Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Консультація дерматовенеролога у місті Києві

КОЛИ ПОТРІБНА ДОПОМОГА ЛІКАРЯ-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА?

Дерматовенеролог діагностує і лікує захворювання шкіри, слизових оболонок, волосся та нігтів, а також займається лікуванням захворювань, які передаються статевим шляхом. Його консультація потрібна при появі ознак будь-якої дерматологічної патології — висипки, свербіння, лущення, почервоніння, болючості на будь-яких ділянках шкіри. Всі чули вираз, що шкіра насамперед є «дзеркалом» внутрішніх органів. Це пояснює чому дерматологічні проблеми можуть бути пов’язані з захворюваннями внутрішніх органів, або з інфекційною, ендокринною, неврологічною, імунною патологією тощо.
Досвід лікування

ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ЛІКАР-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГ?

Діагностика та лікування патології шкіри та її придатків (волосся та нігтів) — дуже відповідальна та вельми складна справа. Лікування захворювань що передаються статевим шляхом є іншим напрямком дерматовенерології.

Щоб поставити точний діагноз, від якого залежить ефективне лікування, лікар проводить огляд пацієнта, збирає анамнез захворювання і життя, проводить інструментальні та лабораторні дослідження.

При виявлені ознак небезпечних дермато-онкологічних захворювань лікар розробляє тактику негайного лікування хвороби.

ЯК ПРОХОДИТЬ КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА?

Прийом лікаря-дерматолога складається з наступних 5-ти етапів:

1
Збір анамнезу. Лікар вислуховує усі скарги пацієнта та ставить запитання для встановлення можливих причин захворювання.
2
Візуальний та дерматоскопічний огляд уражених ділянок та загальний огляд всього тіла.
3
Цифрова електронна дерматоскопія зі складанням опису ураженої ділянки (при необхідності).
4
Забір біоматеріалу для лабораторних досліджень (при необхідності).
5
Постановка діагнозу та складання плану лікування, який у медицині завжди є персоналізованим.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ НА ЦИФРОВОМУ ЕЛЕКТРОННОМУ ДЕРМАТОСКОПІ FOTOFINDER?

У Клініці лікаря Бреннера діє "залізне" правило — спочатку встановлюється діагноз, а тільки потім призначається лікування. У деяких випадках фахівцеві досить просто поглянути на змінену ділянку шкіри, щоб поставити точний діагноз. Проте, у нашій практиці зустрічаються і більш складні випадки, коли потрібне використання спеціальних технічних засобів — зокрема цифрового електронного дерматоскопа. Це надсучасний оптичний прилад, що багаторазово збільшує зображення патологічної ділянки і дозволяє зазирнути усередину шкіри, щоб діагностувати хвороби на ранніх стадіях.

Дослідження дозволяє візуалізувати структуру патологічних елементів, виміряти їх розмір, виявити непомітні "неозброєним" оком специфічні ознаки. Дерматоскопія на приладі FotoFinder надзвичайно інформативна та не має жодних протипоказань, її можна проводити необмежену кількість разів.

ЧОМУ ПАЦІЄНТИ У КИЄВІ ОБИРАЮТЬ КЛІНІКУ ЛІКАРЯ БРЕННЕРА?

✓У нашому спеціалізованому медичному центрі працюють досвідчені (дорослі) фахівці з найвищою кваліфікацією.

✓Для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальну, комплексну програму лікування. Лікарі нашої клініки використовують тільки найбільш безпечні, перевірені часом та досвідом методики лікування, що вже не раз довели свою дієвість.

✓Щоб уникнути прихованих витрат, вартість консультації, додаткових досліджень, а також ціни на лікувальні процедури повідомляються пацієнтам заздалегідь.

✓Важливо розуміти, що зволікати з початком терапії не можна, тому що це може призвести до поширення захворювання та ускладнень, що у свою чергу призведе до більш тривалого курсу лікування.

Звертайтесь у клініку доктора Бреннера і ви отримуйте високо кваліфіковану допомогу у вирішенні вашої проблеми!

Ціни на консультацію дерматовенеролога у Києві

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30500
3 Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30850
4 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30550
5 Консультація лікаря дерматохірурга, онкохірурга, вищої категорії, кандидата мед. наук30850
6 Консультація лікаря дерматоонколога30850
7 Первинна консультація лікаря-трихолога з проведенням цифрової трихоскопії 451200 1000
8 Консультація лікаря-трихолога30600
9 Повторна консультація лікаря трихолога 30600
10 Консультація лікаря дерматовенеролога з проведенням дерматоскопічного дослідження (FotoFinder, до 3 новоутворень)30900
11 Консультація лікаря дерматовенеролога вищ. категорії (к.м.н.) з проведенням дерматоскопічного дослідження (FotoFinder, до 3 новоутворень)301000
12 Цифрова електронна трихоскопія (FOTOFINDER, TrichoLAB)30600
13 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite (до 5 новоутворень)30550
14 Дерматоскопія у поляризованому світлі Dermlite, всього тіла451200
15 Контрольний огляд лікаря30300
16 Контрольний огляд лікаря з перев’язкою30390
17 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15150
# Онлайн консультаціїТривалість, хвЦіна, грн
1 Онлайн консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна онлайн консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога20550
3 Онлайн консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30850
4 Повторна онлайн консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук20550
# Цифрова електронна дерматоскопіяТривалість, хвЦіна, грн
1 Карта родимок (FotoFinder)
(виявляє нові та змінені шкірні ураження на всьому тілі)
604200 3500
2 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)
(без консультації / повторна фотофіксація)
30600
3 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (4-8 утворень)
(консультація лікаря дерматолога вищої категорії, КМН, з фотофіксацією утворень)
601500

© Автор: Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог вищої категорії Перехрестенко Андрій Петрович

Консультація дерматовенеролога. Часті питання

Що таке дерматоскоп?
Дерматоскоп — це оптичний пристрій, який дозволяє підготовленому фахівцеві розглянути поверхню шкіри в багаторазовому збільшенні і навіть зазирнути в її глибину. Використовуючи дерматоскоп, фахівець може зазирнути у товщу шкіри, розглянути колір і структуру запалення, його контури.
Які шкірні захворювання лікують дерматовенерологи вашої клініки?
Дерматовенерологи Клініки лікаря Бреннера лікують різні види дерматитів, екзему, акне і акнеформні захворювання, грибкові, папулосквамозні, вірусні захворювання шкіри, видаляють доброякісні новоутворення за допомогою лазера або електрохірургічним способом.
Чи впливає попереднє лікування на ймовірність одужання?
Так, впливає. Неправильно призначене лікування, в кращому випадку, може тимчасово прибрати симптоми і тоді лікарю буде набагато складніше поставити правильний діагноз. У гіршому випадку проблема зі шкірою може тільки посилитися.
Які додаткові аналізи можуть бути призначені?
У деяких випадках для постановки діагнозу можуть бути призначені загальний аналіз крові, алергопроби, посів на гриби, гістологічне дослідження. Для встановлення внутрішніх причин захворювання можуть знадобитися фізикальні дослідження внутрішніх органів, консультація ендокринолога, гастроентеролога та інших профільних фахівців.
Додати відгук
Володимир (02.03.23) StarStarStarStarStar
Прийом у дерматовенеролога пройшов нормально. У мене на тілі були коричневі нарости. Вони були схожі на родимки, але сухіші та знаходились над рівнем шкіри. Лікар провів огляд, розпитав мене, коли вони з'явилися тощо. Сказав, що це кератоми і їх можна досить швидко прибрати лазером. Відповів на мої запитання про процедуру, розповів, як він буде її проводити. Видалення провели відразу після консультації. Воно зайняло не більше 15 хвилин. На мою думку, фахівець чудовий. Добре все розповідає і робить. Буду рекомендувати Андрія Петровича іншим людям!
Адміністратор BrennerClinic
Володимире, дякуємо, що довірилися саме нам. Ми раді, що Вам сподобалася якість консультації та лікування в Андрія Петровича. Рекомендуємо Вам раз на півроку заходити до нас на швидкий огляд родимок, щоб виключити появу на тілі злоякісних новоутворень. Бажаємо вам здоров'я і всіх благ!
Вадим (15.02.23) StarStarStarStarStar
Був на консультації у Перехрестенко А. П. Сподобалося, що лікар вміє слухати і максимально концентрується на проблемі пацієнта. Сьогодні це велика рідкість. На жаль, після огляду і здачі аналізів, мені поставили діагноз базальноклітинний рак шкіри. Лікар пройшов разом зі мною величезний і непростий шлях до самого одужання. Якщо хтось шукає гарного лікаря, який допоможе вирішити аналогічну проблему, - обов'язково зверніться до Андрія Петровича. Упевнений, кращого фахівця годі й шукати! Лікарю, спасибі Вам за підтримку і безцінну допомогу.
Адміністратор BrennerClinic
Вадиме, дякую! Ваш відгук - найкраща похвала для нас. Базальноклітинний рак шкіри - дуже непросте і небезпечне захворювання, яке вимагає виключно висококваліфікованої допомоги. Дякуємо, що довірилися саме нам. Бажаємо Вам здоров'я і всіх благ! Обов'язково дотримуйтеся рекомендацій Андрія Петровича і бережіть себе!
Вікторія (10.08.22) StarStarStarStarStar
Консультація мені сподобалася! Лікар Андрій Петрович Перехрестенко практично одразу визначив, що в мене сухий дерматит, розповів багато цікавого про захворювання та виписав направлення на аналізи, щоб визначити, який подразник викликає таке сильне лущення. Виявилося, що причиною є звичайний пил. Ну і часті стреси теж зробили свій внесок. Лікар призначив декілька препаратів, порекомендував дієту та зменшити кількість стресових ситуацій у житті. Минув тиждень, результати вже помітні. Дуже чекаю, коли моя шкіра знову буде чистою. Щиро вдячна за допомогу!
Адміністратор BrennerClinic
Вікторія, спасибі, що знайшли час оцінити нашу роботу. Ми раді, що лікар зміг Вам допомогти в боротьбі з сухим дерматитом. Бережіть себе і уникайте стресових ситуацій. Будемо раді бачити Вас на наших косметологічних процедурах!
Макар (13.07.22) StarStarStarStarStar
Знайшов клініку дуже легко, вона розташована в новому ЖК неподалік метро Лівобережна. Від метро треба пройтися буквально 5-7 хвилин. Адміністратор за день нагадала про візит. За це окреме дякую, бо справ щодня дуже багато і візити до лікарів часто вилітають із голови. Я був на консультації у Наталії Драганової. Звернувся через грибок на нігтях. Знаю, проблема поширена і багато хто з нею живе, але мені вона дуже заважає. Консультація зайняла десь хвилин 25, лікарка призначила спеціальну мазь та лазерні процедури. Лікування було довгим, але грибок все ж таки зник, чому я безумовно радий. Дякую за допомогу!
Адміністратор BrennerClinic
Шановний Макар! Такі відгуки допомагають нам зрозуміти, що особливо важливо для наших пацієнтів. Приємно, що Ви відзначили компетентність нашого лікаря, зручне розташування клініки і роботу адміністратора. Дякуємо! Бажаємо Вам успіхів і здоров'я!
Анастасія (30.06.21) StarStarStarStarStar
Клініку цього місяця відвідала вперше. Прочитала про неї в інтернеті. На рецепції спілкувалися ввічливо, відповіли на всі запитання, записали на консультацію до дерматолога Васильєвої Ірини Володимирівни. Лікар прийняла мене якраз у призначений час. Я прийшла трохи раніше, тому довелося трохи зачекати. Для очікування створені максимально комфортні умови – зручні дивани, телевізор з відеороликами клініки, адміністратор запропонувала води, чай або каву. Лікар виявилася кваліфікованим фахівцем, уважно мене вислухала, поставила багато запитань, провела огляд. У мене на тілі виявилася велика кількість паппілом. Більшість із них дуже маленькі та їх важко помітити, але є й такі, що викликають певний дискомфорт. Я вирішила не відкладати і того ж дня їх видалити. Процедура пройшла швидко і безболісно. Враження від клініки залишилися чудовими. За потреби звернуся ще.
Адміністратор BrennerClinic
Шановна Анастасія! Спасибі, нам важливо знати, як пацієнти оцінюють прийом лікаря і умови перебування в нашій клініці. Ми раді, що відвідування Brenner Clinic залишило у Вас позитивні емоції. Ви молодець, що вирішили не відкладати видалення папілом. Хоч вони й не несуть великої небезпеки для здоров'я, можуть стати причиною досить відчутного дискомфорту. Бажаємо здоров'я та чудового настрою! Обов'язково приходьте до нас на профілактичний огляд.
Валентина (28.01.21) StarStarStarStarStar
Приїхала до клініки з іншого міста до Андрія Петровича на консультацію. У мене з'явилася велика гемангіома на тілі. Хоч і чула, що вони не є небезпечними, хотілося все одно потрапити до найкращого фахівця. Лікар розпитав мене, коли з'явилася гемангіома, що передувало її появі. Потім уважно роздивився її у збільшеному вигляді, та порекомендував видалення. Щоб зайвий раз не їздити до Києва, видалили того ж дня. Було зовсім не боляче, жодних ускладнень не виникло. Усі ціни мені повідомили заздалегідь, жодних неприємних “сюрпризів” не було. Консультація та лікування у Андрія Петровича залишили винятково позитивні враження. Мої очікування повністю справдилися!
Адміністратор BrennerClinic
Валентино, дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви звернулися саме до нас, і залишилися задоволені консультацією та призначеним лікуванням. Гемангіоми хоч і не особливо небезпечні, але можуть збільшуватися в розмірах, травмуватися і кровоточити. Тому не варто відкладати їх видалення в довгий ящик. Бережіть себе! Будемо раді бачити Вас знову!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Василь (10.05.20) StarStarStarStarStar
До «Клініки Бреннера» звернувся вперше. Шукав на сайті likarni.com/ гарного дерматолога, який допоміг би мені позбавитися червоних прищів, які з'явилися у мене під пахвами. Я записався на візит до Перехрестенко А.П. Після огляду лікар призначив лікування – антибактеріальний препарат, засіб для обробки шкіри, вітаміни. Курс лікування зайняв близько 2 тижнів, але результат є, прищі практично повністю зникли. Лікарем та послугами клініки задоволений. Вона знаходиться неподалік метро Лівобережна, тому добиратися досить зручно. Ціни хороші, розрахуватися можна і карткою, і готівкою. Рекомендую!
Адміністратор BrennerClinic
Шановний Василю! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями про відвідування нашої клініки. Приємно, що наш лікар допоміг Вам позбутися гідраденіту. Сподіваємося, що вам буде комфортно у нас і в майбутньому.
Артем (19.01.20) StarStarStarStarStar
У клініку Бреннера звертався один раз, поки що більше не було потреби. Обираючи орієнтувався на близькість до м. Лівобережна або м. Дарниця, а також на те, щоб мене змогли прийняти в той же день. Зателефонував до клініки та адміністратор записала мене на консультацію до дерматовенеролога на вечір. У клініці була чистота та порядок, все чудово, адміністратор дуже привітна дівчина. Ціни також, як для столиці, дуже лояльні. Огляд тривав десь півгодини. Мене хвилювало кілька родимок на тілі. Виявилося, що даремно переживав, але лікарка порекомендувала уважно за ними спостерігати і прийти до неї на огляд через півроку.
Адміністратор BrennerClinic
Артеме, дякуємо за теплі слова про нашу клініку. Нам дуже приємно отримувати такі відгуки! Раді, що Вам сподобалася якість наших послуг. Чекаємо Вас через півроку на огляд. Ми завжди Вам раді!
Анна (20.05.19) StarStarStarStarStar
Звернулася до клініки, щоб лікар подивився на родимку, яка мене турбувала. Записалася на консультацію до Перехрестенко Андрія Петровича. Лікар провів дуже ретельний огляд, поставив багато запитань і запропонував лазерне чи радіохвильове видалення. На даний момент родимка не несла небезпеки для здоров'я, але вона знаходилася на шиї, майже під волоссям, і я часто зачепала її при розчісуванні. Того ж дня вирішила не видаляти, записалася наступного тижня. Консультацією та кваліфікацією лікаря залишилася задоволена. Немає жодних претензій і до сервісу. Думаю, що видалення відбудеться без проблем.
Адміністратор BrennerClinic
Шановна Анно! Дякуємо Вам за відгук і увагу до нашої роботи. Андрій Петрович - один із найкращих фахівців у своїй галузі. Ви зробили правильне рішення про видалення родимки. Новоутворення, розташовані в місцях частої травматизації, більше схильні до переродження. Це необґрунтований ризик! Будьте здорові та приходьте до нас на огляд!
Світлана (21.04.19) StarStarStarStarStar
Знайшла вашу клініку випадково. Живу неподалік, побачила вивіску, коли йшла додому з крамниці. Звернула увагу, бо на руці з'явився червоний висип, і я вже тиждень збиралася записатися до дерматолога, але все відкладала. Зайшла в клініку. При вході зі мною чемно привіталися адміністратори. Потім підійшов лікар, я розповіла про свою проблему і мене прийняли вже за 5 хвилин. Приємно здивувала така оперативність! Перед тим, як пройти до кабінету, попросили одягнути бахіли. Консультація тривала близько 30 хвилин. Лікар ставила багато запитань, потім почала розглядати висип через якийсь спеціальний апарат. Виявилося, що в мене кропив'янка і, як з'ясувалося пізніше, почалася вона через новий гель для душу. Буває ж таке! Клінікою залишилася задоволена – лікарка сподобалася, ціни прийнятні, проблему вирішили дуже швидко. При необхідності звертатимуся.
Адміністратор BrennerClinic
Світлано, дякуємо, що обрали нашу клініку. Ми стараємося для Вас. Ми дуже раді, коли пацієнти йдуть від нас здоровими і щасливими. Будьте обережнішими з алергенами і дотримуйтеся рекомендацій дерматолога! Завжди Вам раді!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)