Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Клочкова Оксана Володимирівна - сторiнка No. 2

Клочкова Оксана Володимирівна
Клочкова Оксана Володимирівна Лікар-дерматолог, косметолог Стаж роботи 7 років

Навіть найменша плямочка на шкірі дитини, як правило, викликає у батьків серйозне занепокоєння. Що робити? Куди бігти? Наскільки це серйозно? Які ліки купувати? Я впевнена, що кожна сім’я потрапляла у таку ситуацію. Від цих питань голова йде обертом.

Діти хворіють не так, як дорослі. Найчастіше вони не можуть чітко пояснити причину своїх страждань, а їхня реакція на фізичний дискомфорт (розчісування, дряпання і навіть зализування) часто тільки погіршує ситуацію. Особисто мене, як маму, така ситуація завжди бентежить. Моя спеціальність - дитяча дерматологія. Так що я приходжу в себе і намагаюся аналізувати ситуацію як лікар. А як же бути домогосподаркам, бухгалтерам та вчителям? Для початку не панікувати, потім - звернутися до лікаря.

Якими питаннями займається дитячий дерматолог? Найбільш частими причинами звернення батьків до дерматолога є різні дерматити у дітей: атопічний (так званий діатез), себорейний та алергічний.

Також приводом для консультації з дитячим дерматологом служать вугрової хвороба, порушення пігментації шкіри, вірусні захворювання (папіломи, різного виду бородавки), судинні утворення на шкірі (родимі плями та «зірочки») і т. п. Окрім цього, в «Космолюксі» дерматолог проводить проколювання вух дітям від 1 року.

Найголовніше - не займайтеся самолікуванням. Чим раніше розпочато правильне лікування, тим воно буде ефективніше. Здоров'я дорослої людини формується в дитячому віці. Довірте лікування фахівцю і дотримуйтесь його рекомендацій.

Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)