Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Видалення судинних зірочок і сіточок

Видалення судинних зірочок і сіточок
Увага! Діє сезонна акція -30% на видалення судинних утворень - комплекс "Усе обличчя"!

Чи є небезпечними судинні зірочки, павучки, сіточки або венозні озерця, що з'явилися на шкірі?

Судинні зірочки, павуки, сіточки, венозні озерця та капілярні ангіоми, або телеангіектазії під очима, найрізноманітніших форми та кольору, на крилах носа, або на тулубі та ногах, завжди доставляють значний естетичний дискомфорт. Знаходячись близько до поверхні шкіри, дрібні судини «просвічуються» назовні через напівпрозорий шар епідермісу. Незважаючи на те, що самі по собі капілярні деформації не є небезпечними для здоров'я, ці естетичні дефекти часто мають тенденцію до збільшення та поширення, і згодом стають все більш помітними на тлі незміненої шкіри.

Капілярна «зірочка» на обличчі
Капілярна «зірочка» на обличчі
Поверхневі судини на ногах
Поверхневі судини на ногах
Види капілярних дефектів
Види капілярних дефектів

Більшість людей, виявивши у себе перші судинні зірочки, починають «самолікування» протикуперозним кремом або маскують дефекти тональною косметикою. На жаль, у цьому випадку навіть професійна медикаментозна терапія виявляється малоефективною, а якщо до проблеми ще додаються несприятливі фактори (алкоголь, артеріальна гіпертензія, захоплення сауною, фізичні навантаження, вагітність і т. п.), то шанси позбутися капілярних дефектів мінімальні.

Перед процедурою обов'язково проводиться скорочена консультація лікаря-дерматолога!

Як сьогодні в Києві прибрати судинну сітку чи позбутися судинних зірочок?

Раніше, ще 10-15 років тому, в більшості косметологічних клінік міста Києва, щоб прибрати судинну сіточку на обличчі або ногах, а також видалити капілярні озерця, що утворилися внаслідок пошкодження дрібних судин шкіри, в основному використовували метод кріодеструкції, тобто локальне заморожування певної ділянки шкіри рідким азотом. Крім цього методу, у трохи більш просунутих медичних центрах, використовувався метод електрокоагуляції — припікання шкіри над судинним утворенням високовольтним електричним струмом. У той час ці методики вважалися досить ефективними, проте з точки зору сучасної дерматології, вони видаються примітивними та ризикованими. Це пояснюється тим, що вони були досить болючими для пацієнтів та часто супроводжувалися запаленнями та рубцевими змінами шкіри, тому нині вони використовуються рідко.

Сьогодні, завдяки сучасним технічним досягненням, найбільш оптимальним вважається лазерне лікування судинних зірочок, або, інакше кажучи, лазерна коагуляція поверхневих судин , за допомогою якої ми видаляємо небажані судинні утворення , зовсім не пошкоджуючи шкіру, як на обличчі, так і на кінцівках або на тілі.

Метод лазерної корекції поверхневих судин на обличчі та тілі настільки ефективний та безпечний, що наприклад, тільки у Сполучених Штатах цю процедуру щороку проходять понад 200 тисяч пацієнтів.

Видалення судин
До та після процедури лазерного видалення (приклад 1)
Видалення судин
До та після процедури лазерного видалення (приклад 2)

Причини появи капілярної сітки

Конкретні причини появи поверхневих капілярних дефектів на сьогодні ще до кінця не з'ясована. Найбільш імовірною вважається ангіотрофоневротична теорія, з якої випливає, що дефект з'являється у результаті недостатнього або повністю відсутнього контакту нервових закінчень із певною областю капілярів. У результаті цього мікросудинне русло деформується та втрачає нормальну функцію. Безумовно, певну негативну роль також відіграє спадковість. Як вже зазначалося, медикаментозне лікування марне і при відсутності адекватної терапії кількість та розміри патологічних елементів збільшуються. Тому, чим раніше розпочати правильне лікування, тим кращий результат.

Як відбувається лазерне видалення капілярної сітки у нашій клініці?

Лазерний промінь, без ушкодження цілісності шкіри, проникає в її глиб і там вибірково поглинається червоним пігментом крові — гемоглобіном, що знаходиться всередині будь-якого патологічно змінного капіляра. Строго дозована порція лазерного світла всередині судини перетворюється на тепло. Нагріта лазерними променями кров згортається (коагулює) всередині судини, а потім настає його запаювання і подальша поступова інволюція (зворотний розвиток і заростання), яка триває від 40 до 80 днів. При цьому навколишні тканини залишаються недоторканими, тому їх функція ніяк не порушується. Для забезпечення більшої безпеки та комфорту лазерна установка має систему холодового захисту шкіри від перегрівання.

Процедура лазерного видалення поверхневих судин
Процедура лазерного видалення поверхневих судин
Вплив лазерного променя на капілярний дефект
Вплив лазерного променя на капілярний дефект

Процедура, як правило, проводиться одно- або двократно із наступним контрольним візитом через 40 днів. Іноді, при наявності дуже густої «сітки» або великої площі ураження, щоб уникнути опіків, процедуру доцільно розділити на кілька етапів, а при видаленні телеангіоектазій на обличчі, варто застосовуватикомбінацію лікувальних заходів: біоревіталізація + лазерна терапія + спеціальний догляд.

Догляд після процедури видалення судинних дефектів

Після процедури лазерної коагуляції судин реабілітаційний період відсутній, пацієнти відразу ж повертаються до активного життя. Іноді у людей із чутливою шкірою після сеансу може зберігатися почервоніння протягом декількох годин. Єдиним обмеженням є необхідність захищатися від ультрафіолету протягом двох тижнів після процедури. Для цього рекомендуємо наносити на оброблені лазером ділянки шкіри сонцезахисні креми з високим SPF. Якщо лазерне видалення судин проводилося на кінцівках, то для кращого результату протягом першого тижня після процедури рекомендовано одягати здавлюючі пов'язки або компресійні панчохи.

Ціна лазерного видалення судин у Клініці лікаря Бреннера у Києві, Лівобережна

Ціна лазерного видалення судинних дефектів, як то сітки на щоках, підборідді або крилах наосу та інших ділянках обличчя чи тіла, зазвичай залежить від їх розміру та кількості. Загальна вартість видалення судин лазером пов'язана з кількістю імпульсів, які потрібні для обробки певної ділянки шкіри. Пляма лазерного променя захоплює поверхню, що дорівнює невеликому колу діаметром 5 мм. Наприклад, якщо для видалення однієї порівняно великої судинної зірочки (діаметром близько 7 мм) потрібно 3 імпульси, то вартість процедури становитиме 3*150=450 грн.

# Консультації спеціалістівТривалість, хвЦіна, грн
1 Скорочена консультація лікаря перед процедурою видалення папілом, судин та бородавок15150
# Лазерне видалення новоутворень та косметичних дефектівОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення одиничних венозних озерець, гемангіом, судинних зірочок, телеангіектазій, ангіом, у залежності від розміру
Мінімальна вартість процедури - від 450 грн.
1 шт.від 250
2 Лазерне видалення судин на обличчіУсе обличчя3200 2500
3 Лазерне видалення судин на крилах носа1 зона1500 1100
4 Лазерне видалення судин (зона 3*3 см) 1 зона900
5 Лазерне видалення судин (зона 5*5 см)1 зона 1200

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Як видалити судинні зірочки на обличчі?
Найкраще видаляти судинні зірочки на обличчі за допомогою лазера. На сьогоднішній день це найефективніший і найбезпечніший спосіб. Він максимально безболісний і не залишає на шкірі жодних слідів від впливу.
Як прибрати червоні судини на носі?
Найефективніший метод видалення червоних судин на носі - лазерний. Процедура практично безболісна і повністю безпечна. Обробка шкіри обличчя лазером не залишає на шкірі ніяких пошкоджень і косметичних дефектів.
Скільки коштує видалення судинних зірочок і гемангіом лазером?
Вартість одного лазерного спалаху під час видалення судинних зірочок і гемангіом - 150 грн. Ціна лазерного видалення судин на всьому обличчі - 1800 грн, на крилах носа - 900 грн. Видалення судин у ділянці розміром 3*3 см - 700 грн, 5*5 см - 1200 грн.
Що не можна робити після видалення судин лазером?
Після лазерного видалення судин відсутній реабілітаційний період. Єдине обмеження - протягом двох тижнів уникати впливу на оброблені ділянки шкіри ультрафіолету. Рекомендується нанесення на шкіру сонцезахисного крему з високим рівнем захисту. Не приймати гарячу ванну, сауни. Не розпарювати обличчя/ноги. Не займатися спортом.
Додати відгук
Іван (08.04.23) StarStarStarStarStar
Отличная клиника, все сделали быстро и качественно! В помещении очень чисто, а это, по-моему, очень большой плюс
Иван (08.04.23) StarStarStarStarStar
Відмінна клініка, все зробили швидко і якісно! У приміщенні дуже чисто, а це великий плюс
Оля (14.03.23) StarStarStarStarStar
Була в клініці близько місяця тому у дерматокосметолога Наталії Анатоліївни, видаляла лазером судинні зірочки. Я відразу попередила, що дуже боюся болю. Лікарка мене заспокоїла, розповіла все про процедуру, як вона буде її робити, скільки триватиме, показала апарат. Зробила все можливе, щоб мене заспокоїти. Болю не було, відчувалося лиш незначне поколювання. Але я психологічно підготувалася, тому все пройшло відмінно. Наталя Анатоліївна дуже приємна жінка і чудовий фахівець. Усі зірочки видалила за 1 процедуру. Адміністратор на рецепції дуже ввічлива і позитивна дівчина. Так і має бути, але, на жаль, не скрізь я це спостерігаю. Додатковий плюс - дуже близько від метро Лівобережна - хвилин 5-7 пішки. Записатися можна прямо на сайті. На прийом запросили вчасно. У клініці мені все сподобалося. Тут дуже великий вибір послуг, тому обов'язково звернуся ще.
Рената (08.11.21) StarStarStarStarStar
Видаляла судини на обличчі у лікаря Голишкіної Марини Олександрівни. Раніше приховувала під тональним кремом, але останнім часом судини почали просвічуватись навіть через косметику. Лікарю велике спасибі за допомогу!
Адміністратор BrennerClinic
Рената, велике спасибі за те, що Ви знайшли час, щоб оцінити нашу клініку і написати відгук про лазерне видалення судин. Дуже приємно, що ви повністю задоволені якістю наданих послуг, і поставили таку високу оцінку нашій роботі. На жаль, дуже багато дівчат вважають за краще ховати судини під тональним кремом, але це не усуває проблему. Краще відразу звернутися до фахівця і вирішити її кардинальним способом. Тим паче, що ціна видалення судин лазером не набагато вища за тюбик якісного тонального крему, а ось результат у рази кращий.
Яніна (30.01.21) StarStarStarStarStar
Вирішила позбутися судинної сіточки на крилах носа. Раніше щодня замазувала тональним кремом, але допомагало не дуже, та й проблему це не вирішує. Вирішила діяти радикально і звернутися в клініку лазерної косметології. На консультації косметолог докладно розповіла, як діє лазер, тому що я переживала, що після обробки можуть залишитися шрами. Хвилювалася даремно, процедура зайняла хвилин 10-15, після неї на шкірі залишилося лише легке почервоніння. Зараз сіточка майже непомітна, але через 10 днів потрібно прийти знову на контрольний візит. Рекомендую клініку, буду звертатися до них і в майбутньому.
Адміністратор BrennerClinic
Яніна, дякую! Ваш відгук - найкраща оцінка якості роботи нашого фахівця. Наші дерматокосметологи роблять усе можливе, щоб кожен пацієнт максимально комфортно почувався під час процедури. Думаю, тепер Ви знаєте, що лазер просто запаює судину зсередини, тому можливість виникнення шрамів повністю виключена. Головне - не забувайте перший час захищати шкіру від ультрафіолету. Раді, що були Вам корисні. Звертайтеся, ми завжди готові допомогти!
Марія (15.12.20) StarStarStarStarStar
Хочу поділитися враженнями про клініку Бреннера, куди я звернулася для видалення судинних зірочок на обличчі. Моя оцінка клініці - відмінно з безліччю плюсів. Приміщення, обладнання - нове, дуже сучасне. Проблему вдалося повністю вирішити за два сеанси. Приємним бонусом від проведення процедури стало значне поліпшення стану шкіри обличчя. На сьогоднішній день лазер - найефективніший метод позбавлення від куперозу. Процедура не з найприємніших, але цілком терпимо. Ціни - найдоступніші.
Адміністратор BrennerClinic
Маріє, спасибі Вам велике за чудовий відгук. Ми дуже цінуємо, що Ви настільки високо оцінили рівень професіоналізму і вартість лазерного видалення судин у нашій клініці! Сподіваємося ще не раз побачити Вас серед наших гостей!
Вікторія (20.10.20) StarStarStarStarStar
Після лазерного видалення судини зникли майже одразу. Процедура дуже швидка та недорога. Шкода, що не прийшла раніше, а стільки часу маскувала їх тональним кремом. Всім, хто має судини на обличчі, раджу спробувати лазерне лікування.
Адміністратор BrennerClinic
Вікторія, ми щасливі, що Вам у нас сподобалося і бажаний ефект настав так швидко. Будемо раді бачити Вас знову!
Алла (17.10.20) StarStarStarStarStar
За допомогою лазера позбулася червоної зірочки під правим оком. Вона була зі мною кілька років. Спочатку маленька і майже непомітна, але потім почала рости і ставати яскравішою. Прочитала в інтернеті, що лазерне видалення – найефективніше та безпечне. У клініці Бреннера була на епіляції, дуже подобаються лікарі та атмосфера. Тому довго не роздумуючи записалася сюди на видалення. Було зовсім не боляче, слідів після обробки не лишилося. Процедуру проводила Наталія Драганова. Ціна лезерного видалення судинної зірочки склала 300 грн., оскільки вона була досить великих розмірів. Це був ще один позитивний досвід відвідування Brenner Clinic. Дуже рада, що знайшла вас!
Адміністратор BrennerClinic
Алло, дякуємо за такі приємні для нас слова! Ваш відгук дуже потішив не тільки лікаря, а й наше керівництво. Ми намагаємося вирішувати проблеми наших пацієнтів простими й доступними способами, тому, як Ви самі помітили, вартість видалення судин лазером зовсім невисока. Обіцяємо й надалі радувати Вас високою якістю роботи. До нових зустрічей!
Вероніка (09.10.20) StarStarStarStarStar
Ніколи не було особливих проблем зі шкірою, але приблизно півроку тому помітила судинну сіточку на обличчі. Ніякого дискомфорту вона мені не завдавала, але естетичний дефект досить помітний. Звернулася в клініку лікаря Бреннера - враження найкращі. Косметолог - дуже приємна жінка, пояснила, як діє лазер, як визначає дефектну тканину. Поки що пройшла одну процедуру, через місяць - на консультацію і за потреби можна буде повторити. Я задоволена лікуванням, оскільки вигляд у шкіри суттєво покращився. Сама по собі процедура видалення судинних зірочок і сіточок швидка, дискомфорт - помірний. Почервоніння шкіри минуло протягом 3 годин.
Адміністратор BrennerClinic
Вероніко, щиро дякуємо Вам за відгук і високу оцінку професійних якостей фахівця нашої клініки. Дійсно, червоні судини не приносять фізичного дискомфорту, але естетичні незручності, на жаль, викликають. Тому краще відразу видалити судинну сіточку лазером, щойно вона з'явилася на обличчі або іншій ділянці тіла.
Юлія (08.09.20) StarStarStarStarStar
Записалася на мезотерапію в клініці лікаря Бреннера в Києві. Відмінне нове приміщення, прекрасні високопрофесійні лікарі. Тепер я вірю, що навіть після одного сеансу у досвідчених косметологів можна зовні помолодшати і мати чудовий вигляд.
Адміністратор BrennerClinic
Юліє, ми раді, що перше відвідування нашої клініки залишило у Вас тільки позитивні враження. Руками досвідченого дерматокосметолога можуть творитися справжні чудеса. Тепер Ви знаєте куди звертатися!
Тетяна (05.09.20) StarStarStarStarStar
На жаль, природа нагородила мене проблемною шкірою, занадто жирною, чутливою, схильною до утворення прищів. З віком ці проблеми тільки посилюються. Косметологи клініки лікаря Бреннера змогли показати, що навіть з такою шкірою, як у мене, можна бути по-справжньому красивою. Мезотерапія з індивідуальним підбором "коктейлю" для ін'єкцій - процедура надзвичайно ефективна. Самі по собі уколи дещо болючі, зате тепер я подобаюся сама собі і задоволена своїм відображенням у дзеркалі.
Адміністратор BrennerClinic
Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір нашої клініки і довіру до наших фахівців! Будь-яка шкіра потребує допомоги і правильного догляду, і для Вашої мезотерапія - ідеальний варіант. На додаток рекомендуємо спробувати плазмоліфтинг (ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми). Вам обов'язково сподобається!
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)