Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лазерне видалення судин і куперозу

Лазерне видалення судин і куперозу

Лазерне видалення поверхневих судин — це суперсучасна апаратна процедура, суть якої полягає в лазерному руйнуванні дрібних поверхневих судин шкіри без порушення її цілісності. Процедура не потребує спеціальної підготовки та не має суттєвих обмежень. Як і для більшості лазерних методик, найбільш сприятливий час для проведення — осінньо-зимовий період.

Перед процедурою обов'язково проводиться скорочена консультація лікаря-дерматолога!

Видалення судин лазером у Києві

Дуже важливо розуміти, що патологічно змінені поверхневі судини або судинні утворення більше вже ніяк не впливають на якість кровопостачання певної ділянки шкіри. Зараз вони швидше є аномальними утвореннями, що представляють тільки косметичний дефект. Ще один важливий аспект стосується терміна "лазерне видалення", яке, як було зазначено вище, відбувається без пошкодження шкіри. Для уникнення непорозумінь слід пояснити, що йдеться не про реальне вилучення судини дрібного діаметру з навколишніх тканин, а скоріше про його лазерне освітлення.

Найчастіше судини з'являються на кінцівках, біля крил носа, на щоках, на підборідді. Причини їх появи можуть бути найрізноманітніші: спадковість, деякі акнеформні дерматози, тривале перебування на сонці. Нерідко поява поверхневих судин має причини, індуковані зовнішніми причинами або деякими внутрішніми порушеннями — частими стресами та перевтомою, курінням та вживанням алкоголю, гормональними порушеннями та захворюваннями статевої репродуктивної системи у жінок, серцево-судинними захворюваннями тощо.

Лазерне видалення судин: сутність процедури

Процедура лазерного видалення судин і куперозу проходить досить комфортно і швидко, без пошкодження шкірних покривів. Енергія лазерного променя у вигляді пучка світла проникає крізь шкіру і цілеспрямовано впливає на патологічно змінену судину, нагріваючи її. В результаті стінки судини запаюються, і вона перестає бути видимою. Ефект після видалення помітний відразу, але максимально він проявляється через 2-3 тижні. За допомогою лазера можна прибрати з обличчя та тіла прояви не тільки поодиноких судин, але і судинних сіточок, зірочок і куперозу.

Після лазерного видалення на шкірі не залишається шрамів. Процедуру можна проводити людям різного віку, вона не потребує важкої підготовки та реабілітації. Протягом 2-х тижнів до видалення судин заборонено засмагати та відвідувати солярії, проводити хімічні пілінги та інші процедури, що можуть травмувати шкіру. За 3 дні варто відмовитись від використання косметичних засобів у складі яких є спирт, відвідування лазні, гарячих ванн.

Рекомендації після процедури аналогічні, але додатково варто протягом 3-х днів утриматися від фізичних навантажень та використовувати сонцезахисний крем перед виходом на сонце, якщо одяг не закриває оброблену ділянку шкіри.

Який лазер використовується для лікування куперозу?

Для видалення судин ми використовуємо неодимову лазерну платформу італійського виробництва DEKA Synchro FT з вбудованою системою охолоджувальної анестезії, яка мінімізує будь-які неприємні відчуття під час процедури. Вартість видалення визначається розміром і кількістю небажаних елементів.

Перед видаленням обов’язково проводиться консультація дерматокосметолога. Вона необхідна для виключення можливих протипоказань. У деяких випадках для отримання бажаного результату може знадобитися декілька процедур.

Видалення судин
До та після лазерного видалення судин (одразу після процедури)
Видалення куперозу
Результат лазерного лікування куперозу

Ціна лазерного видалення поверхневих судин у Клініці лікаря Бреннера, Київ, Лівобережна

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15150
# Лазерне видалення новоутворень та косметичних дефектівОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення одиничних венозних озерець, гемангіом, судинних зірочок, телеангіектазій, ангіом, у залежності від розміру
Мінімальна вартість процедури - від 450 грн.
1 шт.від 250
2 Лазерне видалення дрiбних множинних ангiом (розмiром до 1мм.), вiд 10 шт.1 шт250 150
3 Лазерне видалення судин на обличчіУсе обличчя3200 2500
4 Лазерне видалення судин на крилах носа1 зона1500 1100
5 Лазерне видалення судин (зона 3*3 см) 1 зона900
6 Лазерне видалення судин (зона 5*5 см)1 зона 1200
# Лазерне лікування куперозу і розацеаОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення дрібних множинних капілярних утворень (розмiром до 1мм.), вiд 10 шт.1 шт250 150

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Лазерне видалення судин і куперозу. Часті питання

Які можуть бути ускладнення після процедури?
Виникнення ускладнень малоймовірно, але певні ризики в медичній практиці є завжди. Найчастіше це може бути пов'язано з індивідуальними особливостями або з недотриманням рекомендацій по догляду за місцем видалення судин.
У рідких випадках після лазерного видалення судин може виникнути невеликий локальний набряк шкіри (найчастіше на обличчі або на шиї), який проходить протягом 1-2 діб; невеликі пігментації, які з'являються, якщо після лазерної обробки, незахищена кремом з SPF шкіра, піддасться інсоляції.
Чому після видалення знову з'явилися судини?
В такому випадку з'являються нові судини, а не ті, які вже були видалені. Рецидив може трапитися при наявності внутрішньої причини або під дією провокуючих чинників. Наприклад, якщо пацієнт ігнорує призначені йому лікувально-профілактичні заходи; особливо негативно на дану проблему впливає куріння.
У числі інших поширених причин рецидивів — фізичні фактори, коли пацієнт піддається переохолодженню або, навпаки, довгий час знаходиться (працює, займається спортом) під сонцем, на вітрі, любить відвідувати сауну тощо.
Яка профілактика появи судин на обличчі?
Рекомендується виключити ситуації, які викликають сильне почервоніння обличчя: вплив високих і низьких температур, відвідування лазні, перебування під відкритим сонцем, виключити агресивні засоби по догляду за шкірою. Почервоніння може викликати нікотинова і гліколева кислоти, спирт, камфора, тому краще використовувати косметику для чутливої шкіри.
Додати відгук
Світлана (06.04.23) StarStarStarStarStar
Давно хотіла прибрати судинні зірочки на обличчі. Рада, що мені пощастило знайти клініку лікаря Бреннера. Дерматокосметолог Васильєва Ірина Володимирівна все докладно розповіла про лазерне видалення зірочок, попередила про відчуття під час процедури, дала рекомендації. Видалення пройшло дуже швидко і зовсім не боляче. Дякую за вашу роботу і підхід до справи!
Ярослава (31.01.23) StarStarStarStarStar
Уважний і ввічливий персонал. Приходили разом із мамою, щоб видалити численні судини в неї на обличчі. Поки вона була на процедурі, я пила каву і відпочивала на комфортному дивані. У клініці зробили все можливе для зручності відвідувачів. В установі чисто і затишно, всі фахівці в чистій медичній формі і капцях. Відвідувачів при вході просять одягнути бахіли. Ціна лазерного видалення судин зовсім невелика. Клініку рекомендую до відвідування!
Адміністратор BrennerClinic
Ярослава, дякуємо за такий чудовий відгук! Щиро раді, що Вам з мамою у нас сподобалося. Ми дуже стараємося, щоб нашим пацієнтам було у нас комфортно. Нагадайте мамі, що їй небажано довго перебувати під відкритим сонцем і робити агресивні пілінги для обличчя. Якщо раптом купероз знову дасть про себе знати, відразу ж приходьте.
Аліна (04.10.21) StarStarStarStarStar
Звернулася в клініці Бреннера з червоними судинами на носі і щоках. Аналогічна проблема була в подруги, і тут їй дуже допомогли. Рекомендувала звернутися до дерматокосметолога Ірини Васильєвої. Одразу записалася на консультацію. Адміністратор сказала це обов'язковий етап будь-якої процедури, щоб лікар міг оцінити рівень проблеми та виключити протипоказання. Видалення провели одразу після огляду. Опіку після процедури не було, лише легке почервоніння. А ось судини зникли просто на очах! Не уявляла, що таке можливо.
Адміністратор BrennerClinic
Аліно, спасибі за високу оцінку роботи лікаря та ефективності процедури! Будемо і далі робити все можливе, щоб шкіра наших улюблених пацієнтів була красивою і здоровою. Нам дуже приємно, що Ви оцінили нашу клініку. Будемо раді бачити Вас знову! Обов'язково дотримуйтеся профілактичних заходів - не бувайте довго на сонці, уникайте низьких і високих температур, бажано відмовтеся від відвідування лазні.
Софія (28.03.21) StarStarStarStarStar

Видаляла лазером судинку на носі. Не хотіла вдаватися до цього методу, тому що читала багато негативних відгуків про подібні процедури. Але мою судину було видно навіть під шаром тонального крему. В результаті, бажання добре виглядати перемогло. В Клініку звернулася за рекомендацією однієї своєї знайомої, вона лікувала тут купероз на щоках і результат я бачила своїми очима. Спочатку прийшла на консультацію, щоб подивитися на клініку і познайомитися з лікарем. Мене записали до Васильєвої Ірини Володимирівни. Лікар мені сподобалася, але вона помітила мої побоювання і докладно розповіла про процедуру, про те, як діє лазер, які можуть бути ускладнення. Аргументи лікарки мене переконали, і ми провели процедуру відразу після консультації. Частковий ефект був помітний відразу, але повністю судинка зникла через два тижні. Клініка мені сподобалася, в майбутньому планую видалити ще кілька великих судин на ногах.

Адміністратор BrennerClinic
Софія, дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви наважилися прийти до нас на процедуру і не пошкодували про своє рішення. Передали Ваші слова Ірині Володимирівні, їй було дуже приємно. Ми раді, що Ви залишилися задоволені візитом до клініки і результатом процедури лазерного видалення судин. Будемо раді бачити Вас знову!
Максим (23.03.21) StarStarStarStarStar
Рекомендую лікаря Драганову Наталю. Фахівець допомогла мені позбутися куперозу. Величезне вам спасибі!
Адміністратор BrennerClinic
Максиме, дякуємо за позитивний відгук і рекомендацію лікаря. Раді, що змогли Вам допомогти.
Рада (26.11.20) StarStarStarStarStar
Висловлюю подяку клініці лікаря Бреннера за лікування від червоних судин на обличчі. Тепер я можу виходити на вулицю не використовуючи попередньо тональний крем, і відчувати себе впевнено. Дякую!
Адміністратор BrennerClinic
Шановна, Рада. Ми щасливі, що посприяли тому, щоб Ви відчували себе комфортно і впевнено. Будемо раді зробити Вашу шкіру ще більш красивою і здоровою. Запрошуємо Вас на наші доглядові процедури. Будемо Вам раді!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Стас (08.10.19) StarStarStarStarStar
Відвідав Brenner Clinic, щоб позбутися куперозу на обличчі. Страждаю від нього давно, але цього року, коли почав активно займатися спортом, стало просто нестерпно. Після довгих тренувань обличчя просто багряніло. Чув багато позитивних відгуків про клініку, тож звернувся саме сюди. Після пари процедур стало набагато краще. Та й ціна лазерного лікування куперозу приємно здивувала. Дякую.
Адміністратор BrennerClinic
Станіславе, дякуємо Вам за приємні слова на адресу нашої клініки. Завдяки таким відгукам все більше людей дізнається про якість наших послуг. Раді, що наш дерматокосметолог зміг вирішити Вашу проблему. Сподіваємося, що надалі вона не буде Вас турбувати і Ви зможете займатися спортом у своє задоволення. Ми завжди до ваших послуг, звертайтеся!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)