Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Лазерне лікування куперозу і розацеа

Лазерне лікування куперозу і розацеа
Перед процедурою обов'язково проводиться консультація лікаря-дерматолога!

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КУПЕРОЗУ?

Ми використовуємо найбільш ефективний на сьогоднішній день спосіб лікування куперозу - лазерну терапію із застосуванням довгохвильового медичного лазера.

Методика лазерного видалення патологічно змінених капілярів заснована на фізичному принципі селективного фототермоліза. Прицільно направлений лазерний промінь проникає всередину шкіри і «віддає» свою енергію капілярові, не пошкоджуючи навколишніх тканин.

Застояна кров, що знаходиться всередині капіляра, нагрівається і згортається, і, як клей, склеює стінки даного капіляра. Далі, протягом 40-60 днів, оброблений капіляр розсмоктується і зникає.

Таким чином, видалення пошкодженого капіляра запобігає виникненню наступних, більш важких стадій розвитку патологічного процесу. Окрім цього, лазерний промінь ефективно бореться з демодексом, пошкоджуючи його хітинову оболонку.

Чи впливає лазерне видалення капілярів на кровопостачання тканин? Ні, оскільки патологічно змінений капіляр втрачає свою природну функцію та є загрозою для здоров'я шкіри і, звичайно ж, косметичним дефектом. Чи можна вилікувати купероз раз і назавжди? На жаль, ні, оскільки неможливо усунути глибинну причину куперозу. Проте лазерна терапія дуже ефективна на ранніх стадіях захворювання та дозволяє запобігти подальших ускладнень.

Лазерне лікування куперозу
Лазерне лікування куперозу
Процедура лазерного видалення патологічних капілярів
Процедура лазерного видалення патологічних капілярів

ЩО ТАКЕ КУПЕРОЗ?

Купероз – це не дерматологічний, а загальноприйнятий косметологічний термін, що характеризується стійким почервонінням шкіри обличчі та появою на ній капілярної сітки (телеагіоектазій) переважно в зоні носа, вилиць та щік.

Купероз є однією із «сходинок» розвитку та одним із проявів дерматологічного захворювання під назвою розацеа - рожеві вугри.

ЯКІ ПРИЧИНИ КУПЕРОЗУ?

Учені досі сперечаються над причинами появи куперозу. Найбільш актуальною є теорія ангіотрофоневрозу, згідно з якою в основі проблеми лежить порушення іннервації дрібних судин. Капіляри, втративши нормальний тонус судинної стінки, розширюються, сповільнюється кровотік.

При продовженні патологічного процесу, сироватка крові просочується у навколишні тканини через розтягнуту і тонку судинну стінку. У результаті виникають набряки та запальні процеси. Існує також спадковість цього захворювання, яка, разом із провокуючими факторами, івикликає його розвиток. Серед факторів, що сприяють розвитку проблеми, дерматологи виділяють гормональні порушення, захворювання шлунково-кишкового тракту, стреси, а також розмноження на шкірі (точніше в гирлах сальних залоз і волосяних фолікулів) мікроскопічного кліща-железниці - демодекса.

Капілярна сітка на обличчі (телеангеоектазії)
Капілярна сітка на обличчі (телеангеоектазії)
«Застій» крові в розтягнутому капілярі
«Застій» крові в розтягнутому капілярі
Демодекоз
Демодекоз

ПРОТИПОКАЗАННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ:

 • Онкологічне захворювання
 • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
 • Вагітність, грудне вигодовування
 • Прийом деяких фотосенсбілізуючих лікарських препаратів і вітамінів
 • Засмага або запланована поїздка на відпочинок

ПРОФІЛАКТИКА КУПЕРОЗУ

Багатьох пацієнтів турбує питання як самостійно уберегтися від куперозу. Не дивлячись на те, що купероз – це хронічна проблема, що може передатися спадково, кожному під силу його обмежити. Для цього:

 • Уникайте експериментів зі своєю шкірою!!!
 • Після вмивання не витирайте, а тільки промокуйте обличчя. Використовуйте для цього одноразові паперові рушники
 • Простий домашній догляд: умивайте обличчя теплою водою, при можливості без застосування пінок для вмивання, розтирань і розтягування шкіри обличчя. Різні речовини, що пошкоджують епідерміс, а саме скраби, гоління за допомогою станка (для чоловіків дозволена електробритва), строго заборонені. Допускається молочко для вмивання з нейтральним рН
 • Користуйтеся тільки косметичними засобами для чутливої шкіри. При виборі косметики шукайте напис «SENSITIVE»
 • Теплові процедури (лазня, сауна, солярій, парафінотерапія, вапоризація - розпарювання шкіри) не для Вас
 • Не забувайте користуватися сонцезахисними засобами з адекватним SPF
 • Погоджуйтеся тільки на спеціалізований косметологічний догляд. Не допускайте агресивних косметичних процедур, наприклад, гліколевого пілінгу або механічної чистки обличчя. На жаль, більшість лікарів-косметологів насправді погано розбираються в даній проблемі і дуже часто пропонують своїм пацієнтам заборонені процедури, тому будьте пильними!

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОЦЕДУРА?

Ціна лазерного видалення поверхневих судинних утворень залежить від кількості патологічних елементів. Чим більше капілярів, тим більше потреба в прицільних імпульсах лазера. Один імпульс покриває невелику пляму діаметром 5 мм. Припустимо на обличчі є 3 капіляри, довжиною приблизно 1,5 см кожен. Для їх видалення потрібно 9 імпульсів. Вартість процедури обчислюється шляхом множення: 9*100 = 900 грн.

ЦІНИ НА ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ КУПЕРОЗУ

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15100
# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення одиничних венозних озерець, гемангіом, судинних зірочок, телеангіектазій, ангіом, у залежності від розміру1 шт.від 150
2 Лазерне видалення судин на обличчіУсе обличчя2500 1800
3 Лазерне видалення судин на крилах носа1 зона900
4 Лазерне видалення судин (зона 3*3 см) 1 зона700
5 Лазерне видалення судин (зона 5*5 см)1 зона 1200

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Додати відгук
Валентина (08.01.21)
Хочу залишити свій відгук для тих, хто сумнівається чи починати лікування купероза. Раніше думала це просто косметичний дефект на який не варто звертати увагу, поки не дізналася, що це захворювання з можливими негативними наслідками. У Brenner Laser Clinic проходила лазерне лікування, усуваючи косметичну проблему, а паралельно, після проходження аналізів, лікувала першопричину захворювання. Спочатку хотіла пройти тільки курс лазерної терапії, але дерматокосметолог на консультації наполягла на проходженні комплексного лікування, щоб домогтися позитивного результату. Зараз не тільки моя шкіра виглядає набагато здоровіше, а й самопочуття значно поліпшилося, завдяки дієті, лікування гормонального фону і шлунково-кишкового тракту. Завжди радує, що є професіонали, які дійсно хочуть допомогти, а не просто заробити на пацієнтах.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01