Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Видалення судинних зірочок і сіточок

Видалення судинних зірочок і сіточок
Увага! Діє сезонна акція -30% на видалення судинних утворень!
Перед процедурою обов'язково проводиться консультація лікаря-дерматолога!

ЯК МИ ВИДАЛЯЄМО КАПІЛЯРНІ ДЕФЕКТИ?

Раніше, для боротьби із судинними зірочками та подібними дефектами, в основному використовувалися методи кріодеструкції (заморожування рідким азотом), а також електрокоагуляції (припікання електричним струмом).

Ці методики досить ефективні, але болючі та часто супроводжуються рубцевими змінами шкіри, використовуються рідко.

Сьогодні, завдяки сучасним техногогіям, найбільш оптимальним вважається лазерне видалення або лазерна коагуляція патологічно змінених судин.

Метод лазерної коагуляції судин настільки ефективний та безпечний, що щорічно у Сполучених Штатах Америки дану процедуру проходять понад 200 тисяч пацієнтів.

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО САМЕ ЦЮ ПРОГРЕСИВНУ МЕТОДИКУ!

Лазерний промінь, без руйнування поверхні шкіри та порушення нормальних біологічних функцій тканин, проникає вглиб шкіри і вибірково поглинається червоними пігментами крові, що знаходяться всередині пошкодженого капіляра. Нагріта лазерним променем кров згортається, а потім настає коагуляція (запаювання) та подальша інволюція (зворотний розвиток і заростання) обробленої патологічної судини. Для забезпечення більшої безпеки та комфорту, лазерна установка забезпечена системою холодового захисту шкіри від перегрівання.

Процедура лазерного видалення поверхневих судин
Процедура лазерного видалення поверхневих судин
Вплив лазерного променя на капілярний дефект
Вплив лазерного променя на капілярний дефект

Процедура, як правило, проводиться одно- або двократно із наступним контрольним візитом через 40 днів. Іноді, при наявності дуже густої «сітки» або великої площі ураження, щоб уникнути опіків, процедуру доцільно розділити на кілька етапів, а при видаленні телеангіоектазій на обличчі, варто застосовуватикомбінацію лікувальних заходів: біоревіталізація + лазерна терапія + спеціальний догляд.

ЧИ НЕБЕЗПЕЧНІ ПОВЕРХНЕВІ КАПІЛЯРНІ ДЕФЕКТИ?

Судинні зірочки, павучки та сіточки, венозні озерця, капілярні ангіоми і телеангіоетазії на обличчі, тулубі і ногах завжди супроводжуються значним естетичним дискомфортом. Дрібні судини, що знаходяться близько до поверхні шкіри, «просвічуються» назовні через напівпрозорий прошарок епідермісу. Незважаючи на те, що самі по собі капілярні деформації не є небезпечними для здоров'я, ці естетичні дефекти мають тенденцію до поширення і з часом стають все більш помітними на тлі незміненої шкіри.

Капілярна «зірочка» на обличчі
Капілярна «зірочка» на обличчі
Поверхневі судини на ногах
Поверхневі судини на ногах
Види капілярних дефектів
Види капілярних дефектів

Більшість людей, виявивши у себе перші судинні зірочки, починають «самолікування» протикуперозним кремом або маскують дефекти тональною косметикою. На жаль, у цьому випадку навіть професійна медикаментозна терапія виявляється малоефективною, а якщо до проблеми ще додаються несприятливі фактори (алкоголь, гіпертензія, захоплення сауною, фізичні навантаження, вагітність і т. п.), то шанси позбутися капілярних дефектів мінімальні.

ЯКІ ПРИЧИНИ ПОЯВИ «СУДИН»?

Причина появи поверхневих капілярних дефектів до кінця не з'ясована. Найбільш імовірною вважається ангіотрофоневротична теорія, з якої випливає, що дефект з'являється у результаті недостатнього або повністю відсутнього контакту нервових закінчень із певною областю капілярів. У результаті цього мікросудинне русло деформується та втрачає нормальну функцію. Безумовно, певну негативну роль також відіграє спадковість. Як вже зазначалося, медикаментозне лікування марне і при відсутності адекватної терапії кількість та розміри патологічних елементів збільшуються. Тому, чим раніше розпочати правильне лікування, тим кращий результат.

ДОГЛЯД ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Після процедури лазерної коагуляції судин реабілітаційний період відсутній, пацієнти відразу ж повертаються до активного життя. Іноді у людей із чутливою шкірою після сеансу може зберігатися почервоніння протягом декількох годин. Єдиним обмеженням є необхідність захищатися від ультрафіолету протягом двох тижнів після процедури. Для цього рекомендуємо наносити на оброблені лазером ділянки шкіри сонцезахисні креми з високим SPF. Якщо лазерне видалення судин проводилося на кінцівках, то для кращого результату протягом першого тижня після процедури рекомендовано одягати здавлюючі пов'язки або компресійні панчохи.

ЯК ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ?

Ціна лазерного видалення поверхневих капілярних дефектів залежить від їх розміру та кількості дефектів. Загальна вартість процедури залежить від кількості прицільних імпульсів, що проводяться лікарем. Лазерний промінь захоплює поверхню, що дорівнює невеликому колу, діаметром 5 мм. Наприклад, якщо для видалення судинної зірочки на обличчі потрібно 3 імпульси, то вартість процедури складатиме 3*150 = 450 грн.

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15100
# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення одиничних венозних озерець, гемангіом, судинних зірочок, телеангіектазій, ангіом, у залежності від розміру1 шт.від 150
2 Лазерне видалення судин на обличчіУсе обличчя2500 1800
3 Лазерне видалення судин на крилах носа1 зона900
4 Лазерне видалення судин (зона 3*3 см) 1 зона700
5 Лазерне видалення судин (зона 5*5 см)1 зона 1200

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
Яніна (30.01.21)
Вирішила позбутися судинної сіточки на крилах носа. Раніше щодня замазувала тональним кремом, але допомагало не дуже, та й проблему це не вирішує. Вирішила діяти радикально і звернутися в клініку лазерної косметології. На консультації косметолог докладно розповіла, як діє лазер, тому що я переживала, що після обробки можуть залишитися шрами. Хвилювалася даремно, процедура зайняла хвилин 10-15, після неї на шкірі залишилося лише легке почервоніння. Зараз сіточка майже непомітна, але через 10 днів потрібно прийти знову на контрольний візит. Рекомендую клініку, буду звертатися до них і в майбутньому.
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01