Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Лазерна епіляція рук - краса і доглянутість за короткий час

Лазерна епіляція рук - краса і доглянутість за короткий час

Бездоганно гладка шкіра, позбавлена волосся, - ознака доглянутості жінки. Лазерна епіляція рук - один з найефективніших способів виглядати бездоганно. Процедура виконується за допомогою спеціального обладнання. Лазерний промінь, проникаючи в товщу шкіри, руйнує пігмент меланін, порушує кровопостачання волосяних фолікул. Таким чином, через деякий час волосся гине і випадає. Головне, чим застосування лазера відрізняється від звичних воску і шугаринга, - це тривалий ефект. Відновлення волосяних цибулин відбувається довго, від 1 до 8 років, тому процедура лазерної епіляції на руках дозволяє дуже надовго забути про проблему надмірного оволосіння. А гоління і воскова епіляція, навпаки, стимулюють більш інтенсивний ріст волосся.

Найпоширеніша помилка - очікування миттєвого ефекту після першого сеансу. По-перше, потрібен певний час, щоб волосся на обробленій ділянці випало. По-друге, зростання волосяного покриву відбувається нерівномірно. Після першої процедури знищується близько 20% фолікул. Багато людей, які вибрали лазерну епіляцію рук,запитують, скільки процедур необхідно пройти, щоб шкіра була абсолютно гладкою. Конкретне число сеансів залежить від таких факторів, як структура волосся, швидкість їх росту, а також потужність використовуваного обладнання. Середнє число сеансів коливається від 4 до 6 разів. Інтервал між першою і другою процедурами складає 1-1,5 місяця, потім перед кожним з наступних сеансів він збільшується на 2 тижні.

Лазерна епіляція на руках: переваги

Видалення волосся лазером має такі переваги:

 • мінімальна травматичність для шкірних покривів, що виключає інфікування тканин;
 • безболісність;
 • ефективність;
 • швидкість проведення процедури;
 • тривала дія;
 • усунення навіть врослого волосся.

Однак лазерна технологія має ряд протипоказань. До них відносяться: цукровий діабет, новоутворення, схильність до алергічних реакцій, епілепсія, інфекційні захворювання, хвороби шкіри запального або грибкового характеру. Ціна лазерної епіляції рук залежить від кількості волосся, їх структури, використовуваного обладнання, обсягу роботи.

Як правильно підготуватися до процедури?

Лазерна епіляція на руках - безпечна процедура. Проте потрібно правильно підготуватися до її проведення:

 • за 14 днів до сеансу потрібно виключити перебування під сонячними променями, а також відвідування солярію;
 • перед процедурою не можна видаляти волосся за допомогою воску або пінцета, оскільки ефективність лазерної епіляції істотно знижується;
 • за 4-10 годин до епіляції слід збрити волосся на руках;
 • неможна освітлювати волосся до епіляції;
 • не слід користуватися відшелушуючими засобами - набагато корисніше застосовувати гіпоалергенний живильний крем.

Протягом декількох тижнів після процедури лазерної епіляції рук потрібно уникати попадання на шкіру сонячних променів, відвідування лазні, сауни, солярію. Бажано використовувати сонцезахисний крем. На 7-10 днів потрібно відмовитися від застосування відшелушуючих гелів і кремів, замінивши їх гелями і мазями із заспокійливим ефектом. Живильні і зволожуючі креми також підходять.

Іноді після епіляції з'являються ознаки подразнення шкіри: висип, почервоніння, свербіж. Добре усувають ці явища мазі з пантенолом, а також креми з екстрактами ромашки, алое вера.

# Вид послугиСтатьТривалість, ціна
1 Плечі (окремо)/Передпліччя (окремо)жін.30 хв - 650 грн
2 Плечі (окремо)/Передпліччя (окремо)чол.45 хв - 1000 грн
3 Руки повністюжін.30 хв - 1000 грн
4 Руки повністючол.45 хв - 1500 грн
5 Кисті рук + пальціжін.30 хв - 570 грн
6 Кисті рук + пальцічол.30 хв - 690 грн
7 Пальці (обох рук)жін. / чол.15 хв - 240 грн

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
Оксана (07.12.20)
Я від природи брюнетка, тому волосся на руках і ногах темні і, як для цих ділянок, досить густі. Лазерну епіляцію рук роблю вже давно, без неї відчуваю себе некомфортно - здається, що руки схожі на чоловічі. Раніше ходила в CosmoLux, зараз в BrennerLaserClinic. Всім задоволена, рекомендую!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01