Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лазерне лікування куперозу і розацеа

Лазерне лікування куперозу і розацеа
Перед процедурою обов'язково проводиться консультація лікаря-дерматолога!

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КУПЕРОЗУ?

Ми використовуємо найбільш ефективний на сьогоднішній день спосіб лікування куперозу - лазерну терапію із застосуванням довгохвильового медичного лазера.

Методика лазерного видалення патологічно змінених капілярів заснована на фізичному принципі селективного фототермоліза. Прицільно направлений лазерний промінь проникає всередину шкіри і «віддає» свою енергію капілярові, не пошкоджуючи навколишніх тканин.

Застояна кров, що знаходиться всередині капіляра, нагрівається і згортається, і, як клей, склеює стінки даного капіляра. Далі, протягом 40-60 днів, оброблений капіляр розсмоктується і зникає.

Таким чином, видалення пошкодженого капіляра запобігає виникненню наступних, більш важких стадій розвитку патологічного процесу. Окрім цього, лазерний промінь ефективно бореться з демодексом, пошкоджуючи його хітинову оболонку.

Чи впливає лазерне видалення капілярів на кровопостачання тканин? Ні, оскільки патологічно змінений капіляр втрачає свою природну функцію та є загрозою для здоров'я шкіри і, звичайно ж, косметичним дефектом. Чи можна вилікувати купероз раз і назавжди? На жаль, ні, оскільки неможливо усунути глибинну причину куперозу. Проте лазерна терапія дуже ефективна на ранніх стадіях захворювання та дозволяє запобігти подальших ускладнень.

Лазерне лікування куперозу
Лазерне лікування куперозу
Процедура лазерного видалення патологічних капілярів
Процедура лазерного видалення патологічних капілярів

ЩО ТАКЕ КУПЕРОЗ?

Купероз – це не дерматологічний, а загальноприйнятий косметологічний термін, що характеризується стійким почервонінням шкіри обличчі та появою на ній капілярної сітки (телеагіоектазій) переважно в зоні носа, вилиць та щік.

Купероз є однією із «сходинок» розвитку та одним із проявів дерматологічного захворювання під назвою розацеа - рожеві вугри.

ЯКІ ПРИЧИНИ КУПЕРОЗУ?

Учені досі сперечаються над причинами появи куперозу. Найбільш актуальною є теорія ангіотрофоневрозу, згідно з якою в основі проблеми лежить порушення іннервації дрібних судин. Капіляри, втративши нормальний тонус судинної стінки, розширюються, сповільнюється кровотік.

При продовженні патологічного процесу, сироватка крові просочується у навколишні тканини через розтягнуту і тонку судинну стінку. У результаті виникають набряки та запальні процеси. Існує також спадковість цього захворювання, яка, разом із провокуючими факторами, івикликає його розвиток. Серед факторів, що сприяють розвитку проблеми, дерматологи виділяють гормональні порушення, захворювання шлунково-кишкового тракту, стреси, а також розмноження на шкірі (точніше в гирлах сальних залоз і волосяних фолікулів) мікроскопічного кліща-железниці - демодекса.

Капілярна сітка на обличчі (телеангеоектазії)
Капілярна сітка на обличчі (телеангеоектазії)
«Застій» крові в розтягнутому капілярі
«Застій» крові в розтягнутому капілярі
Демодекоз
Демодекоз

ПРОТИПОКАЗАННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ:

 • Онкологічне захворювання
 • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
 • Вагітність, грудне вигодовування
 • Прийом деяких фотосенсбілізуючих лікарських препаратів і вітамінів
 • Засмага або запланована поїздка на відпочинок

ПРОФІЛАКТИКА КУПЕРОЗУ

Багатьох пацієнтів турбує питання як самостійно уберегтися від куперозу. Не дивлячись на те, що купероз – це хронічна проблема, що може передатися спадково, кожному під силу його обмежити. Для цього:

 • Уникайте експериментів зі своєю шкірою!!!
 • Після вмивання не витирайте, а тільки промокуйте обличчя. Використовуйте для цього одноразові паперові рушники
 • Простий домашній догляд: умивайте обличчя теплою водою, при можливості без застосування пінок для вмивання, розтирань і розтягування шкіри обличчя. Різні речовини, що пошкоджують епідерміс, а саме скраби, гоління за допомогою станка (для чоловіків дозволена електробритва), строго заборонені. Допускається молочко для вмивання з нейтральним рН
 • Користуйтеся тільки косметичними засобами для чутливої шкіри. При виборі косметики шукайте напис «SENSITIVE»
 • Теплові процедури (лазня, сауна, солярій, парафінотерапія, вапоризація - розпарювання шкіри) не для Вас
 • Не забувайте користуватися сонцезахисними засобами з адекватним SPF
 • Погоджуйтеся тільки на спеціалізований косметологічний догляд. Не допускайте агресивних косметичних процедур, наприклад, гліколевого пілінгу або механічної чистки обличчя. На жаль, більшість лікарів-косметологів насправді погано розбираються в даній проблемі і дуже часто пропонують своїм пацієнтам заборонені процедури, тому будьте пильними!

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОЦЕДУРА?

Ціна лазерного видалення поверхневих судинних утворень залежить від кількості патологічних елементів. Чим більше капілярів, тим більше потреба в прицільних імпульсах лазера. Один імпульс покриває невелику пляму діаметром 5 мм. Припустимо на обличчі є 3 капіляри, довжиною приблизно 1,5 см кожен. Для їх видалення потрібно 9 імпульсів. Вартість процедури обчислюється шляхом множення: 9*100 = 900 грн.

Видалення куперозу
Результат лазерного лікування куперозу
Видалення розацеа
До та після лазерного лікування розацеа
# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15100
# Лазерне видалення новоутворень та косметичних дефектівОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення одиничних венозних озерець, гемангіом, судинних зірочок, телеангіектазій, ангіом, у залежності від розміру1 шт.від 150
2 Лазерне видалення судин на обличчіУсе обличчя2500 1800
3 Лазерне видалення судин на крилах носа1 зона900
4 Лазерне видалення судин (зона 3*3 см) 1 зона700
5 Лазерне видалення судин (зона 5*5 см)1 зона 1200

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Чим небезпечний купероз?
Відсутність лікування на ранніх стадіях може призвести до набряклості та запалення, а також розвитку розацеа (рожевих вугрів). Крім того, причиною розвитку куперозу можуть бути гормональні порушення в організмі, хвороби шлунково-кишкового тракту, розмноження мікроскопічного кліща демодекса.
Яким лазером лікують купероз?
Для лікування куперозу використовується неодимова лазерна система DEKA SynchroFT, італійського виробництва. Маніпула лазера оснащена охолоджувальною системою, що робить процедуру максимально безболісною.
Скільки коштує прибрати купероз лазером?
Вартість лазерного лікування куперозу залежить від кількості судин, що видаляються. Один спалах лазером покриває область діаметром 5 мм і коштує 150 грн. Якщо на обличчі 3 капіляри, кожен 1,5 см завдовжки, то відповідно, для їхнього видалення знадобиться 9 лазерних імпульсів, а ціна складе 1350 грн.
Чи можна повністю вилікувати купероз?
Для максимально ефективного лікування куперозу потрібен комплекс із лазерної терапії, дієти, вітамінотерапії, косметичного догляду за шкірою і, звісно ж, усунення глибинної причини захворювання. Лазерне лікування куперозу дуже дієве на ранніх стадіях захворювання і дає змогу запобігти його подальшому розвитку та ускладненням.
Додати відгук
Антоніна (25.02.23) StarStarStarStarStar
Кілька років тому на обличчі почали з'являтися судини і часом воно почало сильно червоніти. Після червоного вина, лазні або при різкій зміні температури повітря. Коли ситуація досягла критичної точки, звернулася до фахівців. Прочитала багато позитивних відгуків про клініку Бреннера в інтернеті, тому прийшла саме сюди. Лікували купероз за допомогою лазера. Боляче зовсім не було, та й прошла процедура дуже швидко. Хвилювалася, що можуть залишитися шрами, але лікарка запевнила, що мої побоювання безпідставні, оскільки процедура повністю безпечна. Виявилося, як вона і сказала. Після кількох сеансів почервоніння помітно зменшилося. Тепер хоч не соромно виходити на вулицю і можна не завжди замазувати обличчя тональним кремом. Спасибі вашій клініці!
Администратор BrennerClinic
Антонина, благодарим Вас за такой положительный отзыв. Мы рады, что Вы остались довольны качеством лазерного лечения купероза в нашей клинике. Что касается опасения по поводу появления шрамов, можем Вас заверить на 100%, что это исключено. Лазер действует целенаправленно и проникает вглубь кожи. Он нагревает кровь внутри каппиляра, в результате чего он склеивается и со временем сам рассасывается. Поэтому процедура полностью безопасна и так эффективна. К тому же, цена лечения купероза максимально доступна. Поэтому обращайтесь, всегда будем рады помочь!
Антоніна (01.11.21) StarStarStarStarStar
Купероз виник після прийому гормонального препарату. Спочатку почали червоніти крила носа, а потім і щоки. Пігулки приймати перестала, але без допомоги дерматокосметолога вже було не обійтися. Лазерне лікування дало швидкий та якісний результат. Клініка також дуже сподобалася. Дякую.
Администратор BrennerClinic
Антоніно, величезне спасибі за Ваш відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені результатом! Ми завжди стараємося для Вас і будемо раді бачити Вас знову на наших лазерних процедурах.
Олександр (26.10.21) StarStarStarStarStar
Звернувся до клініки з діагнозом розацеа. Хвороба почалася з простого рум'янцю, потім з'явилося сильне почервоніння, почали виявлятися судини, невеликий набряк. Зовні став схожим на алкоголіка. Після лазерного лікування стало набагато краще – шкіра виглядає майже як раніше. Більше не соромно виходити на вулицю.
Администратор BrennerClinic
Олександре, дякуємо, що обрали нашу клініку і саме ми допомогли вам вилікувати розацеа. Ми стараємося для Вас.
Валентина (08.01.21) StarStarStarStarStar
Хочу залишити свій відгук для тих, хто сумнівається чи починати лікування купероза. Раніше думала це просто косметичний дефект на який не варто звертати увагу, поки не дізналася, що це захворювання з можливими негативними наслідками. У Brenner Laser Clinic проходила лазерне лікування, усуваючи косметичну проблему, а паралельно, після проходження аналізів, лікувала першопричину захворювання. Спочатку хотіла пройти тільки курс лазерної терапії, але дерматокосметолог на консультації наполягла на проходженні комплексного лікування, щоб домогтися позитивного результату. Зараз не тільки моя шкіра виглядає набагато здоровіше, а й самопочуття значно поліпшилося, завдяки дієті, лікування гормонального фону і шлунково-кишкового тракту. Завжди радує, що є професіонали, які дійсно хочуть допомогти, а не просто заробити на пацієнтах.
Администратор BrennerClinic
Шановна Валентино! Щиро дякуємо за такий чудовий відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом лікування купероза і рівнем обслуговування в нашій клініці! Ми завжди намагаємося бути кращими для наших улюблених пацієнтів.
Назар (02.11.20) StarStarStarStarStar
Дякую співробітникам клініки за те, що вилікували мене від розацеа. Усього вам найкращого!
Администратор BrennerClinic
Назаре, дякуємо за позитивний відгук про нашу клініку. Обов'язково дотримуйтеся профілактичних заходів, які допоможуть уникнути появи розацеа в майбутньому. Будьте здорові!
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Администратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Администратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
Ольга (10.12.19) StarStarStarStarStar
У мене з дитинства були рожеві щоки. Батьки та знайомі казали, що це добре, отже, здоров'я хороше. Але з віком це перетворилося на проблему. На обличчі почали проступати судини, а після відвідування лазні обличчя просто палало. Тоді я зрозуміла, що це не просто рум'янець. Звернулася до звичайного дерматолога, який діагностував мені купероз. Призначив багато всяких мазей, таблеток, дієту. Таке лікування мене не влаштувало і я вирішила звернутися до приватного медичного закладу. У клініці Бреннера діагноз підтвердили, але запропонували інший варіант лікування – за допомогою лазера. Такий варіант мені більше сподобався. Ціна лазерного лікування куперозу не така й велика, а результати, судячи з фото, відмінні. Для отримання бажаного ефекту знадобилося 3 процедури. Лікування було безболісним, не було жодних опіків чи травм після дії лазера. Вперше випробувала цей метод і мені дуже сподобалося. З'явилося бажання спробувати інші лазерні процедури.
Администратор BrennerClinic
Ольго, проблема куперозу досить поширена, і Ви зробили правильний вибір, що вирішили її вирішити. Ми дуже раді, що лазерне лікування куперозу в нашій клініці дало бажані результати. Сподіваємося незабаром побачити Вас на наших косметологічних лазерних процедурах. Усього Вам найкращого!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (когда нет электричества)