Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Лазерне видалення судин і куперозу

Лазерне видалення судин і куперозу

Лазерне видалення судин — це апаратна процедура, яка проводиться без порушення цілісності шкіри. Найчастіше судини з'являються на кінцівках, крилах носа, на щоках та на підборідді. Причини їх появи можуть бути різноманітні: спадковість, деякі захворювання шкіри, тривале перебування на сонці. Нерідко поява поверхневих судин має внутрішні причини — часті стреси та перевтома, куріння і вживання алкоголю, гормональні порушення та захворювання статевої чи репродуктивної системи у жінок, серцево-судинні захворювання тощо.

Лазерне видалення судин: сутність процедури

Процедура лазерного видалення судин і куперозу проходить досить комфортно і швидко, без пошкодження шкірних покривів. Енергія лазерного променя у вигляді пучка світла проникає крізь шкіру і цілеспрямовано впливає на патологічно змінену судину, нагріваючи її. В результаті стінки судини запаюються, і вона перестає бути видимою. Ефект після видалення помітний відразу, але максимально він проявляється через 2-3 тижні. За допомогою лазера можна прибрати з обличчя та тіла прояви не тільки поодиноких судин, але і судинних сіточок, зірочок і куперозу.

Після лазерного видалення на шкірі не залишається шрамів. Процедуру можна проводити людям різного віку, вона не потребує важкої підготовки та реабілітації. Протягом 2-х тижнів до видалення судин заборонено засмагати та відвідувати солярії, проводити хімічні пілінги та інші процедури, що можуть травмувати шкіру. За 3 дні варто відмовитись від використання косметичних засобів у складі яких є спирт, відвідування лазні, гарячих ванн.

Рекомендації після процедури аналогічні, але додатково варто протягом 3-х днів утриматися від фізичних навантажень та використовувати сонцезахисний крем перед виходом на сонце, якщо одяг не закриває оброблену ділянку шкіри.

Який лазер використовується для лікування куперозу?

Для видалення судин ми використовуємо неодимову лазерну платформу італійського виробництва DEKA Synchro FT з вбудованою системою охолоджувальної анестезії, яка мінімізує будь-які неприємні відчуття під час процедури. Вартість видалення визначається розміром і кількістю небажаних елементів.

Перед видаленням обов’язково проводиться консультація дерматокосметолога. Вона необхідна для виключення можливих протипоказань. У деяких випадках для отримання бажаного результату може знадобитися декілька процедур.

Видалення судин
До та після лазерного видалення судин (одразу після процедури)
Видалення куперозу
Результат лазерного лікування куперозу
# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15100
# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення одиничних венозних озерець, гемангіом, судинних зірочок, телеангіектазій, ангіом, у залежності від розміру1 шт.від 150
2 Лазерне видалення судин на обличчіУсе обличчя2500 1800
3 Лазерне видалення судин на крилах носа1 зона900
4 Лазерне видалення судин (зона 3*3 см) 1 зона700
5 Лазерне видалення судин (зона 5*5 см)1 зона 1200

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Софія (28.05.21)

Видаляла лазером судинку на носі. Не хотіла вдаватися до цього методу, тому що читала багато негативних відгуків про подібні процедури. Але мою судину було видно навіть під шаром тонального крему. В результаті, бажання добре виглядати перемогло. В Клініку звернулася за рекомендацією однієї своєї знайомої, вона лікувала тут купероз на щоках і результат я бачила своїми очима. Спочатку прийшла на консультацію, щоб подивитися на клініку і познайомитися з лікарем. Мене записали до Васильєвої Ірини Володимирівни. Лікар мені сподобалася, але вона помітила мої побоювання і докладно розповіла про процедуру, про те, як діє лазер, які можуть бути ускладнення. Аргументи лікарки мене переконали, і ми провели процедуру відразу після консультації. Частковий ефект був помітний відразу, але повністю судинка зникла через два тижні. Клініка мені сподобалася, в майбутньому планую видалити ще кілька великих судин на ногах.

г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01