Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лазерна епіляція: назавжди й не дорого

Лазерна епіляція: назавжди й не дорого

Протягом тривалого часу позбутися небажаного волосся можна було за допомогою традиційних засобів – гоління, вищипування, ваксації, кремів-депіляторів. Всі ці методики застосовуються і сьогодні, але дають тільки короткотривалий ефект, оскільки видаляється тільки стержень волосини, а цибулина залишається неушкодженою. Із розвитком новітніх лазерних технологій підхід до видалення небажаного волосся на обличчі та тілі суттєво змінився. На зміну депіляції прийшло сучасне покоління апаратів для світлового видалення волосяних фолікулів. Досвід останніх років доводить, що фото- та лазерна епіляція впевнено витісняють застарілі методи.

Джерело світлового випромінювання генерує імпульс, що несе у собі інфрачервоне світло та тепло. Стержень волосини нагрівається першим, потім по ньому тепло проходить до зони росту фолікула. За долю секунди, що триває спалах, глибоко залягаючі структури волосяних цибулин нагріваються та помирають. Тим не менш, для повного видалення волосяного покриву потрібно пройти курс із 5-10, а іноді й більше сеансів світлової епіляції. Справа в тому, що у шкірі людини тільки невелика частина волосся (від 10-30%) знаходиться в активному життєвому циклі, і тільки це волосся можна видалити лазером. Більша частина волосяних цибулин знаходиться у стані спокою – це майже неживе волосся, яке не встигло випасти. Тому через 3-4 тижні, коли активізується ріст «чергової порції» волосся, процедура епіляції повинна повторитись. При цьому шкіра не пошкоджується, оскільки світліша ніж волосся шкіра поглинає світло лазера.

Новий метод лазерної епіляції, що з’явився порівняно недавно, приваблює своєю ефективністю, але зазвичай ціни на цю послугу можуть здатися надто високими. Але тільки на перший погляд.

Давайте порівняємо витрати. Розглянемо, наприклад, найбільш помітну частину тіла – гомілки. Для повного видалення волосяного покриву у середньому необхідно пройти 5 процедур по 70 у.о. Виходить 350 у.о. А тепер підрахуємо витрати за рік на гоління та воскову депіляцію. Ви можете переконатися, що вартість буде не сильно відрізнятися. Додамо до цього «моральний збиток» від порізів, подразнення, врослого волосся та пігментації! А якщо підрахувати витрати на гоління та інші процедури протягов всього життя? Стає очевидним, що лазерна епіляція – це не просто недорога процедура, а, навпаки, – найбільш економно вигідна зі всіх!

Тому, пані та панове, давайте будемо заощаджувати і в той же час досягати найкращих результатів.

Додатково радимо ознайомитись зі статтею "Лазерна епіляція".

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)