Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція у Києві

Лазерна епіляція – це стовідсотково найбільш сучасний, безпечний та довговічний спосіб позбутися від зайвої рослинності.

Сучасним людям волосся порібне тільки на голові, а на тілі – це атавізм: воно більше не виконує ні терморегулюючої, ні захисної функції, а його наявність на видимих ділянках сприймається зокрема як косметичний дефект. Більше того, волосся може стати джерелом неприємних запахів та відчуттів (деколи навіть інфекції), якщо з тих чи інших причин не вдається підтримати гігієну тіла.

Найчастіше пацієнти бажають видалити волосся з верхньої губи, пахвових западин, зони бікіні, шкіри рук, стегон, гомілок; рідше - з поверхні спини і живота.

Що впливає на ріст волосся?

Кількість та колір волосся завжди залежить від різних факторів:

 • від етнічної та расової приналежності – жителі південних регіонів частіше мають більшу кількість та густину волосся (більш жорсткі і темні) на тілі, ніж північні народи;
 • від спадковості та віку;
 • від гормонального фону (наприклад, підвищений рівень тестостерону – головного чоловічого статевого гормону. Так само, гормональні розлади статевої сфери у жінок здатні посили ріст небажаного волосся.

Депіляція чи Епіляція?

На сьогоднішній день ми користуємося як традиційними, так і новими методами видалення небажаної рослинності.
У зв'язку з цим історично виникли два терміни – депіляція та епіляція.
Прийнято вважати, що депіляція – це видалення тільки зовнішньої частини або всього волосся без руйнування волосяної цибулини, а епіляція - це видалення волосся шляхом знищення волосяної цибулини. У останньому випадку волосяна цибулина, що знаходиться глибоко у товщі шкіри, більше ніколи вже не дасть паростків. Це означає, що епіляція – це назавжди, чи якщо точніше сказати, дуже надовго, а депіляція – короткочасне рішення!

Депіляція волосся

Гоління найвідоміший з усіх традиційних способів. У процесі гоління зрізається тільки видима поверхнева частина волосся, а корінь, чи точніше – волосяна цибулина не зачіпається.
Це досить простий, швидкий та доступний спосіб, але він, на жаль, має багато негативних ефектів. Ефект після гоління зберігається тільки впродовж кількох днів, волосся з часом стає все жорсткішим, а відростаюча «стерня» відчувається вже наступного дня.
Візьмемо також до уваги порізи, подразнення шкіри, вростання волосся в шкіру, поява пігментації після порізів та від застосування засобів «після гоління».

Вищипування або висмикування волосся, а також воскова депіляція (ВД) – напевно, найдавніші методи депіляції. Виконується за допомогою пінцета, побутового депілятора або воскової стрічки.
Як правило, обрив волоса відбувається під поверхнею шкіри, тому вони відростають трохи довше, ніж після гоління. Найголовнішим недоліком є потужні больові відчуття, вросле волосся та можливість запалення.

Креми-депілятори руйнують поверхневу структуру волосся хімічними речовинами. При цьому волосяна цибулина не страждає. Мінуси ті ж, що й при голінні; окрім того, можливі алергічні реакції на сам крем.

Перевагами цих методів депіляції можна вважати тільки відсутність сезонних протипоказань, доступність та простоту. Що ж стосується дешевизни методів депіляції, то це спірне питання: якщо підсумувати всі витрати часу та грошей, то отримані цифри здивують. Але найголовнішим недоліком депіляції є песимізм – неможливість радикально перемогти небажане волосся.

Епіляція волосся

Це найбільш радикальний, а тому й найбільш оптимістичний спосіб позбавлення від небажаного волосся. Сучасне обладнання дозволяє безпечно раз і назавжди позбутися від небажаної рослинності.

Найбільш часто застосовуються три методи: електроепіляція, фотоепіляція та лазерна епіляція.

Що таке електроепіляція?

Електроепіляція (ЕЕ) — це єдиний метод без обмежень щодо кольору шкіри та волосся. Суть цього методу полягає у тому, що у волосяний фолікул вводиться тонкий електрод (товщиною у волосину), а потім подається постійний електричний струм. Відбувається електрохімічна реакція, у результаті якої руйнується волосина. Обробка кожної волосини займає близько однієї хвилини. За один сеанс обробляється невелика ділянка, так як процедура дуже болюча. При всій простоті виконання, операція електроепіляції має свої негативні сторони: хворобливість процедури та небезпека інфікування (gри пропущенні струму занадто великої сили і збільшенні експозиції можуть виникати опіки навколишніх тканин, що веде в подальшому до утворення рубців).

У чому полягає суть усіх методів світлової епіляції?

Лазерна (ЛЕ) та фотоепіляція (ФЕ) відносяться до світлових методів епіляції. В їх основі лежить принцип селективного фототермоліза. Суть цього принципу закладена у самій назві: селективний – означає вибірковий (частковий), а слово фототермоліз пояснює, що глибоке руйнування волосини відбувається за рахунок переходу світлової енергії у теплову.

Краща лазерна епіляція

Отже, потужні світлові промені вибірково та без пошкодження навколишніх тканин поглинаються поверхневою частиною волосини, що містить натуральний пігмент меланін. Далі світлова енергія перетворюється у теплову, і це тепло по стержню волосини передається углиб, де руйнує паросткові структури цибулини.

Дуже важливо розуміти, що світлові імпульси або промені (по-народному - лазерне випромінювання), що генеруються лазером, не мають нічого спільного з іонізуючим (радіоактивним) випромінюванням. Це всього лише схожі за звучанням слова.

Ідеальна довжина хвилі, що генерується лазером (ефективна і безпечна), знаходиться в діапазоні 750-1100 нм. З погляду фізики, це - інфракрасне світло, точніше невидима для ока теплова енергія.

Вона дозволяє вибірково впливати тільки на мету – паросткові зони небажаного волосся (точніше на пігмент меланін та гемоглобін в судинному клубочку, що живить волосся) і при цьому уникати шкідливого впливу на навколишні тканини.

ХарактеристикиМетод прибирання небажаного волосся
ЛазернаВосковаЕлектроепіляція
Больові відчуття (+-) (++) (+++)
Опіки, пухирі Відсутні Відсутні Бувають
Еритема Відсутня Буває Часто
Інфекція Відсутня Можлива Можлива
Гіпопігментація Відсутня Рідко Буває
Гіперпігментація Дуже рідко Буває Буває
Радикальність Назавжи до 4-6 тижнів Назавжи
Необхідна кількість сеансів (у середньому) 4-8 Кожні 4 тижні 15-90
Швидкість процедури Швидка Швидка Дуже повільна

Переваги світлової (лазерної та фото-) епіляції, у порівнянні з іншими видами епіляції та депіляції, полягають у тому, що цілісність шкіри не порушується, і за один спалах обробляється значна ділянка волосся.

Як «мінус» будь-яких світлових методів епіляції є незначний больовий ефект, який залежить від товщини волосся та розміру волосяної цибулини. Больові відчуття мінімізуються, якщо апарат обладнаний системою місцевого охолодження шкіри.

Побічні ефекти спостерігаються надзвичайно рідко, а ефективність та комфорт цих процедур перевершує усі сподівання. Світло дійсно допоможе домогтися ефекту ідеально гладкої та чистої шкіри. Кращих методів боротьби із зайвими волоссям учені поки-що не винайшли.

Наше лазерне обладнання

MeDioStar NeXT

Новітня діодна лазерна система MeDioStarNeXT (виробник: Asclepion, Germany, 2016)

MeDioStar NeXT – це сучасна техніка 21-го століття, розроблена спеціально для лазерної епіляції.

Одномоментна подача двохвилевого імпульсу (810 + 940 нм) для більш ефективного руйнування волосяних фолікулів, розташованих на різній глибині, є головною перевагою даної лазерної системи.

Іншими важливими «плюсами» цього лазера є висока швидкість обробки (до 12 імпульсів в секунду), висока потужність приладу та зручний аплікатор з вбудованою системою охолодження, що зводить больові відчуття до мінімуму.

Неодимова (Nd: YAG) лазерна платформа SynchroFT

Неодимова (Nd: YAG) лазерна платформа SynchroFT (виробник: DEKA, Italy, 2012)

Механізм дії неодимового (Nd: YAG) лазера базується на руйнуванні не тільки цибулини волосини, що містить меланін, але і на коагуляції судини, що живить волосся та містить інший натуральний пігмент - оксигемоглобін.

Таким чином, завдяки подвійному впливу лазера, неодимовий лазер ефективно видаляє навіть волосся, позбавлене меланіну (світле та руде), як на світлій, так і на темній шкірі.

Тому ми використовуємо його для епіляції світлого волосся, а також для роботи із засмаглою шкірою, тоді як у інших лазерів ця можливість обмежена.

Для мінімізації больових відчуттів аплікатор (маніпула) лазера обладнаний системою охолодження.

Лазерна епіляція: протипоказання, можливі ускладнення

Як і будь-яка інша медична фізіотерапевтична маніпуляція ЛЕ має деякі з протипоказань, що не дозволять виконувати її доти, допоки вони не будуть усунені. До протипоказань до проведення процедури лазерної епіляції в будь-якій зоні відносяться наступні:

 • пошкодження цілісності шкірних покривів: порізи, розчісування, роздратування, укуси комах тощо;
 • загальні інфекційні захворювання, у тому числі вірусні;
 • запальні захворювання шкіри;
 • онкологічні захворювання та злоякісні новоутворення шкіри;
 • цукровий діабет першого типу;
 • стани, спричинені імунодефіцитом.

Побічні ефекти від застосування лазерної методики видалення волосся виникають вкрай рідко. Проте все ж таки після процедури можливі почервоніння, свербіж шкіри, висип, що нагадує алергічний дерматит (кропив'янку). Як правило, всі ці симптоми самостійно проходять протягом години, але використання гелів, лосьйонів і кремів, що не містять спирту, із заспокійливою, протизапальною дією (екстракт ромашки, череди) допомагає ще швидше усунути дискомфортні відчуття. Добре знімають роздратування креми або спреї, що містять пантенол.

Краща лазерна епіляція на Лівому березі у Києві

Відкинувши зайву скромність, ми з гордістю стверджуємо, що наші пацієнти завжди залишаються задоволеними отриманими послугами. Чому? Все просто: порівняно з більшістю глибоко шанованих нами колег-конкурентів ми маємо цілу низку незаперечних переваг:

 • ми ні в якому разі не салон лазерної епіляції, і навіть не центр лазерної епіляції, а дермато-косметологічна клініка, що спеціалізується на лазерних технологіях у естетичній медицині;
 • клініка лікаря Бреннера володіє медичною ліцензією, що підтверджує високий рівень підготовки медичного персоналу та санітарної безпеки;
 • ми використовуємо сертифіковане в Україні ЄВРОПЕЙСЬКЕ лазерне обладнання;
 • ми підтримуємо демократичні ціни на лазерну епіляцію. У нас постійно діють акційні ціни (до -30%) на комплекси, які поєднують кілька зон;
 • клініка зручно розташована на ЖК "Галактика", поряд зі станцією метро Лівобережна, що знаходиться у пішохідній доступності для мешканців мікрорайонів Дарниця, Русанівка, Березняки.

Лазерна епіляція. Ціни у Києві

Увага! Діє сезонна акція до -30% на лазерну епіляцію!

Як завжди, ми пропонуємо найдемократичніші ціни на всі наші послуги.
Для раціонального використання часу та коштів, ми також пропонуємо акційні комплекси, що включають кілька зон одночасно.

# Акційні комплекси на лазерну епіляцію (ділянка)Ціна по прайсу (грн)Акційна ціна (грн.)
1 Верхня губа + підборіддя700450
2 Верхня губа + пахви750500
3 Верхня губа + підборіддя + пахви1100650
4 Пахви + часткове бікіні950700
5 Пахви + середнє бікіні1100800
6 Пахви + глибоке бікіні1300900 Спец-ціна!
7 Гомілки + коліна14501000
8 Гомілки коліна часткове бікіні20001400
9 Гомілки + глибоке бікіні17501500
10 Пахви + глибоке бікіні + гомілки22501700 Спец-ціна!
11 Ноги повністю + часткове бікіні25002000
12 Ноги повністю + глибоке бікіні27502300
13 Ноги повністю + пахви + глибоке бікіні32502500 Спец-ціна!
# Лазерна епіляція (ділянка)СтатьТривалість, ціна
1 Міжбрів'яжін. / чол.10 хв - 350 грн
2 Бровижін. / чол.10 хв - 350 грн
3 Нісжін. / чол.10 хв - 350 грн
4 Зона над верхньою губоюжін.10 хв - 350 грн
5 Зона над верхньою губоючол.10 хв - 400 грн
6 Лобжін. / чол.15 хв - 400 грн
7 Скроніжін. / чол.10 хв - 400 грн
8 Щокижін. / чол.10 хв - 350 грн
9 Скроні + щокижін. / чол.20 хв - 550 грн
10 Вухажін. / чол.10 хв - 350 грн
11 Підборіддяжін. / чол.10 хв - 350 грн
12 Контур бороди (щоки+передня частина шиї)чол.20 хв - 650 грн
13 Потилиця (задня частина шиї)жін. / чол.20 хв - 400 грн
14 Все обличчя (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 800 грн
15 Все обличчя (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 1000 грн
16 Пахвові западинижін.10 хв - 400 грн
17 Пахвові западиничол.15 хв - 450 грн
18 Декольтежін.20 хв - 450 грн
19 Область грудейжін.20 хв - 500 грн
20 Область грудейчол.30 хв - 700 грн
21 Ореоли молочних залозжін. / чол.15 хв - 350 грн
22 Плечі (окремо)/Передпліччя (окремо)жін.30 хв - 700 грн
23 Плечі (окремо)/Передпліччя (окремо)чол.45 хв - 1000 грн
24 Руки повністюжін.30 хв - 1000 грн
25 Руки повністючол.45 хв - 1500 грн
26 Кисті рук + пальціжін.30 хв - 600 грн
27 Кисті рук + пальцічол.30 хв - 700 грн
28 Пальці (обох рук)жін. / чол.15 хв - 350 грн
29 Спина (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 1200 грн
30 Спина (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.40 хв - 2000 грн
31 Поперек (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.20 хв - 650 грн
32 Поперек (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 800 грн
33 Сідниці повністю (не включає міжсідничну складку)жін.30 хв - 800 грн
34 Сідниці повністю (не включає міжсідничну складку)чол.40 хв - 1000 грн
35 Живіт, біла лінія живота (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 400 грн
36 Живіт, біла лінія живота (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.40 хв - 800 грн
37 Область лобка (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 550 грн
38 Область лобка (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 650 грн
39 Бікіні (частково)жін. / чол.20 хв - 550 грн
40 Бікіні (середнє)жін. / чол.25 хв - 700 грн
41 Бікіні (глибоке)жін.30 хв - 800 грн
42 Бікіні (глибоке)чол.30 хв - 900 грн
43 Стегна (внутрішня / зовнішня поверхня) (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.25 хв - 780 грн
44 Стегна (внутрішня / зовнішня поверхня) (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 950 грн
45 Стегна (повністю) (якщо частково, 1 спалах - 30грн.)жін.30 хв - 1100 грн
46 Стегна (повністю) (якщо частково, 1 спалах - 30грн.)чол.40 хв - 1350 грн
47 Колінажін. / чол.15 хв - 500 грн
48 Гомілки (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 950 грн
49 Гомілки (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 1200 грн
50 Стопи + пальці нігжін. / чол.15 хв - 330 грн
51 Ноги повністю (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 1950 грн

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Поширені запитання про лазерну епіляцію

Скільки процедур лазерної епіляції потрібно пройти, щоб домогтися оптимального результату?
Перша процедура лазерної епіляції не дає моментального і стовідсоткового ефекту, оскільки частина волосяних цибулин на момент знаходиться в «сплячому» стані. Проте, ефект від сеансу точно буде очевидним — одразу має "піти" до 30-50% рослинності. У подальшому, для досягнення максимальної чистоті шкіри може знадобитися ще 4-8 сеансів, що проводяться з інтервалом у 30-40 днів.
Як підготуватися до сеансу лазерної епіляції?
Щоб процедура була максимально ефективна, за два тижні до процедури, не слід засмагати, вищипувати волосся або робити воскову депіляцію на ділянці майбутньої обробки. Це загальні поради для всіх типів лазерів. Далі, підготовка для діодної та неодимової епіляції дещо відрізняються... Якщо планується ЛЕ на діодному лазері MeDioStar NeXT — волосся на ділянці обробки слід чисто поголити за 4-8 годин до процедури. Якщо ж лазерна епіляція буде проводитися на неодимовій лазерній платформі DEKA Synchro FT по ділянці засмаглої шкіри, або по світлому волоссю, то до моменту проведення процедури на ділянці обробки повинно бути видиме волосся довжиною близько 1-3 мм.
Як шкіра може реагувати на процедуру і чого не можна робити після сеансу лазерної епіляції?
У поодиноких випадках після сеансу ЛЕ може виникнути легке короткочасне почервоніння шкіри на обробленій ділянці. Не турбуйтеся, це нормальна реакція, просто нанесіть "Пантенол" на цю ділянку, і почервоніння пройде в межах години. Щоб уникнути появи пігментації протягом 3 діб після процедури не рекомендується приймати гарячу ванну, відвідувати басейн, лазню або сауну, а також обробляти шкіру косметичними засобами, що містять спирт чи інші подразнюючі інгридієнти. Також, близько 2 тижнів після сеансу ЛЕ уникайте засмаги на обробленій ділянці.
Додати відгук
Юля (31.03.23) StarStarStarStarStar
Мені подобається відвідувати клініку Бреннера. Востаннє приходила на лазерну епіляцію рук. Поки що зробила тільки одну процедуру. Було швидко і зовсім не боляче. Я задоволена якістю послуг, інтер'єром і тим, як працюють співробітники клініки. Дерматокосметологи завжди детально консультують, відповідають на питання.
Алла (29.03.23) StarStarStarStarStar
Адміністратори приділяють належну увагу клієнту, дерматокосметолог якісно робить свою роботу, уважно стежить за ходом процедури. Це особливо важливо, коли епіляція проводиться на обличчі. У клініку ходжу давно. У кабінеті завжди чисто й акуратно!
Інна Сергієнко (26.03.23) StarStarStarStarStar
Рекомендую майстра з лазерної епіляції Голишкіну Марину. Залишитеся задоволені результатом. Я пройшла у неї курс пахв - все супер!
Владислав (07.03.23) StarStarStarStarStar
У Brenner Clinic кожну процедуру проводять якісно та швидко. Ми ходимо разом із дружиною. І я, і вона робимо лазерну опіляцію тіла новим діодним лазером. Отримуємо чудовий результат! Мені потрібна тільки корекція раз на рік, тому вона більш частий клієнт клініки. Випробувала, крім епіляції, безліч косметологічних процедур. Завжди повертається додому в захваті.
Ірина (04.03.23) StarStarStarStarStar
Ходжу в клініку Бреннера вже не перший рік. Лазерна епіляція дала змогу позбутися всього непотрібного волосся на тілі. Майстер Наталя просто супер! Дуже акуратно і водночас швидко робить, вміє підтримати розмову, тому процедури проходять непомітно. Також роблю у дівчаток біоревіталізацію та комбіновану чистку. Усе проводиться в умовах ідеальної стерильності. Лікарі детально розповідають що, як і навіщо вони роблять. Попри те, що клініка розташована доволі далеко від мого будинку, спеціально сюди приїжджаю з правого берега.
Рената (02.03.23) StarStarStarStarStar
Відвідую клініку Бреннера не вперше. Головна її перевага - висока кваліфікація фахівців. Недоліків поки не знайшла. Мені потрібно було видалити волосся в області бікіні. Запропонували скористатися акційною пропозицією і зробити бікіні та пахви за зниженою ціною. Я погодилася - пропозиція виявилася дуже вигідною. У Києві, звісно, є клініки з дешевшими цінами, але і якість роботи там відповідна. У Brenner Clinic світло, затишно, панує доброзичлива і спокійна атмосфера. Персонал клініки привітний і доброзичливий. Зверталася я до дерматокосметолога Марини Олександрівни Голишкіної. Перший раз трохи боялася, що під час процедури будуть больові відчуття. Але все пройшло добре, не боляче. Максимум іноді не дуже приємно, але загалом комфортно. Буду радити клініку своїм знайомим.
Ліля (22.02.23) StarStarStarStarStar
Сьогодні вперше відвідала клініку Бреннера на Лівобережній. На жаль, не запам'ятала, як звуть дерматокосметолога, яка проводила мені процедуру. Але мені дуже сподобалося! У кабінеті була комфортна температура, дівчина робила процедуру акуратно і неспішно. Це ж все таки обличчя! Незабаром планую зробити епіляцію ніг і зони бікіні. Обов'язково повернуся сюди.
Администратор BrennerClinic
Лілія, передали Ваші слова подяки нашій прекрасній Наталії Анатоліївні. Дуже-дуже приємно. Дякуємо Вам за відгук! Ми щасливі, що наші зусилля приносять такий результат. Перед записом на епіляцію ніг та бікіні, рекомендує подивитися наші акційні комплекси. Будемо раді Вас бачити знову!
Анюта (18.02.23) StarStarStarStarStar
Відмінна клініка. Порадувала ціна лазерної епіляції ніг і вигідні акційні пропозиції. Процедуру проводили сучасним діодним лазером. Швидко, якісно і неболяче. Дякую. Прийду ще.
Администратор BrennerClinic
Анно, дякуємо Вам за відгук. Ми дуже раді, що Вам все сподобалося. Чекаємо Вас знову в нашому центрі! Не забувайте дотримуватися рекомендацій лікаря після лазерної процедури.
Мар'яна (16.02.23) StarStarStarStarStar
Дерматокосметолог Марина Олександрівна - компетентний лікар, виконує процедури дуже якісно. Я була на різних. Лазерна епіляція пройшла успішно, задовільний результат вдалося отримати через 3-4 процедури. Давно до неї ходжу й іншим рекомендую.
Администратор BrennerClinic
Мар'яна, дякуємо Вам за відгук. Дуже раді, що процедури лазерної епіляції Вам сподобалися і Ви є нашим пацієнтом. Лікарю дуже приємно чути слова похвали. Чекаємо Вас на наші акційні комплекси!
Інна (22.01.23) StarStarStarStarStar
Ходжу до дерматокосметологів Brenner Clinic уже понад рік і щоразу залишаюся задоволена результатами. Пройшла курс лазерної епіляції пахв. Все чудово, волосся більше не росте (пройшла 5 процедур). Крім епіляції регулярно роблю ботокс і масаж усього тіла. У клініці завжди дуже чисто, приміщення зі стильним інтер'єром, грає спокійна музика. Тут дуже приємно знаходитися. Якщо ви шукаєте клініку, де вас не будуть "розводити" на непотрібні процедури, тоді вам сюди. Окремо хочу відзначити роботу дерматокосметологів Марини та Наталі - дуже приємні дівчата та кваліфіковані фахівці.
Администратор BrennerClinic
Інно, дякуємо Вам за приділений час і такий приємний для нас відгук. Ми намагаємося відповідати найвищим очікуванням кожного пацієнта. Лікарям дуже приємні Ваші слова. Обов'язково приходьте на наші акційні комплекси з лазерної епіляції!
Поліна (21.01.23) StarStarStarStarStar
Сьогодні в клініці була вдруге. Мені сподобалося ставлення дерматокосметолога і рівень лазерного обладнання. Я ходила на епіляцію рук, результат був уже після першої процедури. Вона тривала хвилин 15-20. Дівчина-майстер велика молодець, процедуру виконувала в рукавичках, все було стерильно. У кабінеті чистота, після мене також усе продезінфікувала.
Администратор BrennerClinic
Поліно, дякуємо за чудовий відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом! Чекаю Вас у гості знову!
Єлизавета (16.08.22) StarStarStarStarStar
Не бійтеся і не соромтеся робити лазерну епіляцію бікіні. Це дуже зручно та зовсім не страшно! Больові відчуття є, але мінімальні. А результат, повірте, вас потішить.
Администратор BrennerClinic
Єлизавета, дякуємо, що знайшли час і залишили відгук. Ми раді, що у Вас залишилися позитивні враження від процедури лазерної епіляції бікіні. Пропонуємо Вам наступного разу скористатися нашими комплексними пропозиціями, які дають можливість вигідно заощадити. З нетерпінням чекаємо Вас знову!
Ірина (01.08.22) StarStarStarStarStar
Майже пройшла курс лазерної епіляції пахв. Залишилося одне відвідування. Поки що результати дуже тішать. Далі планую зробити таку саму процедуру на ногах та в зоні бікіні. Марині Олександрівні дякую за якісну роботу!
Администратор BrennerClinic
Ірино, спасибі, що оцінили роботу лікаря на відмінно. Наш лікар дійсно професіонал у своїй галузі. Рекомендуємо Вам подивитися наші акційні пропозиції, які дадуть змогу зробити лазерну епіляцію ніг і зони бікіні за максимально вигідною ціною.
Ангеліна (25.07.22) StarStarStarStarStar
Я працюю моделлю в інтернет-магазині спідньої білизни, тому волосся на животі мені зовсім не доречно. Звертаюся до клініки регулярно. Зазвичай процедуру проводить Ірина Васильєва. Але кілька разів була і у Марини Голишкіної. Обидва дерматокосметологи чудово справляються зі своєю роботою. Ціни у клініці мені дуже подобаються. Вартість лазерної епіляції живота лише 300 грн.
Администратор BrennerClinic
Ангеліно, вдячні за те, що Ви приділили час і поділилися з відвідувачами сайту своїми враженнями. Дуже приємно, що ви повністю задоволені якістю і ціною лазерної епіляції живота. Ми зробимо все можливе, щоб і надалі відвідування нашої клініки залишало у Вас тільки найприємніші враження. Заходьте до нас знову, Вам завжди раді!
Микола (12.12.21) StarStarStarStarStar
Звернувся до клініки, щоб позбутися волосся на спині. Для результату знадобилося 4 процедури. Результатом задоволений. Дякую за допомогу!
Администратор BrennerClinic
Миколо, ми дуже раді, що Ви задоволені результатом лазерної епіляції спини. Постарайтеся утримуватися від прийняття ванни і відвідування басейну протягом трьох днів після процедури. Прийміть нашу подяку.
Лариса (22.11.21) StarStarStarStarStar
Відкрила для себе клініку лікаря Бреннера минулого року. Лазерна епіляція зони на обличчі була першою причиною мого звернення. Порушення гормонального фону викликало ріст волосся над верхньою губою. Не знаю, що б я робила, якби не ця процедура. Для таких як я, вона справжня панацея. А потім пішло-поїхало. Захотілося спробувати епіляцію інших ділянок тіла, потім процедури для омолодження, масаж. І так я стала постійним та вірним клієнтом. Настільки вірним, що навіть вирішила залишити відгук.
Администратор BrennerClinic
Лариса, велике Вам спасибі за те, що поділилися з нами і нашими потенційними пацієнтами своїм враженням про нашу роботу. Щиро раді, що маємо змогу відповідати Вашим очікуванням. Наша клініка працює за найвищими стандартами якості та пропонує найкращі ціни на лазерну епіляцію обличчя та інших ділянок тіла. З нетерпінням чекаємо на Вас знову!
Євгенія (02.09.21) StarStarStarStarStar
Робила лазерну епіляцію рук. Залишилась дуже задоволена! Волосся більше не росте. Дівчата, дякую вам велике!
Администратор BrennerClinic
Євгенія, дозвольте подякувати Вам за відгук. Постараємося й надалі утримувати планку на заданій висоті. Наступного разу обов'язково скористайтеся акційними пропозиціями. Звертайтеся!
Аріна (30.08.21) StarStarStarStarStar
Лазерна епіляція – справжній порятунок для жінок. Не треба мучитися з бритвами чи воском. Досі не розумію, чому не спробувала процедуру раніше? Тепер радитиму всім знайомим. Це дійсно дуже зручно і вигідно. До того ж ціна лазерної епіляції часто розраховується з урахуванням знижки.
Администратор BrennerClinic
Аріно, дякуємо за відгук! Нам було дуже приємно його прочитати. Раді, що Ви оцінили переваги лазерної епіляції в нашій клініці. Рекомендуємо Вам подивитися розділ "Акційні комплекси", і обрати для себе найкращі та найвигідніші пропозиції.
Любов (16.08.21) StarStarStarStarStar
Дуже красива та затишна клініка. Приходжу вже не вперше. Останнього разу робила лазерну епіляцію живота. Раніше був майже непомітний темний пушок, але останнім часом волосся стало більш жорстким і помітним. Дівчина, як завжди, провели процедуру першокласно. А адміністратор пригостила смачною кавою. З Brenner Clinic я завжди виходжу у чудовому настрої. Дякую вам за атмосферу.
Администратор BrennerClinic
Любов, дякуємо Вам за те, що довірили своє тіло нашим фахівцям, і залишили позитивний відгук! Обов'язково зверніть увагу на наші акційні комплекси, які дозволяють зробити процедуру лазерної епіляції живота ще більш вигідною. Приходьте!
Мар'яна (09.08.21) StarStarStarStarStar
Хочу рекомендувати дерматокосметолога Марину Олександрівну Голишкіну. Багато разів приходила до неї епіляцію. Робить все дуже акуратно та якісно.
Администратор BrennerClinic
Мар'яна, спасибі за відгук! Ваш коментар - найвища оцінка для лікаря. Постараємося і надалі виправдовувати Ваші найвищі очікування. До нових зустрічей!
Жанна (09.08.21) StarStarStarStarStar
Сьогодні була вже третя процедура. Волосся під пахвами вже практично не росте. Дуже тішить не тільки результат, а й процес відвідування клініки. Всі дуже привітні та товариські. До того ж, клініка знаходиться зовсім поруч із моїм будинком, а ціна лазерної епіляції пахв та верхньої губи лише 400 грн. Загалом все як треба.
Администратор BrennerClinic
Жанно, дякуємо Вам за те, що залишили відгук про нашу роботу. Раді, що Ви залишилися задоволені зверненням до нашої клініки і ціною лазерної епіляції пахв. Завжди чекаємо Вас у нас в гостях!
Артем (02.08.21) StarStarStarStarStar
Видаляв волосся на животі. Все зробили чудово, результат хороший. Претензій до роботи лікаря немає. Дякую!
Администратор BrennerClinic
Артем, дякуємо за зворотний зв'язок. Раді, що Ви високо оцінили рівень нашого сервісу. Постараємося і надалі виправдовувати вашу довіру. Звертайтеся!
Карина (27.07.21) StarStarStarStarStar
Неймовірний результат відразу після першої епіляції. Незабаром йду на другу процедуру. Вже не можу дочекатися, коли пройду весь курс і зможу повністю забути про волосся в пахвах і на ногах!
Администратор BrennerClinic
Каріно, велике спасибі за те, що написали відгук і оцінили нашу роботу. Ми раді, що у нас є такі чуйні та вдячні клієнти. Будемо й надалі виправдовувати Ваші очікування. Не забувайте, що після лазерної епіляції не варто 3 дні приймати ванну або ходити в басейн!
Валерія (18.05.21) StarStarStarStarStar
Робила епіляцію цієї весни. Всім раджу! І хочу подякувати Марині Олександрівні за те, що зробила все швидко, акуратно і не боляче. Це був перший досвід лазерних процедур. Читала в інтернеті, що може бути опік чи різного роду ускладнення. Виявилося, що дарма хвилювалася. Цілком безпечна процедура, яка дає швидкі результати. Вже після першого відвідування волосся почало рости значно рідше.
Администратор BrennerClinic
Валеріє, вдячні Вам за те, що ви знайшли час, щоб оцінити нас і написати відгук про лазерну епіляцію. Ми дбаємо про те, щоб наші пацієнти отримували все тільки найкраще. Обов'язково приходьте знову, будемо дуже раді Вас бачити!
Владислава (05.02.21) StarStarStarStarStar
Лазерну епіляцію ніг роблю вже багато років. Дівчата, це дуже зручно і навіть вигідно! Стільки часу і сил економиться без вічного голитися і покупки верстатів. І не потрібно постійно турбуватися, що влітку на ногах помітні коротенькі волоски, які особисто у мене відростають за кілька днів. Або ще гірше, коли в поспіху пропускаєш ділянку волосся і ходиш цілий день з таким невеликим "оазисом". Зазвичай ходжу до Наталії Драганової. Прекрасний фахівець, ходила до неї ще до переїзду і відкриття BrennerLaserClinic. Гарно дякую їй, процедури завжди проходять швидко і комфортно.
Администратор BrennerClinic
Владислава, дякуємо Вам за високу оцінку роботи дерматокосметолога і клініки. Раді, що змогли Вам допомогти. Ми працюємо за найвищими стандартами якості і робимо все можливе для комфорту наших пацієнтів. Будемо раді бачити Вас знову! Неодмінно скористайтеся нашими акційними комплексами лазерної епіляції.
Валентина (28.01.21) StarStarStarStarStar
У мене чорні дрібні волоски ростуть по всьому животу, а особливо густо навколо пупка і вниз до зони бікіні. Мені завжди це не подобалося, навіть були комплекси, але про те, що можна пройти курс лазерної епіляції і забути про цю проблему мінімум на кілька років навіть не думала. Поки подруга не порадила звернутися в BrennerLaserClinic. Сказала, вже давно ходить туди на епіляцію і різні косметологічні процедури. Завжди залишається задоволена результатом, так і ціни - відмінні. Поки що я зробила дві процедури епіляції живота, залишилося ще 2-3, але результат вже помітний - волосся рідше і росте набагато повільніше. До речі, раджу не відкладати і проходити курс восени, взимку або навесні, тому що до і після епіляції, протягом 2-х тижнів, не можна засмагати, а то можуть залишитися сліди. Це, напевно, єдина незручність від процедури, а в іншому все супер!
Администратор BrennerClinic
Валентина, дякуємо Вам за залишений відгук. Наші майстри - справжні професіонали своєї справи і завжди раді Вам допомогти! Обов'язково приходьте знову, ми завжди раді зустрічі з Вами! І не забувайте, що мінімум на два тижні необхідно відмовитися від соляріїв.
Василина (27.12.20) StarStarStarStarStar
Звернулася в клініку доктора Бреннера, щоб прибрати вусики волоски над верхньою губою. Проблема дуже делікатна і мені, як жінці, приносила безліч незручностей. Я завжди дуже акуратно ставлюся до будь-яких маніпуляцій на обличчі, дію за принципом - не нашкодь! Думаю багато жінок мене зрозуміють. Процедура зайняла близько 10 хвилин. На верхню губу нанесли якийсь охолоджуючий гель, анестезію не використали. Хоча, наскільки я знаю, така можливість є. Після обробки лазером нанесли заспокійливий крем. В цілому, можу сказати, що процедура досить комфортна. Приємним подарунком стало те, що після епіляції трохи розгладилася шкіра над верхньою губою, як ніби підтяглася. Перед процедурою мене попередили про можливі побічні ефекти, так як шкіра в цій області дуже ніжна. Було невелике почервоніння і, можливо, навіть припухлість, але все дуже швидко пройшло.
Администратор BrennerClinic
Василино, дякуємо Вам за позитивний відгук. Дуже раді, що Вам сподобалося в нашій клініці. Будемо раді бачити Вас знову! Обов'язково використовуйте сонцезахисний крем після процедури.
Єва (25.12.20) StarStarStarStarStar
Роблю лазерну епіляцію вже близько року, за цей час відвідала не одну клініку. Давно хотіла "зробити бікіні", але ніяк не наважувалася. Чи то салони були не ті, то чи лазерні фахівці не викликали довіри. У Brenner Laser Clinic вперше звернулася два місяці тому. Для початку зробила пахви і ноги. Клініка дуже сподобалася, лікарі супер - дуже приємні і професійні! Епіляцію в зоні бікіні зробила пару днів назад і все пройшло практично безболісно. Цього разу робила середнє бікіні, наступного разу обов'язково спробую глибоке і залишу відгук.
Администратор BrennerClinic
Шановна, Єво! Ми дуже вдячні Вам за відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені результатами процедури. У нашій клініці на Вас чекає безліч вигідних пропозицій за демократичними цінами. Обов'язково приходьте знову, Вам завжди раді!
Софія (23.12.20) StarStarStarStarStar
Мені дуже подобається робити лазерну епіляцію саме у клініці Бреннера завдяки акуратності фахівців. Це особливо важливо, якщо процедура проводиться на обличчі. Начитавшись відгуків про опіки, розумію, що нізащо не проміняю це місце на інше. До того ж ціна лазерної епіляції обличчя (зона над верхньою губою) – всього 200 грн. Особливо рекомендую Наталію Драганову. Зазвичай ходжу саме до неї.
Администратор BrennerClinic
Софія, ми дякуємо Вам за відгук і високу оцінку роботи лікаря. Нам важливо знати, що відвідування наших клінік проходять комфортно, безпечно й ефективно. Раді, що Ви залишилися задоволені ціною лазерної епіляції волосся на обличчі.
Леся (23.12.20) StarStarStarStarStar
Я дуже довго налаштовувалась на лазерну епіляцію. Вирішила почати з ніг, бо шкіра на цій ділянці не така чутлива як у пахвах чи бікіні. Виявилось, що процедура зовсім не страшна. Тому й вирішила написати відгук, щоб інші дівчата теж знали про це. Боятися нема чого. Тим більше, що у клініці працюють дерматокосметологи з дуже великим досвідом роботи, які добре знають своє діло. Скоро збираюся на наступну процедуру. Рада, що вдалося знайти таке чудове місце!
Администратор BrennerClinic
Лесю, велике спасибі за те, що Ви поділилися з нами і нашими потенційними клієнтами своїм враженням від візиту. Дуже приємно, що Ви повністю задоволені якістю і ціною лазерної епіляції ніг, і високо оцінили наш сервіс. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід і професіоналізм. Звертайтеся, будемо раді бачити вас!
Віолетта (11.12.20) StarStarStarStarStar
Добрий день. Хочу залишити свій відгук як людина, яка вперше робила лазерну епіляцію. Клініку порадили подруги і сказали краще почати з пахв, - так би мовити, щоб відчути що це за процедура. Хоча мені і казали, що це не боляче, чесно кажучи, все-одно трохи побоювалася. Як виявилося даремно. Епіляція пройшла досить швидко і комфортно, відчувалося лише незначне поколювання і холодок від аплікатора апарату. Плюс, на мій погляд, в клініки дуже доступні ціни. Тому всім хто ніколи не пробував лазерну епіляцію - рекомендую, це зовсім не страшно.
Администратор BrennerClinic
Віолетто, дякуємо Вам за позитивний відгук. Дуже раді, що Вам сподобалося в нашій клініці. Будемо раді бачити Вас знову!
Олег (10.12.20) StarStarStarStarStar
Звернувся до фахівців клініки доктора Бреннера з проблемою зайвої волосистості на спині. Наскільки я знаю, чоловіки соромляться робити подібні процедури, адже їх прийнято вважати виключно жіночими. Мені теж було не по собі, але я не знайшов іншого способу вирішити проблему. Пробував стригти тримером і голити, але виглядало це жахливо, особливо коли спина покривалася щетиною. Крім того, сам я не міг дістати всі ділянки, доводилося просити подругу. Лазерна епіляція мене врятувала, хоча і коштувала чимало грошей. Пройшов курс, далі доктор сказала, приходити раз на рік на корекцію. Досягнутий ефект може триматися кілька років, все залежить від особливостей організму. Дуже вдячний.
Администратор BrennerClinic
Олеже, дякуємо Вам за розгорнутий відгук. Будемо раді бачити Вас у майбутньому. До нових зустрічей!
Оксана (07.12.20) StarStarStarStarStar
Я від природи брюнетка, тому волосся на руках і ногах темні і, як для цих ділянок, досить густі. Лазерну епіляцію рук роблю вже давно, без неї відчуваю себе некомфортно - здається, що руки схожі на чоловічі. Раніше ходила в CosmoLux, зараз в BrennerLaserClinic. Всім задоволена, рекомендую!
Администратор BrennerClinic
Оксано, дякуємо за відгук. Раді, що Ви так високо оцінюєте якість наших послуг. Ми постараємося і надалі радувати Вас високою якістю і приємною ціною лазерної епіляції рук. До нових зустрічей!
Інна (12.10.20) StarStarStarStarStar
Пройшла вже дві процедури лазерної епіляції ніг. Не очікувала, що результат буде таким швидким. Вже після першого сеансу волосся почало рости значно менше. Навіть правильніше сказати "не скрізь". Сама процедура для мене не найприємніша. Через високу чутливість шкіри є незначні больові відчуття. Але це нічого, якщо порівнювати з результатом та можливістю відмовитися від постійного голення. А вартість лазерної епіляції ніг (а також часткового бікіні) лише 1890 грн!
Администратор BrennerClinic
Інно, дякуємо Вам за позитивний відгук. Дуже раді, що Вам сподобалося в нашій клініці. Будемо раді бачити Вас знову!
Галина (30.09.20) StarStarStarStarStar
Ходжу у Brenner Clinic на лазерну епіляцію. Була у різних дерматокосметологів. Всі чудові майстри свого діла. Жодного разу не було ніяких претензій. Раніше відвідувала інші салони та клініки, тому є з чим порівнювати. Окремо хочеться подякувати за якісний сервіс та приємну атмосферу в клініці. Ви класні!
Администратор BrennerClinic
Галино, дякуємо за чудовий відгук про роботу нашої клініки. Ми щасливі, що ви залишилися задоволені якістю і ціною лазерної епіляції, а також високо оцінили рівень обслуговування. Постараємося і надалі радувати Вас вигідними пропозиціями в області лазерних процедур! Сподіваємося незабаром побачити Вас серед наших гостей!
Вікторія (25.09.20) StarStarStarStarStar
Знайома з процедурою епіляції лазером досить давно - 6 років. Подруга порекомендувала клініку лікаря Бреннера, як одну з найкращих у Києві. А зараз, коли переїхали в новий кабінет, - взагалі все класно. Персонал кваліфікований, дуже доброзичливий. Звичайно, процедуру видалення волосся в області пахв не можна назвати приємною, але все цілком терпимо. Щоб повністю позбутися волосся за допомогою лазерної епіляції, знадобилося п'ять сеансів. Я задоволена.
Администратор BrennerClinic
Вікторія, велике спасибі за чудовий відгук. Ми дуже цінуємо, що Ви довірили нам свою красу і високо оцінили якість наших послуг. Не забувайте, що після лазерної епіляції 2 тижні не можна засмагати!
Ілля (25.09.20) StarStarStarStarStar
Обслуговувався у клініці лікаря Бреннера кілька разів. Був у дерматокосметолога Драганової Наталії Анатоліївни на лазерному видаленні волосся на грудях. Ціна лазерної епіляції для чоловіків трохи дорожча, ніж для жінок. Але загалом розцінки у клініці відмінні. Прибрати волосся на грудях коштувало мені 700 грн за процедуру. Провели дві, залишилася ще щонайменше одна. Дерматокосметолог все зробила професійно.
Администратор BrennerClinic
Ілля, дякуємо за хороший відгук. Ми раді, що Вам сподобалися наші ціни на лазерну епіляцію для чоловіків. Обов'язково подивіться наші акційні комплекси.
Анна (14.09.20) StarStarStarStarStar
Лазерна епіляція стала моїм порятунком. Бритва дає змогу позбутися небажаного волосся, але дуже ненадовго, а віск і шугаринг - не для мого зниженого больового порогу. Спробувала лазерну епіляцію в клініці лікаря Бреннера. Єдиний мінус - результат помітний не відразу. Але волоски реально зникають. За 2 тижні до процедури відвідала консультацію косметолога - все було розказано зрозуміло і чітко. Після трьох процедур волосся на ногах зникло повністю. Дискомфорт під час епіляції мінімальний, невелике поколювання, не більше того. Було невелике почервоніння шкіри, але мені навіть лосьйоном не довелося користуватися, за кілька годин все прийшло в норму.
Администратор BrennerClinic
Анно, дякуємо Вам за позитивний відгук. Постараємося й надалі виправдовувати Ваші очікування. До нових зустрічей!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Администратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Валентина (25.08.20) StarStarStarStarStar
На епіляцію зони бікіні довгий час не наважувалася. Донедавна користувалася бритвою, але через сильне подразнення шкіри довелося шукати якийсь інший спосіб. Спробувала віск. Звичайно, видаляє волоски на "ура", але відчуття, м'яко кажучи, не найприємніші. Сестра чоловіка порекомендувала новий лазерний метод. Я була приємно здивована тим, що больових відчуттів майже не було ні під час процедури, ні після. 8 сеансів лазерної епіляції - і про волосся можна забути. Тепер відвідування пляжу й аквапарку перестали бути проблемою. Звісно, з часом знадобиться коригування, але поки що все чудово.
Администратор BrennerClinic
Валентино, дякуємо за гарний відгук. Ми дуже цінуємо думку наших клієнтів. Ваша похвала - найкраща оцінка нашої роботи! Приходьте, чекаємо Вас у гості знову! Обов'язково загляньте в розділ "Акційні комплекси". Ви обов'язково знайдете там для себе вигідний варіант!
Ольга (27.07.20) StarStarStarStarStar
У клініці все сподобалося. Ціна лазерної епіляції рук нормальна, є акційні пропозиції, персонал ввічливий, приміщенням світле та чисте. Обов'язково прийду ще й рекомендуватиму знайомим.
Администратор BrennerClinic
Ольго, від імені нашого колективу висловлюємо Вам щиру подяку за увагу до нашої роботи. Раді, що для проходження курсу лазерної епіляції рук Ви обрали саме нас. Звертайтеся! Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого.
Катерина (18.07.20) StarStarStarStarStar
Зверталася до клініки вже багато разів. Зазвичай приїжджаю на лазерну епіляцію пахв та ніг. Результат чудовий! Після 4 процедури волосся зовсім перестає рости. Дівчата мають золоті руки. Ну, а в клініці чудове обладнання. Ви супер!
Администратор BrennerClinic
Катерино, дякуємо Вам за високу оцінку роботи нашої клініки. Раді, що змогли задовольнити Ваші побажання. Ми об'єднали першокласних фахівців в єдину команду і маємо в своєму розпорядженні найсучасніше лазерне обладнання. Будемо раді бачити Вас знову!
Ніна (08.06.20) StarStarStarStarStar
Коли йшла на лазерну епіляцію рук, була налаштована те що, що буде боляче. Чи то в інтернеті багато неправдивих відгуків, чи все залежить від апарата і лікаря. Тому що в Brenner Clinic процедура викликала неприємні відчуття, але болем це назвати не можна. І тим паче й близько не було ніяких опіків. Якщо хтось шукає клініку лазерної епіляції, раджу звертатись саме сюди! Тут чудове обладнання та кваліфіковані дерматокосметологи.
Администратор BrennerClinic
Ніно, прийміть подяку за відгук і позитивні слова про нашу роботу. Ми раді, що у Вас залишилися хороші враження від відвідування клініки. Будемо й надалі підвищувати якість своєї роботи, щоб радувати Вас! А Ви, в свою чергу, не забувайте дотримуватися рекомендацій лікаря після лазерної епіляції рук.
Зінаїда (12.05.20) StarStarStarStarStar
Нарешті наважилася на бікіні. Вже багато разів робила ноги, пахви і навіть на обличчі волосся видаляла. А ось бікіні якось було незручно. Але перед пляжним сезоном все ж таки зважилася. І іншим теж раджу!
Администратор BrennerClinic
Зінаїдо, велике Вам спасибі за залишений коментар. Ми дуже раді, що Ви вирішили звернутися саме в нашу клініку лазерної косметології. Знайте, що тут завжди Вам раді!
Євген (04.05.20) StarStarStarStarStar
Дякую, все зробили класно! Процедуру проводила Ірина Володимирівна Васильєва.
Администратор BrennerClinic
Євгене, лікарю дуже приємно, що Ви залишилися задоволені лазерною епіляцією. Обов'язково приходьте до нас ще!
Олена (24.04.20) StarStarStarStarStar
Захоплююсь вашою клінікою. Завжди спокійна атмосфера, немає незадоволених клієнтів, дерматокосметологи все спокійно пояснюють. І ціни відмінні. Нині таке поєднання рідкість. Рада, що вас знайшла.
Администратор BrennerClinic
Олено, ми дуже раді, що Ви залишилися повністю задоволені візитом до нас і поставили таку високу оцінку нашій роботі. Постараємося й надалі тішити Вас найкращими пропозиціями з лазерної епіляції! Приходьте, чекаємо Вас у гості знову!
Костянтин (20.04.20) StarStarStarStarStar
Процедуру провели чудово, але найбільше у клініці радують співробітники. Завжди дуже привітні та люб'язні. Дякую вам за чудовий настрій!
Администратор BrennerClinic
Костянтине, спасибі Вам за хороший відгук. Нам дуже цінна Ваша думка. Чекаємо нової зустрічі!
Лідія (05.11.19) StarStarStarStarStar
Робила епіляцію ніг у клініці Бреннера вперше. Приїхала аж із Оболоні, бо чула багато добрих відгуків від знайомих. На даний момент пройшла кілька процедур та результатом повністю задоволена. Відчуття під час сеансу були комфортними. Звичайно я розумію, що це ноги, і в зоні бікіні чутливість буде набагато вищою. Але все ж таки не можу не відзначити акуратність і професіоналізм дерматокосметолога. Я була у багатьох лазерних клініках і можу сказати, що це справді одна з найкращих. Після завершення курсу прийду до Ірини на ліфтінг. Місце рекомендую до відвідування.
Администратор BrennerClinic
Лідіє, прийміть нашу щиру подяку за такі добрі й теплі слова. Ми Вам дуже і дуже вдячні. Сподіваємося побачити Вас знову! Будемо й надалі радувати послугами найвищої якості. Обов'язково зазирніть у наші акційні пропозиції!
Володимир (11.09.19) StarStarStarStarStar
Прибирав волосся на скронях і міжбрів'ї. Все сподобалося. Дякую.
Администратор BrennerClinic
Володимире, дякуємо за позитивний відгук. Будемо раді бачити Вас знову!
Владислава (19.06.19) StarStarStarStarStar
Нещодавно вперше завітала до клініки лікаря Бреннера. Приходила лазерну епіляцію зони бікіні. У клініці панує чудова атмосфера – чисто, грає приємна музика, на рецепції стоять квіти. Адміністратор дуже привітна та компетентна дівчина. Тепер щодо самої процедури. Її проводила дерматокосметолог із багаторічним досвідом Драганова Наталія Анатоліївна. Дуже втішила, що епіляцією займаються не дівчата, які тільки закінчили курси, а досвідчені лікарі. Тому й епіляція була проведена на відповідному рівні – швидко, точно акуратно. Одним словом – майстерно. Також хочеться відзначити лояльну ціну лазерної епіляції зони бікіні. Я потрапила на акцію, тому глибоке бікіні та пахви обійшлися мені всього в 850 грн! Це було лише перше відвідування, обов'язково прийду на другу процедуру.
Администратор BrennerClinic
Владислава, дякуємо за чудовий відгук. Ми вдячні і дуже цінуємо те, що Ви настільки високо оцінили рівень нашого сервісу! Чекаємо вас у гості знову!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (когда нет электричества)