.23) StarStarStarStarStar
Я досить скептично ставлюся до сучасної медицини і тим більше до лікарів. Але не так давно в мене на руках з'явилося сильне свербляче лущення. Від цього постійного свербіння я навіть не могла спати. Друг порекомендував записатися до лікаря-дерматовенеролога Перехрестенко Андрія Петровича з клініки Бреннера. На прийомі лікар оглянув мої плями і призначив аналізи. Виявилося, що у мене псоріаз, чого я абсолютно не очікувала. Лікар мене заспокоїв - сказав, що з цим захворюванням можна жити, просто необхідно дотримуватися деяких правил і обмежень. Призначив мені мазь і фізіотерапію. Поступово все пройшло. На даний момент мене нічого не турбує. Спасибі величезне лікарю і всій клініці.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Оксано! Дякуємо Вам за відгук. На жаль, псоріаз не можна повністю вилікувати, але можна перевести в стадію тривалої ремісії. Якщо правильно доглядати за шкірою, якісно харчуватися, відпочивати, висипатися, позбутися шкідливих звичок, то можна вести нормальний спосіб життя. Дякую, що довірилися Brenner Clinic. Всього доброго!
Вікторія (30.11.22) StarStarStarStarStar
Псоріаз виник 6 років тому. Хвороба вразила голову, коліна та лікті. Через це у мене почалася сильна депресія. Зверталася за допомогою до кількох клінік, але лікування мало лише короткочасний ефект. Brenner Clinic стала моєю третьою спробою. На кардинально інші результати я не розраховувала, але все ж таки вирішила не здаватися. І зараз можу сказати, що з моменту лікування минуло 4 місяці, а плями ще не з'являються. Знаю, що це небагато, але для мене це чудовий результат. Я навіть не сподівалася, що знову зможу жити нормальним життям. Лікар Перехрестенко Андрій Петрович просто чарівник!
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Вікторіє! Дякуємо за душевний відгук! Андрій Петрович - справжній професіонал своєї справи, і нам дуже приємно, що Ви відзначили це. Звертайтеся!
Володимир (13.10.22) StarStarStarStarStar
Лікуюсь від псоріазу вже багато років. Завдяки лікарю Ірині Васильєвій хвороба майже півроку перебуває у стадії ремісії. Людям із цим захворюванням рекомендую звертатися саме сюди. Відмінні лікарі та ціна лікування псоріазу нормальна.
Адміністратор BrennerClinic
Здрастуйте, Володимире! Спасибі, що знайшли час написати нам. Від душі дякуємо за високу оцінку роботи Ірини Васильєвої. Ми раді, що псоріаз уже тривалий час перебуває у стадії ремісії і не турбує Вас. Бажаємо Вам здоров'я і нехай приводів для звернення до лікаря буде менше.
Зоя (28.08.22) StarStarStarStarStar
Псоріаз покрив голову, вуха та частково стегна. Знаю, що захворювання не заразне, але не говоритимеш про це кожному перехожому на вулиці. Звернувшись до Brenner Clinic мені вдалося перевести його на стадію ремісії. Зазвичай я не залишаю відгуки в інтернеті, але вирішила, що люди повинні знати, що із цим захворюванням можна жити. Для цього потрібно знайти правильного лікаря, який вам допомагатиме. І найголовніше, потрібно всіляко уникати стресів. Щоразу після сильних емоційних переживань плями повертаються знову. Лікар звичайно ж допомагає мені впоратися з симптомами, але не забуває нагадувати про турботу про себе та здоровий спосіб життя. У клініці Бреннера ви зможете знайти свого фахівця, до якого завжди можна звернутися. Безперечно рекомендую!
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Зоя! Дякуємо за такий докладний відгук! Спасибі, що відзначили професіоналізм наших лікарів під час лікування псоріазу. Звичайно ж, Ви завжди можете до нас звернутися з будь-якою дерматологічною проблемою. Ми завжди до Ваших послуг!
Ксенія (19.02.21) StarStarStarStarStar
Коли кілька місяців тому я звернулася в "Клініку лікаря Бреннера", моя шкіра на руках, ногах і місцями на голові була покрита псоріазом. Я пробувала різні способи лікування, і терапевтичні і народні, але результатів особливо не було. Але мушу визнати, що я не завжди дотримувалася призначень лікарів, тому що лікування псоріазу дуже непросте і вимагає суворої дисципліни. Але на цей раз я вирішила нарешті впоратися з хворобою, і разом з доктором Перехрестенко А.П. ми домоглися прекрасних результатів. Я пила таблетки, вітаміни, втирала мазі, сиділа на дієті, кинула курити і зайнялася спортом. Але тепер моя шкіра практично чиста! Величезні зусилля цього вартували!
Адміністратор BrennerClinic
Доброго дня, Ксенія! Дякуємо Вам за відгук. Велике спасибі Вам за те, що довірили нам своє здоров'я і за теплі слова на адресу нашого лікаря! Ми раді, що Вам вдається тримувати псоріаз на стадії тривалої ремісії і перевести свій спосіб життя на якісно новий рівень. Будьте здорові!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)