Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лазерна епіляція для чоловіків - особливості

Лазерна епіляція для чоловіків - особливості

Чоловіча лазерна епіляція в Києві

Перманентне лазерне видалення волосся — лазерна епіляція (ЛЕ) стає все більш популярною та затребуваною у чоловіків у всьому світі. Привабливість лазерної методики в тому, що вона допомагає позбутися небажаної "шерсті" та щетини на обличчі і тілі, забути про щоденне гоління, подразнення шкіри, а також про зіпсовані об щетину коміри і шарфи. При цьому процедура виконується без неприємних відчуттів, швидко та просто (для пацієнта) і не потребує особливої підготовки.

Але як це стосується українських хлопців? Всі знають, що більшість наших жінок вже давно користуються лазерною епіляцією, і можливо, комусь це здасться неправдоподібним, але до неї зараз масово вдаються також чоловіки. За даними 2023 року, у Києві вже 28% процедур лазерної епіляції виконується чоловікам, а це майже третина всіх пацієнтів. Міркування при цьому різні: гігієнічні, естетичні, іноді професійні. При цьому багато хлопців шукають лазерну епіляцію спини, грудей, живота чи ніг, особливо якщо вони займаються певними видами спорту, наприклад, греко-римською боротьбою, боксом, плаванням чи бодібілдингом. Також все більше чоловіків бажають позбутися рослинності в інтимних зонах, а також на щоках чи на передній та задній частинах шиї.

Особливості лазерної епіляції у чоловіків

Відомо, що на тілі чоловіків зазвичай більше рослинності, ніж у жінок. Ще один нюанс полягає у тому, що швидкість росту волосся у чоловіків також вища. Це зумовлюється генетикою та фізіологією сильної статі. Причиною посиленої "шерстистості" є підвищена порівняно з жінками кількість тестостерону в крові. І це означає, що чоловікам для досягнення ідеальної чистоти шкіри, як правило, знадобиться трохи більше процедур, в середньому 8-15. З цих причин інтервал між процедурами також скорочується до 3-4 тижнів, а тривалість всього процесу може зайняти до року.

Є й інші особливості чоловічої шкіри. Так, у чоловіків приблизно на 25-30% більше волосяних фолікул ніж у жінок, і залягають вони дещо глибше. Крім того, шкіра чоловіків на одиниці площі містить дещо більшу кількість сальних та потових залоз. Остання особливість допомагає шкірі швидше відновлюватися не лише після гоління, а й після кожної процедури ЛЕ.

Найбільшою популярністю у чоловіків користується лазерна епіляція пахвових западин, обличчя, брів, шиї, поверхонь грудей, спини та живота, у зоні бікіні, і в дещо меншій мірі затребувана ЛЕ на руках та ногах. Далі коротко розглянемо особливості найпопулярніші варіанти чоловічої лазерної епіляції.

Лазерна епіляція чоловічих пахв

Періодичне або навіть постійне гоління пахв зазвичай не завдає чоловікам особливого дискомфорту, але іноді при травмуванні, гоління може стати причиною подразнення запалення сальних чи потових залоз. Тому дуже багато хто зважується на крок, що радикально покінчує із цим питанням.

Лазерная эпиляция подмышек
До и після курсу лазерної епіляції

Пахвові западини — так звана "вдячна зона", в якій процедура виходить особливо добре. Достатньо всього 3-4 сеансів, щоб позбутися 80% рослинності. Однак, щоб досягти стабільного результату, може знадобитися до 10-12 процедур з інтервалом в 4-5 тижнів.

Лазерна епіляція чоловічого обличчя та брів

Чоловіки нерідко заводять бороду саме тому, що їм набридло регулярно голити обличчя. Ще одна причина — постійні подразнення ніжної шкіри обличчя через гоління. Але, на жаль, з появою бороди проблема не закінчується. Бороду все одно необхідно періодично підрівнювати ножицями або тримером, а найжахливіше, що для збереження естетичних контурів вона все одно вимагає регулярного підбривання на щоках і на шиї.

У Клініці лікаря Бреннера існує комплекс спеціально придуманий для вирішення таких завдань, він називається "Контур бороди", і включає обробку щік та передньої частини шиї. Найкращі результати виходять при епіляції бороди темних відтінків. Нажаль, світле та руде волосся "йде" дещо гірше, а сива борода практично не піддається видаленню. Саме тому ми рекомендуємо зайнятися контуром бороди якомога раніше.

Занадто густі брови, і особливо моноброва (зімкнені на переніссі брови), сьогодні багатьма сприймаються як косметичний дефект. Красива конгруентна форма брів зробить погляд більш відкритим, а зовнішність — набагато яскравішою та привабливішою. Тим більше, що брови це також "вдячна зона". Потрібно лише кілька сеансів для досягнення ідеальної форми.

Лазерна епіляція шиї для чоловіків

Для багатьох представників сильної статі справжньою проблемою є швидка поява щетини не на обличчі, а саме на передній поверхні шиї – лінії так званої "окантовки" волосся. Приблизно те ж саме стосується і задньої поверхні шиї. Лазерна епіляція дозволяє виглядати охайно та привабливо, не вдаючись до занадто частого гоління, яке нерідко призводить до подразнення шкіри.

Щоб лазерна епіляція шиї була успішною і довговічною, важливо пам'ятати, що так само як і на бороді, світле і тим більше сиве волосся, дуже погано піддається видаленню діодним лазером. А ця зона схильна до посідання, скроні та борода сивіють першими. Тому бажано якомога раніше зважитись і назавжди усунути цю проблему.

Лазерна епіляція спини, грудей та живота у хлопців

Видалення волосся зі спини та грудей зазвичай проводиться з естетичною метою, і було затребуване у чоловіків щонайменше вже з 1970-х років. Зрозуміло, що до появи якісних медичних лазерів процедура виконувалася традиційними способами – голінням, механічним депілятором, воском і шугарингом (цукровою пастою), і, природно, не мала широкої популярності.

Все змінилося з появою сучасних медичних лазерів. Процедура проводиться швидко і без будь-яких больових відчуттів. Мінусом процедури для даних зон можна вважати трохи більшу, ніж зазвичай, кількість сеансів для досягнення бажаного результату. Це пов'язано з меншим діаметром стрижнів волосся, а також з тим, що ці зони є андроген-залежними.

Лазерная эпиляция спины
До та після курсу лазерної епіляції спини

Переваги чоловічої лазерної епіляції в Клініці лікаря Бреннера

До переваг видалення волосся лазером для чоловіків належать наступні:

 • Для лазерної епіляції ми використовуємо суперсучасний двох-хвильовий німецький діодний лазер MeDioStar NeXT, що забезпечує для пацієнта найвищий рівень комфорту та ефективності.
 • Видалення волосся лазерним способом дозволяє не згадувати про цю проблему протягом наступних 1-8 років. Корекція 1 раз на рік буде потрібна тільки для того, щоб шкіра завжди виглядала бездоганно.
 • Мінімум дискомфорту, особливо в порівнянні з іншими способами усунення небажаного волосся. Під час процедури відчувається незначне поколювання, не більше. Чоловіча лазерна епіляція в особливо чутливих областях (наприклад, глибоке бікіні) передбачає використання аплікаційного (поверхневого) знеболювання.
 • Повна безпека. Лазер має медичні сертифікати безпеки у Євросоюзі та США. Глибина проникнення променів у товщу шкіри не перевищує 0,4 см.

Безумовною перевагою є швидкість проведення сеансу. Лазер MeDioStar NeXT може виробляти до 12 імпульсів за секунду, що приблизно в 6 разів більше, ніж роблять стандартні медичні лазерні установки. Залежно від області, що обробляється, тривалість процедури становить 10-40 хвилин.

Чоловіча лазерна епіляція: протипоказання

Перш ніж замовити процедуру лазерної епіляції для чоловіків, необхідно знати, за яких станів і захворювань її робити не можна:

 • інфекційні хвороби;
 • наявність пошкоджень на шкірі;
 • онкологічні захворювання та злоякісні пухлини шкіри;
 • пігментація шкіри;
 • цукровий діабет першого типу у декомпенсованій формі;
 • варикозна хвороба;
 • ослаблений імунітет;
 • епілепсія.

Лазерне видалення волосся не проводиться підліткам до 18 років, оскільки гормональний фон у цьому віці нестабільний. Перед сеансом та після нього (до 14 днів) не можна засмагати та відвідувати солярій. Як правило, лазерна епіляція тіла чоловіків не викликає подразнення шкіри. Якщо все ж таки сталося почервоніння шкіри, з'явилася легка припухлість, ми рекомендуємо скористатися заспокійливими гелем або пінкою, що містять Пантенол.

Також, щоб уникнути подразнень та пігментації, протягом 2-3 днів після сеансу бажано уникати важкого фізичного навантаження, не купатися у басейнах та водоймах, не користуватися скрабами в зоні обробки. Виникнення побічних ефектів – рідкість, але потрібно знати, що робити при їх появі. Тоді неприємні відчуття пройдуть швидко.

Ціна лазерної епіляції для чоловіків: ціни в Клініці лікаря Бреннера (Київ, станція метро Лівобережна)

# Лазерна епіляція (ділянка)СтатьТривалість, ціна
1 Міжбрів'яжін. / чол.10 хв - 350 грн
2 Бровижін. / чол.10 хв - 350 грн
3 Нісжін. / чол.10 хв - 350 грн
4 Зона над верхньою губоючол.10 хв - 400 грн
5 Лобжін. / чол.15 хв - 400 грн
6 Скроніжін. / чол.10 хв - 400 грн
7 Щокижін. / чол.10 хв - 350 грн
8 Скроні + щокижін. / чол.20 хв - 550 грн
9 Вухажін. / чол.10 хв - 350 грн
10 Підборіддяжін. / чол.10 хв - 350 грн
11 Контур бороди (щоки+передня частина шиї)чол.20 хв - 650 грн
12 Потилиця (задня частина шиї)жін. / чол.20 хв - 400 грн
13 Все обличчя (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 1000 грн
14 Пахвові западиничол.15 хв - 450 грн
15 Область грудейчол.30 хв - 700 грн
16 Плечі (окремо)/Передпліччя (окремо)чол.45 хв - 1000 грн
17 Руки повністючол.45 хв - 1500 грн
18 Кисті рук + пальцічол.30 хв - 700 грн
19 Пальці (обох рук)жін. / чол.15 хв - 350 грн
20 Спина (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.40 хв - 2000 грн
21 Поперек (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 800 грн
22 Сідниці повністю (не включає міжсідничну складку)чол.40 хв - 1000 грн
23 Живіт, біла лінія живота (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.40 хв - 800 грн
24 Область лобка (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 650 грн
25 Бікіні (частково)жін. / чол.20 хв - 550 грн
26 Бікіні (середнє)жін. / чол.25 хв - 700 грн
27 Бікіні (глибоке)чол.30 хв - 900 грн
28 Стегна (внутрішня / зовнішня поверхня) (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 950 грн
29 Стегна (повністю) (якщо частково, 1 спалах - 30грн.)чол.40 хв - 1350 грн
30 Колінажін. / чол.15 хв - 500 грн
31 Гомілки (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 1200 грн
32 Стопи + пальці нігжін. / чол.15 хв - 330 грн
33 Ноги повністю (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 2300 грн

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Поширені запитання про лазерну епіляцію для чоловіків

Чи проводите ви чоловічу лазерну епіляцію в інтимній зоні? Яка ціна?
Так, проводимо. Ціна лазерної епіляції глибокого бікіні для чоловіків - 900 грн, середнього - 660 грн, часткового - 540 грн.
Чи достатньо однієї процедури, щоб отримати бажаний ефект?
Ні. Лазерна епіляція проводиться курсом. Щоб волосся повністю перестало рости, чоловікам зазвичай необхідно до 10 процедур, оскільки у них більш жорстке волосся.
Який вигляд має шкіра після лазерної епіляції?
Шкіра у чоловіків грубіша, ніж у жінок, тому після лазерної епіляції можливе лише короткочасне легке почервоніння.
Чи можна за одну процедуру обробити кілька ділянок тіла?
Звичайно, можна. Немає жодних обмежень за кількістю оброблюваних ділянок тіла. За одне відвідування можна провести лазерну епіляцію на обличчі, спині, грудях та інших ділянках тіла.
Додати відгук
Владислав (07.03.23) StarStarStarStarStar
У Brenner Clinic кожну процедуру проводять якісно та швидко. Ми ходимо разом із дружиною. І я, і вона робимо лазерну опіляцію тіла новим діодним лазером. Отримуємо чудовий результат! Мені потрібна тільки корекція раз на рік, тому вона більш частий клієнт клініки. Випробувала, крім епіляції, безліч косметологічних процедур. Завжди повертається додому в захваті.
Микола (12.12.21) StarStarStarStarStar
Звернувся до клініки, щоб позбутися волосся на спині. Для результату знадобилося 4 процедури. Результатом задоволений. Дякую за допомогу!
Администратор BrennerClinic
Миколо, ми дуже раді, що Ви задоволені результатом лазерної епіляції спини. Постарайтеся утримуватися від прийняття ванни і відвідування басейну протягом трьох днів після процедури. Прийміть нашу подяку.
Олег (10.12.20) StarStarStarStarStar
Звернувся до фахівців клініки доктора Бреннера з проблемою зайвої волосистості на спині. Наскільки я знаю, чоловіки соромляться робити подібні процедури, адже їх прийнято вважати виключно жіночими. Мені теж було не по собі, але я не знайшов іншого способу вирішити проблему. Пробував стригти тримером і голити, але виглядало це жахливо, особливо коли спина покривалася щетиною. Крім того, сам я не міг дістати всі ділянки, доводилося просити подругу. Лазерна епіляція мене врятувала, хоча і коштувала чимало грошей. Пройшов курс, далі доктор сказала, приходити раз на рік на корекцію. Досягнутий ефект може триматися кілька років, все залежить від особливостей організму. Дуже вдячний.
Администратор BrennerClinic
Олеже, дякуємо Вам за розгорнутий відгук. Будемо раді бачити Вас у майбутньому. До нових зустрічей!
Ілля (25.09.20) StarStarStarStarStar
Обслуговувався у клініці лікаря Бреннера кілька разів. Був у дерматокосметолога Драганової Наталії Анатоліївни на лазерному видаленні волосся на грудях. Ціна лазерної епіляції для чоловіків трохи дорожча, ніж для жінок. Але загалом розцінки у клініці відмінні. Прибрати волосся на грудях коштувало мені 700 грн за процедуру. Провели дві, залишилася ще щонайменше одна. Дерматокосметолог все зробила професійно.
Администратор BrennerClinic
Ілля, дякуємо за хороший відгук. Ми раді, що Вам сподобалися наші ціни на лазерну епіляцію для чоловіків. Обов'язково подивіться наші акційні комплекси.
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Администратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Євген (04.05.20) StarStarStarStarStar
Дякую, все зробили класно! Процедуру проводила Ірина Володимирівна Васильєва.
Администратор BrennerClinic
Євгене, лікарю дуже приємно, що Ви залишилися задоволені лазерною епіляцією. Обов'язково приходьте до нас ще!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (когда нет электричества)