Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лімфодренаж: схуднення та оздоровлення «в одному флаконі»!

Лімфодренаж: схуднення та оздоровлення «в одному флаконі»!

Не секрет, що змусити себе піти в спортал можуть далеко не всі жінки. Та і медичних протипоказань проти занять на силових тренажерах існує дуже багато. Якщо у Вас проблеми з хребтом, підвищений тиск або сердечна чи ниркова недостатність, що супроводжується набряками, інтенсивні фізичні навантаження заборонені раз і назавжди. У той же час гіподинамія може привести до плечевних результатів: малорухливий образ життя не тільки веде до появи лишньої ваги, але й погіршується крообіг та лімфовідтік, знижується імунітет, що веде до частих набряків, застуд та інших болячок. Окрім цього, різко погіршується колір шкіри, підсилюється випадіння волосся, починають слоїтись нігті. В загальному, з’являються малі та великі проблеми, які не тільки сильно псують зовнішність, але й катастрофічно позначаються на якості Вашого життя.

Якщо за будь-яких обставин (діти, робота), Ви не в змозі займатися спортом – що ж, альтернатива тренувань у фітнес-центрі сьогодні, без сумніву, є, та представляють її... косметологи. Така процедура називається пресотерапія або лімфодренаж – справжній порятунок для жінок, які хочуть позбутися набряків, зайвих кілограмів та целюліту, не вимотуючи себе фізичними навантаженнями. Правда, проводись лімфодренаж, як і інші фізичні вправи, повинен регулярно, хоча б раз в тиждень: один похід ніякого суттєвого результату не дасть.

Треба сказати, що процедура пресотерапії приємна для пацієнта та проводиться на спеціальному препараті з програмним куруванням. На руки, живіт та ноги одягають особливий пневматичний костюм, у котрий під тиском у певній послідовності подається повітря. Така процедура триває не більше часу, та проводити її повинен тільки досвідчений спеціаліст. Зате, пройшовши повний курс, Ви самі здивуєтесь як змогли так безболісно позбутись набряків, жирових відкладень в найпроблемніших зонах – на животі, стегнах та сідницях. Ще одне: на сьогоднішній день поки нема більш ефективного способу побороти целюліт, ніж лімфодренаж! До того ж ця інноваційна процедура чудово покращує кровообіг та видаляє набряки. Саме тому в спеціалізованих косметичних салонах зараз успішно застосовують цю методику як альтернативу класичного масажу.

Чесно кажучи, відвідати таку корисну та приємну процедуру не завадить і тим жінкам, які перебувають в чудовій спортивній формі і просто хочуть виділити більше уваги своєму здоров’ю. До речі, коштує процедура не дуже дорого – біля 10$ за сеанс.

Ми рекомендуємо: спробуйте пресотерапію, адже здоров’я, як і грошей, забагато не буває!

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)