Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Радіохвильове видалення (вапоризація)

Радіохвильове видалення (вапоризація)

Новоутворення шкіри є на тілі кожної людини. Це звичайні родимки (або як їх ще називають «хороші» родимки), м'які фіброми, себорейні кератоми тощо, які зазвичай не викликають проблем і дискомфорту.

Але при несприятливих обставинах — терті, травмуванні чи частому впливі сонця, доброякісне новоутворення може перетворитися в злоякісне. Особливо схильні такого ризику родимки, які знаходяться на відкритих ділянках тіла, в областях носіння ременя, розташування бретелей білизни у дівчат, волосистої частини голови, де родимка може травмуватися гребінцем.

У яких випадках проводиться радіохвильове видалення новоутворень?

Якщо новоутворення не вроджене, а з'явилося протягом життя, воно вимагає обов'язкового спостереження у дерматолога.

Також коли родимок на тілі багато, необхідно відвідувати фахівця кожні півроку-рік та самостійно оглядати (доступні для огляду) новоутворення хоча б раз на тиждень.

Потрібно дивитися на те, як поводиться родимка: чи змінює вона форму, колір, наскільки рівні у неї краї, чи відбуваються якісь підозрілі зміни на поверхні (утворення кірочок, розростання судин).

Незважаючи на те, що не всі новоутворення, які змінюють розмір і форму небезпечні і вимагають видалення, не варто ігнорувати ці ознаки. Тільки своєчасне виявлення проблеми та її радикальне усунення дає можливість попередити переродження доброякісної родимки в злоякісну. Всі «хороші» новоутворення, які з різних причин неможливо видалити лазером, видаляються за допомогою радіохвильового електрохірургічного методу.

Радиоволновое удаление

Особливості процедури радіохвильового видалення новоутвореннь

Радіохвильове видалення — це щадна безкровна дермато-хірургічна операція, яка відбувається швидко, абсолютно безболісна і не вимагає спеціальної підготовки. Для знеболення, перед видаленням, обов'язково використовується місцева анестезія: аплікаційна або інфільтраційна (ін'єкційна). Аплікаційна анестезія зазвичай виконується за допомогою спеціальних кремів або гелів-анестетиків, що містять лідокаїн. Інфільтраційна анестезія — це внутрішньошкірна мікроін'єкція анестетика в мінімально ефективній дозі (буквально одна або кілька крапель). Вся операція з видалення новоутворення, включаючи підготовку, займає близько 10-15 хв. Щоб додатково пересвідчитися у доброякісності родимки, видалений біологічний матеріал в обов'язковому порядку відправляється на гістологічне дослідження в спеціалізовану лабораторію.

Після радіохвильового видалення на шкірі залишається невелика післяопераційна ранова поверхня, яка потім епітелізується (заживає) протягом декількох днів. Надалі на місці операції не буде ні рубців, ні шрамів, ані будь яких значних слідів.

Радіохвильове видалення
До і після (приклад 1)
Радіохвильове видалення
До і після (приклад 2)

Ціни на радіохвильове видалення новоутворень

# Радіохвильове видалення та гістологічне дослідження новоутворень шкіриКількістьЦіна, грн
1 Радіохвильова вапоризація новоутворень шкіри, 1-й клас складності1 утворення від 450
2 Радіохвильова вапоризація новоутворень шкіри, 2-й клас складності1 утвореннявід 650
3 Радіохвильова вапоризація новоутворень шкіри, 3-й клас складності1 утвореннявід 850
4 Радіохвильова вапоризація на обличчі, шиї, статевих губах, крайній плоті та анальній зоні1 утвореннявід 850
5 Гістологічне дослідження видалених тканин1 утворення850
6 Шейв біопсія (тулуб, кінцівки)1 утворення700
7 Шейв біопсія (голова, шия, статеві органи)1 утворення800
8 Панч біопсія новоутворення1 утворення1500
9 Панч біопсія запальних дерматозів1 зона1500
10 Панч біопсія волосистої частини голови1 зона1900
11 Місцева анестезія1 утворення150

© Автор: Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог вищої категорії Перехрестенко Андрій Петрович

Радіохвильове видалення новоутворень шкіри. Часті питання

Чи бувають новоутворення, які не змінюють форму і розмір, але які все одно потрібно видалити?
Точно визначити, потрібно видаляти новоутворення чи ні, може тільки дерматолог при огляді шкіри пацієнта за допомогою дерматоскопа. Апарат дозволяє багаторазово збільшити зображення родимки і точно визначити, чи є вона небезпечною та чи вимагає чи видалення.
Чи може доброякісне новоутворення перерости в злоякісне?
Так, таке може статися, якщо родимка часто травмується, знаходиться під впливом сонячних променів. Також доброякісна родимка може стати злоякісною, якщо людина ігнорує зміни в її зовнішньому вигляді і тривалий час не звертається до фахівця.
Яка категорія людей перебуває в групі ризику?
У групі ризику знаходяться люди, на тілі яких з народження присутня велика кількість родимок. У такому випадку рекомендується проходити огляд у дерматолога щорічно і, крім того, самостійно відстежувати стан родимок на тілі.
Що в першу чергу провокує появу новоутворень?
Основний фактор, що провокує появу нових новоутворень, — надмірна інсоляція або пошкодження шкіри сонячними променями.
На які родимки варто звернути увагу?
Пильну увагу варто приділити родимкам, які мають виражену тенденцію до зростання, якщо вони змінилися в розмірах і формі, обрисах, кровоточать чи змінився їх колір. В такому випадку необхідно терміново звернутися до дерматолога або дерматоонколога.
Додати відгук
Павло (03.12.22) StarStarStarStarStar
Двічі використовували метод видалення родимки. Зовсім не страшно та не боляче.
Адміністратор BrennerClinic
Павло, дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Ми намагаємося, щоб видалення родимок проходило максимально комфортно для пацієнта - саме тому використовуємо радіохвильовий метод. Звертайтеся!
Ірина (08.11.22) StarStarStarStarStar
Радіохвильове видалення знадобилося, коли на шкірі виявили дерматофіброму. Діагноз поставив головний лікар клініки Перехрестенко А. П. Незважаючи на те, що новоутворення рідко стає злоякісним, він переконав мене не ризикувати та провести видалення. Процедура зайняла близько п'яти хвилин. Ціна радіохвильового видалення в клініці лікаря Бреннера виявилася зовсім невисокою. Після процедури на шкірі залишився невеликий слід, який з кожним днем стає менш помітним. Я вдячна лікарю за те, що допоміг прийняти це рішення. Зараз, коли все позаду, розумію, наскільки проблема мене турбувала.
Адміністратор BrennerClinic
Ірино, дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Дійсно, видалення новоутворень радіохвильовим методом - дуже швидка процедура, яка займає не більше 5-10 хвилин. Це недорогий і ефективний метод, який не залишає слідів на тілі. Ми раді, що Ви гідно оцінили цю методику. Дякуємо Вам!
Андрій (19.09.22) StarStarStarStarStar
Радіохвильовим методом видаляв кілька родимок на тілі. Перед процедурою лікар уколола місцевий анестетик, тому больових відчуттів при видаленні не було. Після маніпуляції не було кровотечі або запалення. Обидві родимки видалили за хвилин 15. На поверхні шкіри залишився невеликий слід, який за тиждень став майже непомітним. Жодних шрамів не залишилося. Процедури не слід боятися. Кому потрібно видалити родимку – сміливо записуйтеся в клініку Бреннера до лікаря Голишкіної Марини Олександрівни!
Адміністратор BrennerClinic
Андрію, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб видалення проходило швидко і безболісно для наших пацієнтів. Марині Олександрівні дуже приємно читати Ваш відгук. За потреби - сміливо звертайтеся. Завжди раді Вам допомогти!
Анна (09.12.20) StarStarStarStarStar
Як же я боялася йти до дерматолога! Після того, як помітила, що одна родимка на животі різко зросла і почала змінювати форму, у мене почалася справжня паніка. Чого я тільки не читала в Інтернеті! Але потім все ж набралася сміливості і записалася на прийом. Виявилося все зовсім не так страшно, моя родимка виявилася кератомою, яку видали за лічені хвилини. Зараз і сліду не залишилося. І коштувало це зовсім недорого. Тому, таким же боягузкам як я раджу набратися сміливості і йти до фахівців в Клініку лікаря Бреннера. Рекомендую!
Адміністратор BrennerClinic
Анно, дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку! Ми раді, що Ви набралися хоробрості і прийшли до нас на процедуру. Наступного разу чекаємо Вас на лазерну епіляцію! До скорої зустрічі!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)