Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Фотоомолодження (IPL)

Фотоомолодження (IPL)

Фотоомолодження - це сучасна методика підтягування та розгладження поверхневих дефектів шкіри під дією широкополосного імпульсного світла.

Навіщо робити фотоомолодження шкіри?

Сьогодні системи світлової системи (IPL системи) використовуються для:

  • видалення пігментних плям;
  • видалення телеангіектазій (судинної сітки);
  • вирівнювання рельєфу шкіри;
  • лікування вугрової хвороби;
  • видалення небажаного волосся.

Сама процедура фотоомолодження спрямована, у першу чергу, на корекцію початкових ознак хроностаренія та фотостаріння - пошкодження шкіри від дії ультрафіолетових променів.

Такими ознаками вважаються нерівномірність шкірного рельєфу, порушення пігментації шкіри, поява на поверхні різних видимих судинних елементів: сіток, павучків-зірочок, «червоних цяток» і т. п.

Чому фотоомолодження дає чудовий результат?

Клінічний результат досягається за рахунок поєднання в однієї процедурі декількох ефектів: згладжування зморщок, звуження порів шкіри, видалення поверхневих судин та пігментації. Дана процедура відмінно поєднується із будь-якими існуючими методиками нехірургічного ліфтингу обличчя.

Спеціальні режими використання високоенергетичного джерела інтенсивного світла «DEKA» «Synchro Platform» (Италия) дозволяють нам домагатися відмінних стійких результатів вже за кілька сеансів.

Процедура також стимулює шкіру продукувати власний колаген, тому призначена для:

  • в'янучої (сухої і тонкої) шкіри;
  • поверхневої «павутини» судин та неглибоких зморщок;
  • для корекції «гусячих лапок» навколо очей;
  • старечих або «сонячних» пігментних плям.

Внаслідок використання наддовгого імпульсу з яскраво вираженим термічним компонентом в тканинах виникає кероване підвищення температури, що виявляється у вигляді часткової коагуляції мікросудинного русла і приводить до розвитку незначного асептичного запалення. У зоні такого асептичного (безпечного) запалення виникає підвищення синтезу про-альфа-колагенової мРНК. У результаті дозволу процесу, спостерігається розвиток молодого колагену з оптимізованим просторовим розташуванням, наповненням та подовженням волокон, рання реваскуляризація (зростання молодих судин) тканин, активізація появи молодих фібробластів, що зовні проявляється скороченням площі шкірного клаптя до 15%, поліпшенням текстури та кольору шкіри, підвищенням пружності тканини.

Фотоомолодження: особливості проведення процедури

Фотоомолодження проводиться як самостійна амбулаторна курсова процедура при будь-якому фототипі шкіри з обов'язковим використанням «холодової» анестезії - на шкіру наноситься спеціальний охолоджуючий гель.

Оскільки процедура фотоомолодження проводиться без пошкодження поверхневих шарів шкіри, період реабілітації відсутній. Для досягнення тривалого косметичного ефекту можливе (це залежить від індивідуальних особливостей, характеру зморщок, кількості поверхневих судин та пігментації) проведення декількох процедур. Наростаючий клінічний ефект спостерігається вже після першої процедури і проявляється як в період проведення процедур, так і в наступні місяці в результаті стійкої стимуляції механізму неоколагенезу.

Фотоомолодження
Приклад 1
Фотоомолодження
Приклад 2
# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30500
3 Контрольний огляд лікаря30300
# Процедури з використанням імпульсного світла (фотопроцедури на основі UPL технології)КількістьЦіна, грн
1 UPL технологія видалення судин/ гіперпігментації (зона 6.2 кв.см. )1 спалах300
2 Фототерапія акне/гіперпігментації обличчя1 зона2500
3 Фототерапія акне/гіперпігментації щік1 зона1800
4 Фотоомолодження обличчя 1 зона3200 2500
5 Фотоомолодження (шиї, кистей рук, декольте)1 зона2800
6 Фотоомолодження обличчя та шиї1 зона3500
7 Фототерапія судин та капілярів обличчя 1 зона3200 2500
8 Фототерапія судин та капілярів щік1 зона1800
9 Фотолікування судин та капілярів носа 1 зона1500 1100
10 Фотолікування судин та капілярів (зона 10*10 см )1 зона1800

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Скільки потрібно сеансів фотоомолодження?
Найчастіше фотоомолодження проводиться курсом (у середньому 3-4 процедури). Точна кількість сеансів залежить від індивідуальних особливостей шкіри, глибини зморшок, кількості пігментації і судин. Наростаючий ефект омолодження помітний вже після першої процедури і зберігається протягом місяців, завдяки запуску процесу вироблення в шкірі колагену.
Як проводиться фотоомолодження?
На початку процедури шкіру очищають від декоративної косметики, шкірного жиру і бруду. Потім на пацієнта надягають захисні окуляри і на шкіру наносять спеціальний світлопровідний гель, який захищає шкіру і знижує розсіювання світлового променя. Далі косметолог, використовуючи спеціальний режим неодимового лазера, обробляє необхідні ділянки шкіри світловим променем. По закінченню процедури на шкіру наноситься охолоджувальний крем.
Чи можна фотоомолодження робити під час ботоксу?
Проводити фотоомолодження одразу після ботокса, або робити одночасно дві ці процедури не рекомендується. Тепловий вплив прискорить процес розчинення ботокса в тканинах і може сприяти переміщенню препарату в нецільові зони. Краще відразу зробити фотоомолодження, а після ін'єкції ботокса.
Чи можна робити фотоомолодження влітку?
Процедуру фотоомолодження краще робити в осінньо-весняний період, коли на шкіру не впливають активні сонячні промені. Якщо такої можливості немає, головне - не проводити процедуру на свіжій засмазі (має минути щонайменше 14 днів) і забезпечити їй максимальний захист від сонця за допомогою сонцезахисного крему та уникаючи прямих сонячних променів. В іншому разі, на шкірі може з'явитися пігментація.
Яким апаратом краще робити фотоомолодження?
Неодимова лазерна платформа DEKA SynchroFT (Італія) оснащена спеціальними режимами використання високоенергетичного джерела інтенсивного світла, що дає можливість отримати швидкий, якісний і довготривалий ефект.
Додати відгук
Катерина Боголюб (19.03.23) StarStarStarStarStar
У клініці Бреннера мене дуже добре прийняли. Якісно провели процедуру фотоомолодження. Це було близько двох тижнів тому, але результат проявляється досі, тому й захотілося залишити відгук. Дерматокосметолог розповіла багато корисної інформації про шкіру і саму процедуру. Спілкування відбувалося в дуже ввічливій формі. Процедуру також проводили максимально акуратно й уважно.
Ольга (05.03.22) StarStarStarStarStar
Супер процедура! Після курсу з 4 сеансів шкіра обличчя стала виглядати набагато здоровішою та молодшою. Ціна фотоомолодження – 1800 грн. Також попередньо знадобилася консультація дерматокосметолога, щоб виключити протипоказання. Моїм лікарем була Ірина Васильєва. Відмінний фахівець. Рекомендую!
Адміністратор BrennerClinic
Шановна Ольго! Дякуємо, що залишили відгук на нашому сайті. Ми дуже цінуємо Вашу увагу до своєї роботи, і раді, що Ірина Володимирівна змогла Вам допомогти. Звертайтеся!
Ярослава (19.10.21) StarStarStarStarStar
За допомогою процедури вдалося прибрати судини та пігментацію на обличчі. Пігментні плями були помітні на щоках і над верхньою губою. Доглядові процедури зазвичай проводжу в домашніх умовах. Саме через використання досить агресивних пілінгів (з метою позбавитися пігментації) на обличчі з'явилася судинна сітка. На консультації дерматокосметолог оцінила стан шкіри та призначила курс фотоомолодження. Процедура абсолютно не болісна. Відразу після обробки обличчя трохи почервоніло, але дуже швидко почервоніння почало спадати. Процедура не має реабілітаційного періоду. Мені її провели ввечері, а наступного ранку я спокійно пішла на роботу. Результат був помітний після першого сеансу. Після третього відвідування пігментація та судини практично повністю зникли.
Адміністратор BrennerClinic
Ярослава, ми дуже раді, що Вам подобається результат фотоомолодження! Процедура справді дуже ефективна за пігментації та судинної сіточки, практично не має протипоказань і реабілітаційного періоду. А результат, як Ви бачите, на обличчя. У майбутньому можемо рекомендувати Вам очищувальний догляд за чутливою шкірою обличчя європейською косметикою класу Люкс. Обов'язково приходьте. Будемо на Вас чекати!
Ельвіра (14.01.21) StarStarStarStarStar
Мені 38 років, шкіра стала сухішою, з'явилися "гусячі лапки" навколо очей. З 25 років користуюся різними омолоджуючими кремами, вони допомагають, але зараз вже ефект недостатній. Вибирала між smas-лифтингом і фотоомолодженням. Зупинилася на другому варіанті, але з часом неодмінно спробую і перший. Процедура проводилася на італійській IPL-системі DEKA. Я трохи в них розбираюся, так як регулярно ходжу на лазерну епіляцію. Я пройшла 2 процедури, мій лікар - Марина Олександрівна сказала, що на даний момент цього достатньо, хоча часто курс складається з 3-4 процедур. Обов'язково повернуся в клініку, щоб спробувати smas-ліфтинг і ботокс.
Адміністратор BrennerClinic
Шановна Ельвіро! Співробітники Brenner Clinic вдячні Вам за позитивний відгук. Неодмінно приходьте до нас на смас-ліфтинг. Обіцяємо, Ви будете в справжньому захваті від результату!
Марина (23.10.20) StarStarStarStarStar
Головна причина, чому я зважилася на процедуру фотоомолодження, - нерівний колір шкіри обличчя й нечіткий овал. Результат перевершив усі очікування. Процедура малоприємна, довелося трохи потерпіти, зате результат цього вартий. Обличчя має набагато молодший вигляд без пластики та "уколів краси". Можна забути про такі проблеми, як пігментація шкіри, розширені пори та інші вікові "радощі". Клініка Бреннера - найкраща! Доброзичлива атмосфера, новий сучасний кабінет і, звичайно, чудові фахівці. Косметолог не просто виконала все на "відмінно", а й порекомендувала ефективні засоби для догляду.
Адміністратор BrennerClinic
Марино, ми дуже цінуємо кожен відгук про свою роботу. Велике Вам спасибі. Ви зробили правильний вибір, коли прийшли до нас на процедуру фотоомолодження. Результати говорять самі за себе. Обов'язково виконуйте поради дерматокосметолога щодо домашнього догляду, і Ваша шкіра матиме просто шикарний вигляд. Звертайтеся, завжди раді Вас бачити! Бажаємо Вам усього найкращого!
Софія (19.10.20) StarStarStarStarStar
Фотоомолодження для мене - найкращий варіант. Звісно, очікувати миттєвого омолоджувального ефекту не варто, але у цієї процедури зовсім інші завдання. Шкіра стає більш гладкою, колір обличчя - вирівнюється, без плям і судинних "зірочок". Овал обличчя став набагато чіткішим. Відразу після процедури шкіра трохи почервоніла, як після довгого перебування на сонці. Але після заспокійливої маски, яку порекомендувала косметологиня з клініки Бреннера (Київ), всі неприємні відчуття зникли. Сама процедура дещо дискомфортна, але я вважаю, що це плата за приголомшливий ефект.
Адміністратор BrennerClinic
Софія, ми дуже раді, що процедура Вам сподобалася. Завдяки ефективності та доступній ціні, фотоомолодження в Києві обирають сотні жінок. Процедура прекрасно справляється не тільки з пігментацією і судинами, але помітно покращує рельєф шкіри. У майбутньому можемо рекомендувати Вам також зробити такі омолоджувальні процедури, як rf-ліфтинг або лазерне шліфування фракційним CO-2 лазером.
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Анастасія (30.12.19) StarStarStarStarStar
Нещодавно пройшла курс лазерного омолодження. Підсумок – зникла пігментація, зменшилися зморшки навколо очей, зникли червоні судини навколо носа, шкіра виглядає більш здоровою і сяючою. Процедуру рекомендую всім жінкам!
Адміністратор BrennerClinic
Анастасія, дякуємо Вам за позитивний відгук. Будемо щиро раді бачити Вас знову!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)