Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Чистка обличчя

Чистка обличчя

ДЛЯ ЧОГО МИ РОБИМО ЧИСТКУ ОБЛИЧЧЯ?

Чистка обличчя - це базова гігієнічна процедура в косметологічному кабінеті, яка призначається більшості пацієнтів. Це також один із видів класичного догляду за здоровою (незапаленою) шкірою будь-якого типу, який передбачає очищення її поверхні від стійких забруднень, накопичень шкірного сала та відмерлого епітелію. Сьогодні, завдяки застосуванню високоякісних косметологічних засобів від провідних світових виробників (Natura Bisse, HollyLand, Academy), ми проводимо не тільки поверхневе, а й глибоке очищення шкіри обличчя, включаючи санацію усть сальних і потових залоз від затверділого секрету, а також видалення закритих і відкритих комедонів (чорних цяток) і міліуми (білих цяток). Шкіра, очищена від нашарувань ороговілого епідермісу, поверхневих і глибоких забруднень, швидко відновлює свою нормальну структуру та обмін речовин.

ЯКІ ВИДИ ЧИСТОК МИ ПРОПОНУЄМО?

1. Механічна чистка

Проводиться з метою видалення частинок затверділого шкірного сала і вилучення «старих» щільних комедонів. Видалення глибоких забруднень шкіри здійснюється за допомогою спеціального медичного інструменту (лопатки Уно), а також безпосередньо пальцями косметолога, обгорнутими стерильною серветкою. Це найбільш ефективний спосіб глибокого очищення шкірних пор від глибоких забруднень і комедонів, але одночасно і найбільш травматичний, оскільки деякі ділянки шкіри піддаються досить сильному механічному тиску.

2. Ультразвукова чистка

За допомогою спеціальної лопатки УЗ апарату відбувається глибоке очищення шкіри від ороговілого епідермісу. Завдяки інтенсивним ультразвуковим коливанням, спрямованим вглиб шкіри, виводяться продукти життєдіяльності потових і сальних залоз, залишки макіяжу, поліпшується мікроциркуляція в шкірі, посилюється парниковий ефект, відбувається глибокий мікромасаж тканин і регенерація епідермісу. Цей вид чистки найкраще підходить для регулярного щомісячного догляду.

3. Комбінована чистка обличчя

Як випливає з назви, це ефективна комбінація ультразвукової та механічної чистки, що поєднує апаратний і ручний (за допомогою спеціальних інструментів) способи видалення забруднень з поверхні і глибинних порів шкіри. На сьогоднішній день, це найбільш оптимальний спосіб санації незапаленої шкіри жирного типу./p>

4. Чистка з дезінкрустацією

Проводиться мікротоковим апаратом по спеціальному гелю-дезінкрустанту. Під впливом електричного струму і хімічного складу гелю, відбувається глибоке розпушування шкіри і витягування з порів продуктів життєдіяльності, емульгованих жирів з утворенням мила, які видаляються зі шкіри через протоки сальних і потових залоз. Під впливом гальванічного струму прискорюється кровообіг, посилюється гідратація клітин.

ОЧИЩУЮЧИЙ ДОГЛЯД - ВІДПОВІДАЛЬНА ПРОЦЕДУРА !!!

Застосування різних видів професійних косметичних очищаючих доглядів визначається проблемою, з якою клієнт звернувся до косметолога. Деякі стани взагалі виключають можливість проведення окремих видів очищаючих доглядів. Так, наприклад, при куперозі (розацеа) або вугровій хворобі механічну та ультразвукову чистки обличчя проводити не можна. Окрім цього, при виборі процедури лікарю також необхідно враховувати тип шкіри (нормальна, суха, жирна, комбінована), ступінь забрудненості пір, вік пацієнта, чутливість, анамнез (наявність косметологічних проблем і хронічних захворювань), психологічний стан і т. п.

Незважаючи на простоту й банальність процедури, як може здатися на перший погляд, чистка обличчя досить складна і відповідальна процедура, що вимагає високої кваліфікації і досвіду. Тому, наприклад, у багатьох європейських країнах і США* глибоке очищення шкіри обличчя - виключно лікарська процедура!

* На заході, чистку обличчя проводять за допомогою очищаючих масок та скрабів (бросаж), а також за допомогою вакумної екстракції незапалених комедонів, які не потребують високої кваліфікації та виключають можливість травмування шкіри.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ?

Процедура очищаючого догдялу ділиться на декілька технологічних етапів і за часом зазвичай займає від 40 хвилин до 2 годин. Вартість процедури залежить від виду очищаючого догляду та необхідного обсягу роботи лікаря.

Ультразвукова чистка
Результат ультразвукової чистки
Комбінована чистка
До та після комбінованої чистки обличчя
# Традиційні та комбіновані косметологічні процедуриТривалість, хвЦіна, грн
1 Очищуючий догляд (механічна ручна чистка обличчя), 1-й клас складності
50800
2 Очищуючий догляд (механічна ручна чистка обличчя), 2-й клас складності
751000
3 Очищуючий догляд (механічна ручна чистка обличчя), 3-й клас складності
901200
4 Комбінований очищаючий догляд
Механічна + ультразвукова чистка обличчя
901200 1000
5 Комбінований очищаючий догляд спини
Механічна + ультразвукова чистка
902500 1800

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Як виконується чистка обличчя?
Технологія проведення процедури визначається різновидом чистки. Механічна чистка виконується пальцями косметолога (обгорнутими серветкою) і з використанням лопатки Унна. Для ультразвукового чищення використовується спеціальна лопатка УЗ апарату. Чищення з дезінкрустацією проводять мікрострумовим апаратом, з попереднім нанесенням на шкіру гелю-дезінкрустанта.
Яка чистка обличчя ефективніша?
Одна з найефективніших чисток - комбінована. Процедура поєднує в собі апаратний і ручний методи очищення поверхні шкіри від частинок ороговілого епідермісу і застарілого шкірного сала. На сьогоднішній день це найкращий метод санації незапаленої жирної шкіри.
Коли протипоказана чистка обличчя?
Чищення обличчя протипоказане в разі екзем, демадекозу, герпесу, а також хронічних шкірних захворювань - псоріазу, лишаю, аутоімунних хвороб; ГРВІ, гемофілії, кауголопатії, онкологічних захворювань, гепатиту, ВІЛ, після нещодавно перенесених важких захворювань. Не рекомендується робити чистку під час вагітності, лактації та менструації.
Кому необхідна чистка обличчя?
Професійне чищення обличчя належить до базових косметологічних процедур і призначене для догляду за здоровою шкірою. Процедура показана більшості людей для очищення поверхні шкіри від нашарувань відмерлого епітелію, глибоких забруднень і скупчення шкірного жиру.
Додати відгук
Каріна (15.03.23) StarStarStarStarStar
Давно є клієнтом клініки. Подобається якість послуг і цінова політика. Кожні 2-3 місяці приходжу на чистку обличчя. Процедура проводиться без анестезії, лікарі дуже обережні. Ефект видно одразу після процедури. Клініці безумовно можна довіряти.
Світлана (09.11.22) StarStarStarStarStar
Хочу висловити подяку співробітникам клініки Бреннера. Завжди все професійно і на вищому рівні. Ходжу на чистку обличчя кожні два місяці. Також відвідую масажиста клініки й іноді роблю процедури для тіла. Кожна процедура проводиться дуже акуратно, всі лікарі дуже уважні. Після моєї улюбленої чистки обличчя майже не червоне, жодного разу не було запалень. Рекомендую всім до відвідування!
Администратор BrennerClinic
Світлано, сердечно дякуємо Вам за відгук і уважне ставлення до роботи нашої клініки. Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили рівень нашого сервісу. Обіцяємо і надалі виправдовувати Вашу довіру і радувати найкращими послугами з арсеналу сучасної естетичної медицини. До нових зустрічей!
Соломія (11.10.22) StarStarStarStarStar
Чудова клініка та дерматокосметологи! Зверталася багато разів, завжди виходжу задоволена результатом. Дякую!
Администратор BrennerClinic
Здрастуйте, Соломіє! Дякуємо за відгук! Ми раді працювати на Ваше благо!
Поліна (13.09.22) StarStarStarStarStar
Періодично звертаюсь до Brenner Clinic, щоб очистити шкіру обличчя від забруднень. Пробувала механічне і ультразвукове чищення, але все ж таки зупинилася на комбінованому. Цей мій варіант! Після нього шкіра стає як нова. Зникають не лише чорні цятки та прищі, а й пігментація виглядає не такою помітною. Сказати, що процедура приємна не можу, але краса варта деяких жертв. Клінікою та дерматокосметологами повністю задоволена. Співвідношення ціна-якість - відмінне.
Администратор BrennerClinic
Поліно, прийміть нашу щиру подяку за відгук. Ми цінуємо кожну думку про свою роботу. Нам дуже приємно, що Ви змогли обрати варіант чистки для обличчя, який Вам найбільше підходить. Щоб зробити шкіру ще більш здоровою і сяючою, можемо запропонувати Вам таку м'яку процедуру, як карбоксітерапія. Впевнені, Вам дуже сподобається. Як і ціна чистки для обличчя, її вартість досить невисока. Бажаємо Вам залишатися такою ж красивою і привабливою. До нових зустрічей!
Вероніка (06.09.22) StarStarStarStarStar
За мої 25 років це був перший візит до косметолога. Захотіла нарешті позбутися чорних цяток. Мені здавалося, що вони просвічуються навіть через тональний крем! На консультації вирішили з дерматокосметологом Наталією, що мені підійде класичне механічне чищення обличчя. Скажу чесно – було боляче. Але результатом я цілком задоволена. Щоправда, після нього довелося кілька днів посидіти вдома через червоне обличчя. Але це не страшно. Зате тепер немає цих страшних чорних цяток і шкіра виглядає здоровішою.
Администратор BrennerClinic
Вероніка, спасибі за відгук! Наталя чудовий фахівець з очищувальних процедур і завжди знає, що саме необхідно кожному пацієнту. Згодні, що механічна чистка обличчя трохи болюча, але результат того вартий. Будемо раді бачити Вас знову!
Віолетта (14.01.21) StarStarStarStarStar
Роблю комбіновану чистку обличчя приблизно раз в 2 місяці. Пробувала і інші види - окремо механічну, ультразвукову і чистку з дезинкрустацією, але найкраще підходить комбінована. У мене досить жирна шкіра, хоча і без особливих запалень і вугрів. Після чистки очищаються пори, та й в цілому шкіра виглядає більш красивою і здоровою. Звичайно, відразу після процедури шкіра червона, що викликає певний дискомфорт, тому я завжди приходжу перед вихідними. Але це єдиний мінус процедури, результат того вартий.
Администратор BrennerClinic
Доброго дня, Віолетто! Раді, що Ви задоволені результатами комбінованої чистки. Процедура дуже ефективна, оскільки прибирає забруднення як з поверхні, так і з глибинних шарів шкіри. Почервоніння після процедури, на жаль, є, але воно завжди швидко минає. За Вашого бажання, наступного разу ми можемо спробувати зробити очищувальний догляд для чутливої шкіри з використанням натуральної європейської косметики. У будь-якому разі, будемо раді бачити Вас знову! Звертайтеся! Ми зробимо все можливе, щоб Ваша шкіра була чистою, красивою і здоровою.
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Администратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (когда нет электричества)