Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Лазерна епіляція живота - відмінна можливість виглядати доглянуто

Лазерна епіляція живота - відмінна можливість виглядати доглянуто

Якщо у вас є волосся в області живота - це вирішуєма проблема. Один з найефективніших методів позбавлення від небажаного волосся - епіляція живота за допомогою спеціальної лазерної техніки. Вигідна відмінність від інших методик полягає в тому, що досягнутий результат зберігається від трьох до восьми років. При цьому видалення волосся відбувається абсолютно безболісно. Принцип методу в тому, що лазерний промінь руйнує меланін (речовина, що відповідає за фарбування волосся). При цьому порушується кровопостачання волосяної цибулини, відбувається її відмирання з випадінням волосся.

На відміну від ваксинга, процедура цілком комфортна. Якщо в процесі депіляції людина відчуває дискомфорт, необхідно попередити про це майстра. Охолодження оброблюваної області кубиками льоду і застосування місцевого знеболювання зводить нанівець всі неприємні відчуття. Як правило, людина відчуває лише незначне поколювання в оброблюваній області.

Ще одна особливість лазерної епіляції живота - відсутність миттєвого ефекту. Протягом першої процедури лазер вражає лише частину фолікул, оскільки зростання волосся відбувається нерівномірно. Тому для досягнення оптимального ефекту потрібно провести кілька сеансів (кількість визначається фахівцем індивідуально). Процедуру проводить професійний майстер в спеціально оснащеному кабінеті.

Лазерна епіляція на животі: переваги

Плюси використання лазера для видалення небажаного волосся на тілі:

  • мінімальна травматичність для шкіри, відсутність ризику для проникнення інфекції;
  • безпека для здоров'я;
  • протизапальний і антибактеріальний ефект лазерного променя;
  • побічні ефекти та алергічні реакції - рідкість;
  • швидкість проведення процедури, на відміну, наприклад, від електричного способу видалення волосся;
  • прийнятна ціна лазерної епіляції живота, особливо якщо враховувати тривалість ефекту;
  • відсутність хворобливості (при високій чутливості шкіри можливе використання місцевого знеболення).

Є у процедури і ряд протипоказань. Це вагітність, лактація, пухлинні захворювання, інфекційні хвороби, цукровий діабет, запальні та грибкові ураження шкіри, активна стадія туберкульозу. Епіляцію не проводять особам до 18 років через нестабільність гормонального фону. Якщо ви приймаєте антибіотики з тетрациклінової групи або знеболюючі препарати, то, перш ніж пройти сеанс лазерної епіляції, потрібно порадитися з лікарем.

Лазерна епіляція живота
До та після курсу лазерної епіляції

Догляд за шкірою після епіляції

За 2 тижні до лазерної епіляції живота не можна відвідувати пляж або солярій, оскільки людям із свіжим загаром епіляція не робиться. Після епіляції перші 6-8 годин не можна приймати душ і ванну, протягом 10-14 днів не слід купатися у водоймах, засмагати, відвідувати сауну. Це дозволяє уникнути запального процесу - фолікуліту. Рекомендується змащувати шкіру засобами з заспокійливою дією (мазь з пантенолом, лосьйони і креми з екстрактом алое, ромашки). Ці ж засоби допомагають швидко усунути ознаки подразнення шкіри (трапляються дуже рідко!):

  • висип;
  • почервоніння шкіри;
  • припухлість.

Тимчасово доведеться відставити убік лосьйони, що містять спирт, оскільки вони можуть спровокувати неприємні відчуття і подразнення шкіри. Бажано скористатися через 5-7 днів після епіляції живота засобом від вростання волосся, попередньо порадившись з косметологом.

# Вид послугиСтатьТривалість, ціна
1 Область грудейжін.20 хв - 450 грн
2 Область грудейчол.30 хв - 700 грн
3 Ореоли молочних залозжін. / чол.15 хв - 290 грн
4 Спина (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 1200 грн
5 Спина (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.40 хв - 2000 грн
6 Поперек (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.20 хв - 650 грн
7 Поперек (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.30 хв - 800 грн
8 Живіт, біла лінія живота (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)жін.30 хв - 300 грн
9 Живіт, біла лінія живота (якщо частково, 1 спалах - 30 грн.)чол.40 хв - 800 грн

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
Валентина (28.01.21)
У мене чорні дрібні волоски ростуть по всьому животу, а особливо густо навколо пупка і вниз до зони бікіні. Мені завжди це не подобалося, навіть були комплекси, але про те, що можна пройти курс лазерної епіляції і забути про цю проблему мінімум на кілька років навіть не думала. Поки подруга не порадила звернутися в BrennerLaserClinic. Сказала, вже давно ходить туди на епіляцію і різні косметологічні процедури. Завжди залишається задоволена результатом, так і ціни - відмінні. Поки що я зробила дві процедури епіляції живота, залишилося ще 2-3, але результат вже помітний - волосся рідше і росте набагато повільніше. До речі, раджу не відкладати і проходити курс восени, взимку або навесні, тому що до і після епіляції, протягом 2-х тижнів, не можна засмагати, а то можуть залишитися сліди. Це, напевно, єдина незручність від процедури, а в іншому все супер!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01