Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Контурна пластика носогубних складок: опис методу

Контурна пластика носогубних складок: опис методу

Носогубними складками називають зморшки, що формуються з підліткового віку, в період становлення гормонального фону. В молодості складка помітна не сильно, оскільки шкіра містить в достатній кількості такі речовини, як колаген, гіалуронова кислота, які роблять шкіру еластичною і пружною. З роками кількість рідини в тканинах зменшується, шкіра стає тонкою, і носогубна складка стає більш помітною. Особливо цей процес прискорюється після 35 років. Контурна пластика носогубки допомагає вирішити цю проблему. Естетичний ефект досягається за рахунок того, що гіалуронові філери заповнюють зморшки.

Крім зменшення зморшок, відновлюється об'єм м'яких тканин. Це відбувається як за рахунок заповнення місцевого дефіциту тканини препаратом, так і за рахунок депонування навколо введеного філера додаткової вологи. Останнє особливо актуально для пацієнтів, що мають неправильний прикус, а також після швидкої втрати маси тіла. Вигляд шкірних покривів і гідратація тканин при цьому поліпшуються. Для введення філерів використовують канюлю або тонку голку.

Процедура абсолютно безпечна, ймовірність ускладнень мінімальна. Консистенція препарату для контурної пластики носогубних складок нагадує гель. Його застосування сприяє розгладженню зморшок і заломів. Також відновлюється об'єм втрачених тканин, обличчя стає більш чітким і виразним. Для того, щоб гель розподілився під шкірою рівномірно, протягом однієї процедури роблять до 20 уколів уздовж пересічних ліній.

Контурна пластика носо-губної складки: показання, протипоказання

Процедура контурної пластики носогубки проводиться в таких випадках:

  • наявність вертикальних заломів над губами;
  • обвисла шкіра в області носо-губної складки;
  • носогубна борозенка, що сформувалася за різними причин: неправильний прикус, різке схуднення, вікові зміни;
  • виражена сухість шкіри;
  • втрачений обсяг м'яких тканин в області вилиць і щік;
  • змінений овал обличчя, що втратив колишню чіткість.

Як і будь-яка медична маніпуляція, пластика носогубних складок має ряд протипоказань. Її не проводять вагітним і годуючим жінкам, людям з онкозахворюваннями, цукровим діабетом, хворобами крові, різними видами інфекцій, хронічними хворобами в період загострення. До числа протипоказань також відносять перманентний макіяж на губах. Слід утриматися від втручання, якщо за 2 тижні або менше була проведена така процедура, як хімічний або апаратний пілінг.

Корекція носогубних складок методом контурної пластики: плюси процедури, ціна

До переваг контурної пластики носогубки відносяться:

  • безпека втручання через низький рівень інвазивності;
  • мінімум часу на реабілітацію - якщо процедура виконана правильно і всі призначення лікаря виконуються - тканини відновлюються дуже швидко;
  • ефективність, яскраво виражений омолоджуючий ефект.

За кілька днів до проведення контурної пластики пацієнту необхідно перейти на щадний режим: виключити з раціону алергенні продукти, алкогольні напої, обмежити фізичні навантаження. Це дозволяє мінімізувати ризики, пов'язані з алергічними реакціями. Слід утриматися від банних процедур, перебування на сонці та в солярії.

Процедура контурної пластики носогубних складок проходить в кілька етапів. Спочатку проводиться очищення шкіри. Місця проколів обробляються дезинфікуючим засобом. На шкіру наноситься розмітка. Для цього використовують спеціальний змиваємий маркер. Їм наносять місця уколів препарату. Після введення складу ділянку шкіри повторно обробляють дезинфікуючим розчином. Для того, щоб препарат розподілився рівномірно, лікар виконує масаж проблемної області. Відразу після ін'єкції може виникнути набряк шкіри, утворитися гематома. Як правило, ці явища проходять швидко і не вимагають спеціального лікування. Якщо побічні ефекти від контурної пластики носогубки не зникають, необхідно звернутися до фахівця за призначенням. Тривалість ефекту від введення філерів становить від 3 до 6 місяців, іноді до року і більше. Перший результат від проведеної процедури можна оцінити приблизно через тиждень. Набряк проходить, встановлюється оптимальний водний баланс тканин.

Вартість процедури залежить від обсягу роботи і обраного препарату. У нашій клініці ви зможете прибрати носогубні складки гіалуроновою кислотою за найвигіднішою ціною в Києві.

# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Контурна пластика з використанням препаратів Pluryal Classic1,0 мл6000
2 Контурна пластика з використанням препаратів Stylage, M, L1,0 мл6500
3 Контурна пластика з використанням препаратів PHILLEX1,1 мл6500
4 Контурна пластика з використанням препаратів Teosyal, Ultra Deep1,0 мл8500
5 Контурна пластика з використанням препаратів Juvederm Ultra1,0 мл5800
6 Контурна пластика з використанням препаратів Restylane1,0 мл6300
7 Збільшення об'єму губ Juvederm smile0,5 мл6500
8 Збільшення об'єму губ Teosyal Kiss0,7 мл8200
9 Знеболювальний крем-анестетик; ввключений до процедури - безкоштовно1 зона250
10 Використання канюлі1 шт.450

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Алла (18.12.20)
У мене носогубні складки стали помітні після втрати 10 кг ваги. Ніколи не планувала робити подібні процедури, але після схуднення обличчя стало виглядати виснаженим, шкіра обвисла. Зробила контурну пластику минулого місяця, рада що зважилася, тепер виглядаю набагато молодше і привабливіше. Відразу після уколів виник невеликий набряк, повністю пройшов днів через 5-6. Інших ускладнень не було. Спасибі, коли з'явиться необхідність, обов'язково прийду на повторну процедуру.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01