Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Видалення кератом

Видалення кератом

Себорейна кератома (старечий кератоз) – доброякісне пухлиноподібне утворення, що може виникнути на шкірі обличчя, шиї, тулуба, тильній стороні рук, кистей, або на гомілках. З'являється найчастіше у віці після 50-ти років, але може спостерігатися і в молодих людей. Чоловіки і жінки хворіють однаково часто.

Стареча кератома: клінічна картина захворювання

До 80-х років минулого століття себорейна кератома поєднувалася з іншою нозологічною формою - сенільним кератозом. Деякі іноземні автори і зараз класифікують старечий кератоз і себорейний кератоз як єдине захворювання, що відноситься до групи передракових дерматозів.

Однак у клінічному відношенні себорейний кератоз здебільшого має сприятливий перебіг та надзвичайно рідко буває злоякісним. Малігнізація утвору може бути спровокована тривалою травматизацією, інсоляцією та/або неправильною терапією.

Як правило, себорейна кератома є обмеженим утворенням округлої або овальної форми, колір якого може варіювати від білястого або сірого, до темно-коричневого або навіть чорного. Зазвичай, спочатку на шкірі виникає жовта пляма, що потім поступово темніє та покривається лусочками. Утвори зазвичай множинні, рідше - поодинокі, 0,5-2 см (на початку захворювання) у діаметрі без вираженої тенденції до злиття, згодом можуть збільшуватися до 6 см. та зливатися між собою (зріла форма).

При тривалому існуванні кератоми приймають вид досить щільних бляшок, покритих кірками брудно-сірого кольору, що помірно підносяться над поверхнею шкіри.

Гіперкератотичне нашарування (лусочки) можливо відокремити, але при цьому спостерігаються кровоточивість та схильність до запалення. Самостійна регресія себорейних кератом не відзначається.

Видалення кератоми лазером у Brenner Clinic

Найбільш сучасний, ефективний та не травматичний спосіб лікування кератом – лазерна деструкція. Ця безконтактна процедура робиться під місцевою анестезією та не спричиняє ускладнень. Лазерний промінь повністю руйнує новоутворення, не травмуючи здорову шкіру. Видалення триває близько 15 хвилин та не потребує реабілітаційного періоду. На місці обробки не утворюються шрами чи рубці.

Кератома
Старечий кератоз
Кератома
До та після лазерного видалення себорейної кератоми

Ціни на видалення кератом

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30750
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30550
3 Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30900
4 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30650
5 Консультація лікаря дерматохірурга, онкохірурга, вищої категорії, кандидата мед. наук30900
6 Консультація лікаря дерматоонколога30900
7 Повторна консультація лікаря трихолога 30650
8 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite (до 5 новоутворень)30750
9 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite, всього тіла452400
10 Контрольний огляд лікаря30500
11 Контрольний огляд лікаря з перев’язкою30650
# Цифрова електронна дерматоскопіяТривалість, хвЦіна, грн
1 Карта родимок (FotoFinder)
(виявляє нові та змінені шкірні ураження на всьому тілі)
604200 3500
2 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(консультація лікаря дерматолога з фотофіксацією утворень)
45900
3 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(консультація лікаря дерматолога вищої категорії, К.М.Н., з фотофіксацією утворень)
451200
4 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(без консультації / повторна фотофіксація)
30650
5 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (4-8 утворень)
(консультація лікаря дерматолога вищої категорії, КМН, з фотофіксацією утворень)
601700
# Лазерне видалення новоутворень та косметичних дефектівОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення себорейних кератомдо 3 мм500
2 Лазерне видалення себорейних кератомот 3 до 10 мм750
3 Лазерне видалення себорейних кератомвід 10 до 20 мм1000

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Що таке кератома?
Кератоз (стареча кератома) - пухлиноподібне доброякісне утворення. Зазвичай з'являється на шкірі шиї та обличчя, тулуба, гомілках, тильному боці кистей. Поширена у людей віком за 50 років, але може утворитися й у молодих.
Чим небезпечна кератома?
Причиною перетворення кератоми на злоякісну пухлину може стати активний вплив сонячних променів, тривала травматизація і нерадикальне лікування.
До якого лікаря звернутися?
Лікуванням кератоми займається лікар дермато-онколог. Оскільки найефективнішим методом усунення кератоми визнано лазерну терапію, дермато-онколог також має бути фахівцем у галузі лазерних технологій.
Як прибрати кератому?
Найефективніший спосіб лікування кератоми - лазерний вплив. Лікар дермато-онколог, впливаючи на утворення лазерним променем, поступово "випаровує" уражені тканини, не зачіпаючи здорової шкіри. Процедура практично безболісна, не потребує анестезії і не залишає рубців на шкірі.
Додати відгук
Жанна (08.03.23) StarStarStarStarStar
У клініці проводили видалення кератоми на правій руці. Після процедури лікар залишив рекомендації щодо догляду за проблемною ділянкою. Усе зробили швидко, без болю, запалення після видалення не було. На рецепції дуже приємна дівчина адміністратор. У клініці чисто, при вході бахіли, паперові серветки, у вбиральні одноразові рушники. Клініка високого рівня.
Зоя (09.08.21) StarStarStarStarStar
Хочу висловити подяку Ткаченку Риммі Петрівні за лазерне видалення кератоми на обличчі. Дуже переживала, щоби не залишилося шраму. Новоутворення було досить велике – близько 1.5 см у діаметрі. Видаляли лазером із застосуванням місцевої анестезії. Після процедури ускладнень не виникло. Вилучення пройшло легко і швидко. Шраму не залишилося, але все ще помітний крихітний слід. Лікар сказала незабаром повинен зникнути. Дуже рада, що довірилася добрим людям. Дякую!
Адміністратор BrennerClinic
Зоя, прийміть нашу щиру подяку за те, що поділилися з нами та нашими клієнтами своїм враженням від роботи клініки. Раді, що Ви обрали саме нас. Обіцяємо виправдовувати ваші найвищі очікування. Міцного вам здоров'я!
Юлія (16.01.21) StarStarStarStarStar
Видаляла в клініці кератому лазером. Видалення пройшло безболісно, швидко, ніяких ускладнень не виникло. Доктор сподобалася - дуже ввічлива і видно, що хороший фахівець, відмінно розбирається в проблемі. За видалення заплатила 500 грн, на мій погляд ціна більш ніж доступна. Обов'язково буду рекомендувати клініку знайомим.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, від імені дружного колективу нашої клініки хочемо подякувати Вам за хороші слова про нашу роботу. Раді, що Вас задовольнила ціна видалення кератоми. Також рекомендуємо раз на півроку (або хоча б на рік) проходити комп'ютерне обстеження родимок, щоб бути впевненими в їхній безпеці. Звертайтеся, ми завжди намагатимемося Вам допомогти!
Анна (26.10.20) StarStarStarStarStar
Моя подяка - лікарям клініки Бреннера в м. Києві. Клініку порекомендувала приятелька, звернулася з приводу видалення кератоми на обличчі. Усі мої занепокоєння про те, що залишиться негарний слід, виявилися марними. Процедура майже безболісна, ранка зажила протягом місяця, слід майже не помітний. Персонал - дуже приємний і компетентний. Лікарка детально пояснила, що вона робитиме, розповіла, як доглядати за шкірою після процедури. Величезне спасибі!
Адміністратор BrennerClinic
Анно, дякуємо Вам за те, що довірили своє здоров'я нашим лікарям, а також за те, що залишили відгук! Ми дуже Вам вдячні і раді, що візит до клініки залишив позитивні емоції. Наші фахівці завжди готові надати професійну допомогу всім, кому вона необхідна. Бажаємо вам міцного здоров'я і всього найкращого. Обов'язково час від часу заходьте до нас на перевірку родимок!
Леонід (14.10.20) StarStarStarStarStar
Мені 62 роки. Кератому з'явилася на кисті руки. Новоутворення мене не турбувало, але мені часто почали говорити, що воно може бути небезпечним і краще сходити до лікаря. Клініка Бреннера знаходиться неподалік мого будинку на Русанівці. Прийшов за попереднім записом до доктора Перехрестенка Андрія Петровича. Лікар подивився на кератому у збільшеному вигляді і сказав видаляти. Записався на процедуру наступного дня. Вирішив попередньо порадитись із дружиною. Вона схвалила, тож наступного дня прийшли разом. Лазерне видалення кератоми було не страшним. Після процедури записали дружину на огляд. Збирається відвідати клініку наступного тижня.
Адміністратор BrennerClinic
Леоніде, спасибі Вам величезне за позитивний відгук про нашу клініку. Передали Ваші слова лікарю Андрію Петровичу. Задоволений пацієнт для фахівця - найкращий комплімент. З огляду на вік, рекомендуємо Вам бути уважним зі своїми родимками і новоутвореннями, і періодично заходити до нас на дерматоскопію.
Валентин (26.09.20) StarStarStarStarStar
До 50-річного віку не мав поняття про кератоми, після п'ятдесяти років вони з'явилися. До звернення в клініку лікаря Бреннера я вже мав не надто приємний досвід видалення кератоми, з тривалим загоєння. Лазерне видалення допомогло радикально вирішити проблему. Тепер про новоутворення на шкірі нагадують ледь помітні шрами. Лікар сказала, що протягом півроку вони стануть зовсім непомітними. Сама по собі процедура видалення супроводжується невеликим дискомфортом, але заради такого прекрасного ефекту можна й потерпіти.
Адміністратор BrennerClinic
Валентине, дякуємо за Ваш відгук. Приємно, що візит до нас залишив позитивне враження. У нас працюють тільки висококваліфіковані лікарі, які мають великий досвід. Бажаємо Вам і вашим близьким міцного здоров'я і всіх благ!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Лев (07.09.20) StarStarStarStarStar
Завдяки фахівцям клініки лікаря Бреннера я протягом двох сеансів позбувся численних кератом на спині. Сама по собі процедура видалення кератоми малоприємна, але робиться все дуже швидко і професійно. Дуже коректні та грамотні лікарі. Попередили про можливі почервоніння і набряк шкіри після процедури, але у мене нічого подібного не було. Загоєння пройшло швидко і без наслідків. Для обробки місць припікання користувався тетрацикліновою маззю.
Адміністратор BrennerClinic
Лев, дякуємо Вам за залишений відгук і високу оцінку нашої роботи. Раді, що Ви залишилися задоволені зверненням до нашої клініки лазерної косметології. Наші лікарі мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи, що дає змогу вирішувати навіть найскладніші завдання. Всього Вам найкращого! Бережіть себе і заходьте раз на півроку на огляд.
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)