Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Відбілюючий догляд

Відбілюючий догляд

Під пігментацією найчастіше мають на увазі коричневі або світло-коричневі плями, що злегка піднімаються над поверхнею шкіри і супроводжуються потовщенням рогового шару. За пігментацію шкіри відповідають меланоцити - клітини, що виробляють темний пігмент шкіри - меланін. Пігментації, або іншими словами плями різного розміру і форми, можуть мати різне походження і причини.

Яким чином можна відбілити шкіру обличчя?

Для багатьох це є значною естетичною проблемою. Сучасна косметологія не стоїть на місці і для вирішення даної проблеми існує багато ефективних методик, завдяки яким в нашому центрі ми добиваємося стабільних позитивних результатів.

Методи вирішення проблеми підбираються індивідуально для кожного пацієнта залежно від причини та умов виникнення пігментації. Поєднання апаратних методик (лазерна, фотовплив) та професійних косметичних засобів дозволяє нам добиватися стабільних результатів у лікуванні гіперпігментації на будь-яких етапах її розвитку.

Використання лазерних технологій дає змогу цілеспрямовано впливати на ділянки шкіри з високим вмістом меланіну. Під впливом лазерного променя пігмент руйнується та одразу після процедури плями стають світлішими, а через деякий час зовсім зникають. В різних ситуаціях для отримання бажаного ефекту може знадобитися від 1 до 3 сеансів з інтервалом в 1 місяць.

Під час фотопроцедури меланін руйнується під впливом світлового потоку. Перші результати стають помітними протягом кількох днів. Для отримання необхідного ефекту потрібно провести 3-4 процедури. Одночасно з видаленням пігментації, фотовплив дає змогу позбутися мімічних зморшок та активувати процес синтезу шкірою власного колагену.

Натуральна косметика для відбілювання шкіри

Професійна косметика «класу Люкс», що ми використовуємо, містить активні компоненти, які ефективно та безпечно видаляють і попереджають виникнення пігментації. Коєва кислота активно блокує вироблення меланіну, а комплекс гліколевих кислот відлущує пігментований шар епідермісу та швидко оновлює шкіру. Ці засоби ефективні при гіперпігментації, що виникла у результаті дії різних факторів (УФ-випромінювання, запалення, вагітність, акне, лікарські препарати та ін.).

Дуже важливою є профілактика та попередження виникнення пігментних плям. Ми підберемо для Вас засоби домашнього професійного догляду та навчимо правильно доглядати і захищати вашу шкіру.

Відбілювання
До та після курсу відбілюючих процедур для обличчя
Відбілювання
Результат відбілюючих процедур
# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Відбілюючий догляд
Комплекс включає пілінг і відбілюючу маску
60800

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Додати відгук
Інна (22.12.20)
Мені 44 роки, відбілювала шкіру в зв'язку з появою досить сильної пігментації після прийому ліків. Не можу сказати, що плями зникли повністю, але зміни помітні. Поки що зробила одну процедуру, але планую через один-два місяці прийти повторно для поліпшення результату. Сеанс тривав близько години і складався з пілінгу із застосуванням лазера і нанесення вибілюючої маски. Незважаючи на те, що ніколи раніше не вдавалася до лазерної терапії, процедура відбілювання здалася мені досить комфортною, не було ніяких хворобливих або неприємних відчуттів. Дякую вам, що даєте можливість жінкам позбавлятися від косметичних дефектів. Думаю всі погодяться, що для нас жінок це дуже важливо.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01