Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Цифровий дерматоскоп FotoFinder у Києві: кращий у світі пристрій для ранньої діагностики переродження родимок

FotoFinder ATBM MASTER

Цифровий електронний дерматоскоп FotoFinder ATBM MASTER - це кращий в світі автоматизований діагностичний комплекс, з революційною оптикою, програмним забезпеченням та підключенням до бази даних "Штучного Інтелекту". Апарат використовується для спостереження за пацієнтами з високим ризиком розвитку злоякісних новоутворень шкіри. На сьогоднішній день, це найефективніший з методів скринінгу меланоми, що володіє діагностичною достовірністю до 95%.

FotoFinder MediCam 1000 - абсолютно новий і в той же час знайомий пристрій для мікрознімків шкіри

Модель дерматоскопа FotoFinder MediCam 1000 - це спеціальна електронна фотокамера, яка перевершує всі наявні аналоги по точності і якості знімків. Завдяки технології Crystal View стало можливим отримати чисті, яскраві, контрастні зображення у стандарті Full HD.

Оновлений оптичний зум гарантує максимальне збільшення до 10 разів з безперервним автоматичним регулюванням, тобто досить докладні зображення можна побачити вже під час скринінгу. Для більш ретельного дослідження робляться мікрознімки зі збільшенням від 20-ти до 400-т раз.

Потужні світлодіоди дозволяють зазирнути углиб внутрішніх структур, щоб виявити і документувати перебіг захворювань шкіри, нігтів і волосся, як у режимі макрознімків, так і при фото-мікроскопії.

Завдяки лінзі для флуоресцентної діагностики, за допомогою цифрового дерматоскопа FotoFinder можна візуалізувати процес утворення базальноклітинної карциноми, актинічного кератозу, плоскоклітинного раку шкіри і задокументувати лікування.

FotoFinder ATBM MASTER: кілька слів про можливості

Нова технологія картографування родимок у поляризованому світлі дозволяє обстежувати пацієнтів з небаченою до цього швидкістю і ретельністю. Функція "Сканування тіла" з режимом "Мозаїчна вид" дозволяє максимум за 30 хв. скласти детальну карту родимок на ВСЬОМУ тілі. Далі програмне забезпечення машини самостійно відсортовує родимки за категоріями: НОВІ, незмінені і ЗМІНЕНІ. Перша і остання категорії родимок, природно, потребуватимуть більш докладного вивчення. При цьому автоматичне картографування охоплює до 90% всього шкірного покрову, за винятком волосистої частини голови або ділянок покритих татуюваннями.

Дерматоскоп FotoFinder: як часто робити знімки?

Тимчасові інтервали між знімками встановлюються фахівцем дерматологом в індивідуальному порядку. Порівнюючи одне й те саме утворення в різні моменти, пристрій дозволяє на ранньому етапі виявити навіть незначні зміни, які можуть вказувати на діагностування меланоми. Для максимальної ефективності тестів важливо, щоб пацієнти проходили наступні огляди відповідно до медичних рекомендацій і з дотриманням запропонованих інтервалів.

Відсутність подальшого дерматоскопічного спостереження заважає ранній діагностиці меланоми і процесу прийняття рішень щодо оцінюваного ураження. У таких ситуаціях фахівець буває змушений рекомендувати видалення підозрілого утворення. Цього в іншому випадку можна було б уникнути, регулярно спостерігаючи вогнище ураження за умови, що наступні відвідування здійснюються контрольованим і періодичним чином.

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)