Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Трихоскопія з FotoFinder Trichovision: новітня цифрова система дослідження волосся

Трихоскопія з FotoFinder Trichovision: новітня цифрова система дослідження волосся

Що таке трихоскопія волосся?

Комп'ютерна трихоскопія — дерматоскопічна візуалізація шкіри голови і волосся, яка виконується для виявлення можливих захворювань. Методика дозволяє підрахувати кількість волосся на певній ділянці, оцінити його товщину та структуру, вивчити стан волосяних фолікулів, а також навколо- та міжфолікулярні області, візуалізувати судини голови.

Трихоскопія у Києві може виконуватися з використанням ручного дерматоскопа або за допомогою системи електронної цифрової (комп'ютерної) дерматоскопії. Ручний дерматоскоп, в залежності від моделі, дозволяє лікарю візуально вивчати об'єкти зі збільшенням від 4-х до 10-ти разів. Цифрова система забезпечує більш зручну та детальну інформацію за рахунок більшого (до 400 разів) збільшення об'єкта дослідження, отримати оцифровані і точні дані. Це дає можливість провести якісний і кількісний аналіз стану волосся та шкіри.

Дермато-трихоскопія також дозволяє зберігати зроблені зображення, для оцінки та порівняння результатів лікування. Якісна візуалізація на великому екрані дає можливість одночасного перегляду знімків лікарем і пацієнтом.

Комп'ютерна трихоскопія: що можна діагностувати?

Цифрова трихоскопія дозволяє аналізувати набуті та вроджені аномалії стрижня волоса, а також діагностувати більшість його генетичних дистрофій, таких як монілетрікс, вузлуватий тріхорексіс, інвагінальний тріхорексіс.

Діагностика може визначити, чи є отвори волосяних фолікулів нормальними, порожніми, фіброзними або містять біологічний матеріал, такий як гіперкератотичні корки, чи залишки волосся.

Вивчивши характеристики, пов'язані з лущенням, кольором, виділеннями і структурою поверхні шкіри голови, дерматолог зможе класифікувати пери- і міжфолікулярних захворювання. Метод дозволяє також візуалізувати мікросудини шкіри голови, їх тип і стан. Крім того, трихоскопія волосся системою FotoFinder Trichovision дозволяє виявити такі захворювання як псоріаз, себорейний дерматит, педикульоз, оперізуючий лишай.

Таким чином, точна діагностика і визначення ступеня ураження дозволяє лікаря-трихолога призначити адекватне лікування і контролювати його в процесі.

Які переваги дає проведення трихоскопії у Києві?

Трихоскопія дає можливість максимально об'єктивно оцінити причини випадіння волосся, а також способи і успіх лікування. Діагностика дозволяє зробити першокласні знімки в якості Full HD, а також побудувати цифрову трихограму для детального аналізу стану волосся. Завдяки відеокамері з автоматично регульованим зумом трихолог може досліджувати фолікулярні з'єднання, структуру шкіри голови і навіть окремі волоски зі збільшенням від 20 до 400 разів.

Трихоспический отчет

Яким апаратом проводиться цифрова трихоскопія?

Для проведення трихоскопії в Brenner Clinic використовується комп'ютерна система FotoFinder Trichovision. Це новітня розробка компанії FotoFinder, яка втілює в собі багаторічний досвід створення електронних дерматоскопів для вирішення найрізноманітніших дерматологічних проблем. Medicam 1000s - це інструмент кваліфікованих лікарів-трихологів, який дає змогу легко і швидко діагностувати захворювання волосся і шкіри голови.

Систему розроблено та вироблено в Німеччині. Найкращі світові підручники й атласи з трихології містять у собі знімки, зроблені на пристроях FotoFinder.

Трихоскопія
Цифрова система FotoFinder Trichovision
Трихоскопія
Комп’ютерна трихоскопія на FotoFinder Trichovision

Де проводиться трихоскопія у Києві?

Трихоскопія шкіри голови та волосся проводиться в Brenner Clinic (Київ) лікарем-трихологом. Це фахівець, який спеціалізується на патологіях волосяного покриву тіла і шкіри голови: випадінням, надмірним оволосінням, дерматитами, грибковими захворюваннями.

Клініка розташована на лівому березі Києва, у Дніпровському районі. Медичний заклад розташований за 5-7 хвилин спокійної ходьби від ст. м. Лівобережна, у житловому комплексі "Галактика". На території ЖК обладнано велику кількість паркувальних місць, тому добиратися до клініки зручно не тільки громадським транспортом, а й автомобілем.

ЦІНИ НА ТРИХОСКОПІЮ

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30650
2 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога, дерматокосметолога30500
3 Консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30850
4 Повторна консультація лікаря дерматовенеролога вищої категорії, кандидата мед. наук30550
5 Консультація лікаря дерматохірурга, онкохірурга, вищої категорії, кандидата мед. наук30850
6 Консультація лікаря дерматоонколога30850
7 Первинна консультація лікаря-трихолога з проведенням цифрової трихоскопії 451200 1000
8 Консультація лікаря-трихолога30600
9 Повторна консультація лікаря трихолога 30600
10 Цифрова електронна трихоскопія (FOTOFINDER, TrichoLAB)30600

© Автор: Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог вищої категорії Перехрестенко Андрій Петрович

Часті запитання про трихоскопію

Як підготуватися до трихоскопії?
За кілька тижнів до проведення трихоскопії не слід робити ламінування, завивку, кератинове випрямлення, фарбування. За 24 години необхідно відмовитися від використання будь-яких засобів для волосся (пінки, гелі, спреї). У день проведення діагностики не варто мити голову.
Які можливості дає трихоскопія?
Проведення трихоскопічного обстеження дає можливість точно визначити: - розмір волосяних фолікулів; - рівень виділення шкірного сала; - інтенсивність випадіння волосся; - проблеми шкіри голови; - щільність волосся на конкретних ділянках голови.
Які у трихоскопії є переваги?
- неінвазивна діагностична процедура; - не має протипоказань; - безболісна; - дає можливість максимально швидко встановити діагноз і призначити лікування; - швидка в проведенні; - невисока ціна трихоскопії.
Чим відрізняється трихоскопія від фототрихограми?
Фототрихограма є різновидом трихоскопії. Вона спрямована на більш детальне вивчення особливостей росту волосся. Трихоскопія ж першочергово оцінює стан фолікулів і шкіри голови, щільність волосяного покриву.
Додати відгук
Олена (11.11.22) StarStarStarStarStar
Алла Василівна Білоус - чудовий трихолог. Після трихоскопії проходила в неї лікування від алопеції. Сама процедура повністю безболісна і безпечна. До того ж, досить дешева. Ціна трихоскопії всього 450 грн.
Администратор BrennerClinic
Альона, дякуємо Вам за відгук! Ми раді, що Вам сподобалася ефективність і ціна трихоскопії в нашій клініці. Передали Ваші слова Аллі Василівні, їй дуже приємно. Будемо раді бачити Вас знову. Рекомендуємо наші акційні комплекси з лазерної епіляції та доглядові процедури для обличчя. Приходьте!
Катерина (07.09.22) StarStarStarStarStar
Я вперше звернулася до клініки Бреннера, коли дуже сильно почало випадати волосся. Записалася на прийом до трихолога Білоус Алли Василівни. На консультації мені проводили трихоскопію. Збільшене зображення волосся та шкіри голови відразу виводилося на монітор. Лікар докладно коментувала кожну свою дію і наочно демонструвала мені реальний стан мого волосся. Процедура безперечно коштувала цих грошей. Усі фотографії збереглися у базі клініки. Після проходження лікування можна буде порівняти стан волосся "до" та "після". Лікар дуже хороша, все розповідала простою зрозумілою мені мовою. Зараз я проходжу курс терапії, через місяць планую записатися на повторний прийом та діагностику. Людям, які мають проблеми з волоссям, процедуру однозначно рекомендую!
Администратор BrennerClinic
Катерино, дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатами трихоскопії та призначеного лікування! Будемо раді бачити Вас на повторному прийомі. Також Вас цікавили омолоджувальні процедури для обличчя. Рекомендуємо Вам записатися на консультацію до дерматокосметолога і лікар підбере Вам відповідні процедури.
Марія (20.09.21) StarStarStarStarStar
Проходила діагностику у клініці приблизно місяць тому. З великим полегшенням дізналася, що стан волосся у мене не такий вже й поганий. Головні негативні моменти – посічені кінчики та лупа. Зазвичай я використовую шампунь проти лупи та періодично роблю маски для волосся. Волосся хочу відростити довге, тому перукаря відвідую нечасто. Під час процедури я сиділа на стільці, а лікарка водила спеціальним приладом по шкірі моєї голови. На моніторі у збільшеному вигляді відображалися волосяні цибулини та ще чітко було видно безліч лусочок. Ще виявилося, що в деяких місцях у мене закупорено сальні залози. Лікар рекомендувала мені спеціальну косметику для догляду за волоссям та шкірою голови, яка допоможе привести їх у бажаний вигляд. Як на мене, вартість трихоскопії зовсім невелика, враховуючи, що процедура триває 45 хвилин і всі фото зберігаються і доступні будь-якої миті. Загалом я не пошкодувала, що пройшла діагностику. Засоби для волосся використовую вже близько двох тижнів і можу сказати, що виглядати волосся стало значно краще.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Маріє! Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Ми раді, що Ваше волосся стало виглядати краще. Ми розуміємо, наскільки це важливо для молодої красивої дівчини. Запрошуємо Вас на наші доглядові процедури для обличчя і тіла. Приходьте, наш лікар підбере саме те, що потрібно Вашій шкірі. Будемо Вам раді!
Євгенія (12.11.20) StarStarStarStarStar
Я давно планувала зайнятися своїм волоссям і сходити на трихоскопію. Не можу сказати, що воно у мене дуже випадає. Зазвичай під час миття голови або при розчісуванні. Але в цілому вигляд має тьмяний, кінчики постійно січуться, тому доводиться постійно ходити до перукаря. У результаті волосся завжди довжиною трохи нижче за плечі, хоча вже давно мрію відростити до пояса. Процедура справді зайняла близько 45 хвилин. Лікар досліджувала структуру самих волосин, шкіру голови. Я могла бачити на екрані комп'ютера багаторазово збільшене зображення. Після діагностики трихолог дала рекомендації щодо догляду. Мене здивувала невелика вартість діагностики, але завдяки їй я дійсно дізналася багато корисної інформації. Нині стан мого волосся значно покращився. Хто досі має сумніви йти на трихоскопію чи ні – обов'язково йдіть! Красиве і здорове волосся того варте!
Администратор BrennerClinic
Здрастуйте, Євгеніє! Дякуємо за відгук і рекомендацію! Нам приємно, що Ви високо оцінили ефективність трихоскопії та роботу Алли Василівни! Повністю з Вами згодні, красиве і здорове волосся дійсно варте того, щоб вкладати в нього свої ресурси та енергію. Так тримати!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Администратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (когда нет электричества)