Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Забути про купероз? Вийде!!!

Забути про купероз? Вийде!!!

Скажемо прямо, що жінка з бурими полосками на носі та судинною сіткою на щоках – не дуже приваблива. Але це, на жаль, гірка реальність багатьох. Скільки різних косметичних засобів, кремів, масел, сироваток та бовтушок ми наносимо щодня на обличчя, щоб прибрати або хоча б приховати ненависні судини? Тим не менш, якщо купероз яскраво виражений, то його важко замаскувати засобами декоративної косметики. В аптеці знайдеться велика кількість засобів, що володіють вазопротекторними та поживними властивостями, однак результат такого «лікування» куперозу задовільняє далеко не всіх.

На початку розвитку проблеми пацієнти, як правило, скаржаться на відчуття жару на обличчі. Приступоподібне почервоніння шкіри обличчя може бути реакцією на хвилювання, підвищення температури або гормональні зміни. По мірі розвитку захворювання, почервоніння стає вже стійким, постійним, з’являються видимі судинні «сіточки», «зірочки» та «павучки» на шкірі носа, щік. Потім розвивається друга стадія – так звані телеангінації. Виглядає це як поверхнева судинна «сіточка» з розширеними видозміненими вузлуватими капілярами, у яких порушений локальний кровотік. Іноді ці вузли можуть запалюватися з появою крихітних гнійників, що є третьою стадією захворювання.

Вирішити проблему куперозу стало можливо з появою новітніх лазерних технологій. Клінічні результати лазерного лікування помітні практично одразу та за ефективністю значно перевершують всі існуючі традиційні методики.

Детальніше про лазерне лікування куперозу читайте у розділі: Наші послуги - видалення судинних утворень...

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)