Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція

ЧОМУ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ?

Лазерна епіляція – найбільш сучасний, безпечний та довготривалий спосіб позбутися від зайвого волосся.

Сучасним людям волосся на тілі не потрібне: воно більше не виконує ні терморегулюючої, ні захисної функції, а лише сприймається як косметичний дефект. Більше того, волосся може стати джерелом неприємних запахів та відчуттів (навіть інфекції), якщо з тих чи інших причин не вдається підтримати гігієну тіла.

Найчастіше пацієнти бажають видалити волосся з верхньої губи, пахвових западин, зони бікіні, шкіри рук, стегон, гомілок; рідше - з поверхні спини і живота.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ КІЛЬКІСТЬ НЕБАЖАНОГО ВОЛОССЯ?

Кількість та колір волосся залежить від різних факторів:

  • від етнічної та расової приналежності - жителі південних регіонів частіше мають більшу кількість волосся (більш жорстких і темних), ніж північні народи;
  • від спадковості та віку;
  • від гормонального фону (наприклад, підвищений рівень тестостерону - чоловічого статевого гормону - у жінок посилює ріст волосся на певних ділянках тіла);
  • наявність захворювань статевої зони і т. п.

У ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ СЛОВАМИ «ДЕПІЛЯЦІЯ» ТА «ЕПІЛЯЦІЯ»?

На сьогоднішній день ми користуємося як традиційними, так і новими методами видалення небажаної рослинності.
У зв'язку з цим історично виникли два терміни - депіляція та епіляція.
Прийнято вважати, що депіляція - це видалення тільки зовнішньої частини або всього волосся без руйнування волосяної цибулини, а епіляція - це видалення волосся шляхом знищення волосяної цибулини.

ДЕПІЛЯЦІЯ

Гоління найвідоміший з усіх традиційних способів. У процесі гоління зрізається тільки видима поверхнева частина волосся, а корінь не зачіпається.
Це досить простий та доступний спосіб, але він, на жаль, має багато негативних ефектів. Після гоління волосся стає все більше, воно стає жорсткішим, а відростаюча «стерня» відчувається вже наступного дня.
Візьмемо також до уваги порізи, подразнення шкіри, вростання волосся в шкіру, поява пігментації після порізів та від застосування засобів «після гоління».

Вищипування або висмикування волосся, а також воскова депіляція (ВД) – напевно, найдавніші методи депіляції. Виконується за допомогою пінцета, побутового депілятора або воскової стрічки.
Як правило, обрив волоса відбувається під поверхнею шкіри, тому вони відростають трохи довше, ніж після гоління. Найголовнішим недоліком є потужні больові відчуття, вросле волосся та можливість запалення.

Креми-депілятори руйнують поверхневу структуру волосся хімічними речовинами. При цьому волосяна цибулина не страждає. Мінуси ті ж, що й при голінні; окрім того, можливі алергічні реакції на сам крем.

Перевагами цих методів депіляції можна вважати тільки відсутність сезонних протипоказань, доступність та простоту. Що ж стосується дешевизни методів депіляції, то це спірне питання: якщо підсумувати всі витрати часу та грошей, то отримані цифри здивують. Але найголовнішим недоліком депіляції є песимізм - неможливість радикально перемогти небажане волосся.

ЕПІЛЯЦІЯ

Це найбільш радикальний, а тому й найбільш оптимістичний спосіб позбавлення від небажаного волосся. Сучасне обладнання дозволяє безпечно раз і назавжди позбутися від небажаної рослинності.

Найбільш часто застосовуються три методи: електроепіляція, фотоепіляція та лазерна епіляція.

ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРОЕПІЛЯЦІЯ?

Електроепіляція (ЕЕ) — це єдиний метод без обмежень щодо кольору шкіри та волосся. Суть цього методу полягає у тому, що у волосяний фолікул вводиться тонкий електрод (товщиною у волосину), а потім подається постійний електричний струм. Відбувається електрохімічна реакція, у результаті якої руйнується волосина. Обробка кожної волосини займає близько однієї хвилини. За один сеанс обробляється невелика ділянка, так як процедура дуже болюча. При всій простоті виконання, операція електроепіляції має свої негативні сторони: хворобливість процедури та небезпека інфікування (gри пропущенні струму занадто великої сили і збільшенні експозиції можуть виникати опіки навколишніх тканин, що веде в подальшому до утворення рубців).

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ СУТЬ МЕТОДУ СВІТЛОВОЇ ЕПІЛЯЦІЇ?

Лазерна (ЛЕ) та фотоепіляція (ФЕ) відносяться до світлових методів епіляції. В їх основі лежить принцип селективного фототермоліза.

Краща лазерна епіляція

Потужні світлові промені вибірково поглинається частиною волосини, що містить натуральний пігмент меланін. Далі світлова енергія перетворюється у теплову і цибулини волосся, за рахунок теплового ефекту, руйнуються без пошкодження навколишніх тканин.

Дуже важливо розуміти, що світлові імпульси або промені (по-народному - лазерне випромінювання), що генеруються лазером, не мають нічого спільного з іонізуючим (радіоактивним) випромінюванням. Це всього лише схожі за звучанням слова.

Ідеальна довжина хвилі, що генерується лазером (ефективна і безпечна), знаходиться в діапазоні 750-1100 нм. З погляду фізики, це - інфракрасне світло, точніше невидима для ока теплова енергія.

Вона дозволяє вибірково впливати тільки на мету - паросткові зони небажаного волосся (точніше на пігмент меланін та гемоглобін в судинному клубочку, що живить волосся) і при цьому уникати шкідливого впливу на навколишні тканини.

ХарактеристикиМетод епіляції
ЛазернаВосковаЕлектро
Больові відчуття (+-) (++) (+++)
Опіки, пухирі Відсутні Відсутні Бувають
Еритема Відсутня Буває Часто
Інфекція Відсутня Можлива Можлива
Гіпопігментація Відсутня Рідко Буває
Гіперпігментація Дуже рідко Буває Буває
Радикальність Назавжи 6 тижнів Назавжи
Необхідна кількість сеансів (у середньому) 5-10 Кожні 4 тижні 15-90
Швидкість процедури Швидка Швидка Дуже повільна

Переваги світлової (лазерної та фото-) епіляції, у порівнянні з іншими видами епіляції та депіляції, полягають у тому, що цілісність шкіри не порушується, і за один спалах обробляється значна ділянка волосся.

Як «мінус» будь-яких світлових методів епіляції є незначний больовий ефект, який залежить від товщини волосся та розміру волосяної цибулини. Больові відчуття мінімізуються, якщо апарат обладнаний системою місцевого охолодження шкіри.

Побічні ефекти спостерігаються надзвичайно рідко, а ефективність цих процедур перевершує усі сподівання. Світло дійсно допоможе домогтися ефекту ідеально гладкої та чистої шкіри. Кращих методів боротьби із зайвими волоссям учені поки-що не винайшли.

НАШЕ ЛАЗЕРНЕ ОБЛАДНАННЯ

MeDioStar NeXT

Новітня діодна лазерна система MeDioStarNeXT (виробник: Asclepion, Germany, 2016)

MeDioStar NeXT – це сучасна техніка 21-го століття, розроблена спеціально для лазерної епіляції.

Одномоментна подача двохвилевого імпульсу (810 + 940 нм) для більш ефективного руйнування волосяних фолікулів, розташованих на різній глибині, є головною перевагою даної лазерної системи.

Іншими важливими «плюсами» цього лазера є висока швидкість обробки (до 12 імпульсів в секунду), висока потужність приладу та зручний аплікатор з вбудованою системою охолодження, що зводить больові відчуття до мінімуму.

Неодимова (Nd: YAG) лазерна платформа SynchroFT

Неодимова (Nd: YAG) лазерна платформа SynchroFT (виробник: DEKA, Italy, 2012)

Механізм дії неодимового (Nd: YAG) лазера базується на руйнуванні не тільки цибулини волосини, що містить меланін, але і на коагуляції судини, що живить волосся та містить інший натуральний пігмент - оксигемоглобін.

Таким чином, завдяки подвійному впливу лазера, неодимовий лазер ефективно видаляє навіть волосся, позбавлене меланіну (світле та руде), як на світлій, так і на темній шкірі.

Тому ми використовуємо його для епіляції світлого волосся, а також для роботи із засмаглою шкірою, тоді як у інших лазерів ця можливість обмежена.

Для мінімізації больових відчуттів аплікатор (маніпула) лазера обладнаний системою охолодження.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ?

За два тижні до проведення процедури лазерної епіляції не слід засмагати, вискубувати волосся або робити воскову депіляцію на ділянці майбутньої обробки - це загальні рекомендації для всіх типів лазерів.

Якщо ЛЕ буде проводитись діодною лазерною системою MeDioStar NeXT, волосся на ділянці обробки слід чисто виголити за 4-8 годин до процедури.
Якщо процедура буде проводитися на неодимовій лазерній платформі SynchroFT на ділянці засмаглої шкіри або по світлому волоссю, то до моменту проведення процедури на ділянці обробки повинні бути видиме волосся довжиною 1-3 мм.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

У рідкісних випадках після сеансу ЛЕ може виникати легке короткочасне почервоніння шкіри на обробленій ділянці.
Не хвилюйтеся, це нормальна реакція. Просто нанесіть «Пантенол» і почервоніння пройде в межах години.
Щоб уникнути появи пігментації, протягом 3 діб не слід приймати гарячу ванну, відвідувати басейн або сауну, а також обробляти шкіру засобами на спирті або іншими дратівливими косметичними засобами. Також, близько 2 тижнів після сеансу ЛЕ уникайте засмаги на обробленій ділянці.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ. ЦІНИ

Увага! Діє сезонна акція до -30% на лазерну епіляцію!

Як завжди, ми пропонуємо найдемократичніші ціни на всі наші послуги.
Для раціонального використання часу та коштів, ми також пропонуємо акційні комплекси, що включають кілька зон одночасно.

# Вид послугиЦіна по прайсу (грн)Акційна ціна (грн.)
1 Верхня губа + підборіддя500350
2 Верхня губа + пахви550400
3 Верхня губа + підборіддя + пахви850650
4 Пахви + часткове бікіні890650
5 Пахви + середнє бікіні1010750
6 Пахви + глибоке бікіні1130850 Спец-ціна!
7 Гомілки + коліна1250950
8 Гомілки коліна часткове бікіні17901250
9 Гомілки + глибоке бікіні17301390
10 Пахви + глибоке бікіні + гомілки20801620 Спец-ціна!
11 Ноги повністю + часткове бікіні24901890
12 Ноги повністю + глибоке бікіні27302190
13 Ноги повністю + пахви + глибоке бікіні30802400 Спец-ціна!
# Вид послугиСтатьТривалість, ціна
1 Міжбрів'яжін. / чол.10 хв - 200 грн
2 Бровижін. / чол.10 хв - 200 грн
3 Нісжін. / чол.10 хв - 200 грн
4 Зона над верхньою губоюжін.10 хв - 200 грн
5 Зона над верхньою губоючол.10 хв - 300 грн
6 Лобжін. / чол.15 хв - 290 грн
7 Скроніжін. / чол.10 хв - 390 грн
8 Щокижін. / чол.10 хв - 350 грн
9 Скроні + щокижін. / чол.20 хв - 550 грн
10 Вухажін. / чол.10 хв - 200 грн
11 Підборіддяжін. / чол.10 хв - 300 грн
12 Контур бороди (передня частина шиї)чол.20 хв - 500 грн
13 Потилиця (задня частина шиї)жін. / чол.20 хв - 400 грн
14 Все обличчя (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 800 грн
15 Все обличчя (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 1000 грн
16 Пахвові западинижін.10 хв - 350 грн
17 Пахвові западиничол.15 хв - 400 грн
18 Декольтежін.20 хв - 420 грн
19 Область грудейжін.20 хв - 450 грн
20 Область грудейчол.30 хв - 700 грн
21 Ореоли молочних залозжін. / чол.15 хв - 290 грн
22 Плечі (окремо)/Передпліччя (окремо)жін.30 хв - 650 грн
23 Плечі (окремо)/Передпліччя (окремо)чол.45 хв - 1000 грн
24 Руки повністюжін.30 хв - 1000 грн
25 Руки повністючол.45 хв - 1500 грн
26 Кисті рук + пальціжін.30 хв - 570 грн
27 Кисті рук + пальцічол.30 хв - 690 грн
28 Пальці (обох рук)жін. / чол.15 хв - 240 грн
29 Спина (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 1200 грн
30 Спина (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.40 хв - 2000 грн
31 Поперек (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.20 хв - 650 грн
32 Поперек (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 800 грн
33 Сідниці повністю (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 780 грн
34 Сідниці повністю (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.40 хв - 900 грн
35 Живіт, біла лінія живота (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 300 грн
36 Живіт, біла лінія живота (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.40 хв - 800 грн
37 Область лобка (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 540 грн
38 Область лобка (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 660 грн
39 Бікіні (частково)жін. / чол.20 хв - 540 грн
40 Бікіні (середнє)жін. / чол.25 хв - 660 грн
41 Бікіні (глибоке)жін.30 хв - 780 грн
42 Бікіні (глибоке)чол.30 хв - 900 грн
43 Стегна (внутрішня / зовнішня поверхня) (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.25 хв - 780 грн
44 Стегна (внутрішня / зовнішня поверхня) (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 950 грн
45 Стегна (повністю) (якщо частково, 1 спалах - 30грн.)жін.30 хв - 1100 грн
46 Стегна (повністю) (якщо частково, 1 спалах - 30грн.)чол.40 хв - 1350 грн
47 Колінажін. / чол.15 хв - 300 грн
48 Гомілки (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 950 грн
49 Гомілки (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 1200 грн
50 Стопи + пальці нігжін. / чол.15 хв - 330 грн
51 Ноги повністю (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 1950 грн

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
Владислава (05.02.21)
Лазерну епіляцію ніг роблю вже багато років. Дівчата, це дуже зручно і навіть вигідно! Стільки часу і сил економиться без вічного голитися і покупки верстатів. І не потрібно постійно турбуватися, що влітку на ногах помітні коротенькі волоски, які особисто у мене відростають за кілька днів. Або ще гірше, коли в поспіху пропускаєш ділянку волосся і ходиш цілий день з таким невеликим "оазисом". Зазвичай ходжу до Наталії Драганової. Прекрасний фахівець, ходила до неї ще до переїзду і відкриття BrennerLaserClinic. Гарно дякую їй, процедури завжди проходять швидко і комфортно.
Валентина (28.01.21)
У мене чорні дрібні волоски ростуть по всьому животу, а особливо густо навколо пупка і вниз до зони бікіні. Мені завжди це не подобалося, навіть були комплекси, але про те, що можна пройти курс лазерної епіляції і забути про цю проблему мінімум на кілька років навіть не думала. Поки подруга не порадила звернутися в BrennerLaserClinic. Сказала, вже давно ходить туди на епіляцію і різні косметологічні процедури. Завжди залишається задоволена результатом, так і ціни - відмінні. Поки що я зробила дві процедури епіляції живота, залишилося ще 2-3, але результат вже помітний - волосся рідше і росте набагато повільніше. До речі, раджу не відкладати і проходити курс восени, взимку або навесні, тому що до і після епіляції, протягом 2-х тижнів, не можна засмагати, а то можуть залишитися сліди. Це, напевно, єдина незручність від процедури, а в іншому все супер!
Василина (27.12.20)
Звернулася в клініку доктора Бреннера, щоб прибрати вусики волоски над верхньою губою. Проблема дуже делікатна і мені, як жінці, приносила безліч незручностей. Я завжди дуже акуратно ставлюся до будь-яких маніпуляцій на обличчі, дію за принципом - не нашкодь! Думаю багато жінок мене зрозуміють. Процедура зайняла близько 10 хвилин. На верхню губу нанесли якийсь охолоджуючий гель, анестезію не використали. Хоча, наскільки я знаю, така можливість є. Після обробки лазером нанесли заспокійливий крем. В цілому, можу сказати, що процедура досить комфортна. Приємним подарунком стало те, що після епіляції трохи розгладилася шкіра над верхньою губою, як ніби підтяглася. Перед процедурою мене попередили про можливі побічні ефекти, так як шкіра в цій області дуже ніжна. Було невелике почервоніння і, можливо, навіть припухлість, але все дуже швидко пройшло.
Єва (25.12.20)
Роблю лазерну епіляцію вже близько року, за цей час відвідала не одну клініку. Давно хотіла "зробити бікіні", але ніяк не наважувалася. Чи то салони були не ті, то чи лазерні фахівці не викликали довіри. У Brenner Laser Clinic вперше звернулася два місяці тому. Для початку зробила пахви і ноги. Клініка дуже сподобалася, лікарі супер - дуже приємні і професійні! Епіляцію в зоні бікіні зробила пару днів назад і все пройшло практично безболісно. Цього разу робила середнє бікіні, наступного разу обов'язково спробую глибоке і залишу відгук.
Віолетта (11.12.20)
Добрий день. Хочу залишити свій відгук як людина, яка вперше робила лазерну епіляцію. Клініку порадили подруги і сказали краще почати з пахв, - так би мовити, щоб відчути що це за процедура. Хоча мені і казали, що це не боляче, чесно кажучи, все-одно трохи побоювалася. Як виявилося даремно. Епіляція пройшла досить швидко і комфортно, відчувалося лише незначне поколювання і холодок від аплікатора апарату. Плюс, на мій погляд, в клініки дуже доступні ціни. Тому всім хто ніколи не пробував лазерну епіляцію - рекомендую, це зовсім не страшно.
Олег (10.12.20)
Звернувся до фахівців клініки доктора Бреннера з проблемою зайвої волосистості на спині. Наскільки я знаю, чоловіки соромляться робити подібні процедури, адже їх прийнято вважати виключно жіночими. Мені теж було не по собі, але я не знайшов іншого способу вирішити проблему. Пробував стригти тримером і голити, але виглядало це жахливо, особливо коли спина покривалася щетиною. Крім того, сам я не міг дістати всі ділянки, доводилося просити подругу. Лазерна епіляція мене врятувала, хоча і коштувала чимало грошей. Пройшов курс, далі доктор сказала, приходити раз на рік на корекцію. Досягнутий ефект може триматися кілька років, все залежить від особливостей організму. Дуже вдячний.
Оксана (07.12.20)
Я від природи брюнетка, тому волосся на руках і ногах темні і, як для цих ділянок, досить густі. Лазерну епіляцію рук роблю вже давно, без неї відчуваю себе некомфортно - здається, що руки схожі на чоловічі. Раніше ходила в CosmoLux, зараз в BrennerLaserClinic. Всім задоволена, рекомендую!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01