Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Водоростеві обгортання

Водоростеві обгортання

Водоростеві обгортання — косметологічна процедура, спрямована на корекцію фігури, поліпшення тургору шкіри, зменшення набряклості. Для її проведення використовуються бурі водорості — ламінарії. У них міститься велика кількість біологічно активних речовин, вітамінів групи А, С, Е, D, В3, В5, біотин, фолієва кислота. Під час водорослевого обгортання, шкіра повноцінно насичується мікро- і макроелементами, а також вітамінами. Завдяки високому вмісту йоду, прискорюється метаболізм і запускається процес спалювання підшкірного жиру.

Крім зниження маси тіла, процедура проводиться з метою детоксикації організму, виведення зайвої рідини, відновлення тіла після пологів, усунення розтяжок чи в'ялості шкіри.

Для проведення водорослевого обгортання використовуються бурі водорості в формі пластин, які зручно наносити і знімати після закінчення сеансу. На одну процедуру йде всього кілька листів водоростей, які замочують за 15 хвилин до сеансу в температурі 60-70 градусів.

Процедура обгортання водоростями складається з декількох етапів:

1. Скрабування тіла;

2. Нанесення на шкіру альгінатної маски;

3. Нанесення на тіло безпосередньо водорослевих пластин;

4. Контурувания за допомогою крему або крем-гелю для поліпшення ефекту від процедури.

Після зняття водоростей, можна піти в душ, але косметологи рекомендують відразу цього не робити — поживні речовини, які залишаться на тілі, ще якийсь час будуть впливати на шкіру. Тому на процедуру краще приходити в простому (буденному) одязі, так як вона може просочитися запахом водоростей.

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Водорослеве обгортання901500

© Автор: Кандидат медичних наук. Лікар-хірург, онкохірург, ендокринний хірург Ткаченко Римма Петрівна

Водоростеві обгортання. Часті питання

Як проводиться обгортання тіла водоростями?
Пацієнт лягає на один лист водоростей, другим косметолог накриває його зверху (пластини не накладається на область щитоподібної залози). Потім тіло замотується в поліетиленову плівку і пацієнт відпочиває протягом 45 хвилин. За бажанням, під час водорослевого обгортання можливе проведення масажу обличчя.
Які протипоказання до процедури?
Відносними протипоказаннями є — непереносимість йоду та морепродуктів, вагітність, грудне вигодовування, деякі запальні захворювання шкіри, порушення в роботі щитовидної залози, онкологічні, гінекологічні захворювання, хвороби серцево-судинної системи, цукровий діабет. Абсолютними протипоказаннями до водоростевих обгортань є захворювання судин — тромбофлебіт і варикозне розширення вен, тому що ламінарія сприяє розширенню судин, а це може спровокувати небезпечні наслідки.
Скільки по часу триває процедура водорослевого обгортання?
Процедура триває близько години, безпосередньо «в водоростях» пацієнт знаходиться 45 хвилин. При використанні термоковдри тривалість сеансу скорочується на 20 хвилин.
Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01