Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Неодимова (Nd:YAG) лазерна платформа Synchro FT

Новітня система Synchro FT

У 1998 році компанія DEKA вперше в історії представила розроблений спеціально для дерматокосметології лазер Nd:YAG (неодимовий лазер).

Новітня система Synchro FT, випущена на ринок медобладнання у 2010 році, стала четвертим поколінням цих машин.

Світлова хвиля лазера, довжиною 1064 нм, здатна проникати в шкіру на глибину до 4,5 мм - значно глибше, ніж хвилі інших лазерів, таких як рубінового, олександритового або звичайного діодного - і досягає найбільш глибоких зачатків волосся.

Завдяки цьому Synchro FT стала ідеальною системою для видалення волосся або для інших областей застосування (процедури на судинах).

Synchro FT складається з двох модулів: Nd:YAG лазера і FT фотолампи-спалаху.

Довгоімпульсний лазерний Nd:YAG модуль призначений для видалення волосся, фотоомолодження та процедур із судинами, а FT модуль - для видалення пігментних дефектів шкіри, поверхневого світлого і пушкового волосся та поверхневих процедур із судинами дрібного калібру.

Більш ніж 10-річний клінічний досвід показав, що хвиля Nd:YAG, довжиною 1064 нм, найбільш безпечна для всіх фототипів шкіри, особливо для темніших типів шкіри (вище III).

Через низький рівень поглинання меланіну, а також здатності досягати найглибших ділянок волосяного фолікула (до 4,5 мм, де знаходяться більшість зачатків волосся), неодимовий лазер ідеально підходить для проведення процедур лазерної епіляції.

Фотолампа-спалах FT

Лазерний модуль також ефективний і для видалення глубокозалягаючих судин середнього калібру.

Для видалення пігментних плям, обробки поверхневих структур шкіри (фотоомолодження), склерозування поверхневих телеангіоектазій дрібного діаметру, а також для видалення світлого або пушкового волосся найбільш придатною є система імпульсного світла FT.

Фотолампа-спалах FT призначена для проведення процедур на пігментних ураженнях шкіри та судинах дрібного калібру.

Вона також приміняється для видалення світлого і пушковогр волосся, а також фотоомолодження.

Інтегрована система охолодження шкіри дозволяє регулювати охолодження оброблюваної ділянки у залежності від характеру процедури та індивідуальної чутливості пацієнта.

Для проведення процедур фотоепіляції, фотоомолодження, а також для видалення пігментації на волосяних ділянках шкіри волосся необхідно збрити. Рекомендована довжина волосся на ділянках обробки - від 0 до 1 мм.
Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)