Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Лазерна епіляція

Увага! Діє сезонна акція до -30% на лазерну епіляцію!
Лазерна епіляція Київ

ЧОМУ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ?

Лазерна епіляція – найбільш сучасний, безпечний та довготривалий спосіб позбутися від зайвого волосся.

Сучасним людям волосся на тілі не потрібне: воно більше не виконує ні терморегулюючої, ні захисної функції, а лише сприймається як косметичний дефект.

Більше того, волосся може стати джерелом неприємних запахів та відчуттів (навіть інфекції), якщо з тих чи інших причин не вдається підтримати гігієну тіла.

Найчастіше пацієнти бажають видалити волосся з верхньої губи, пахвових западин, зони бікіні, шкіри рук, стегон, гомілок; рідше - з поверхні спини і живота.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ КІЛЬКІСТЬ НЕБАЖАНОГО ВОЛОССЯ?

Кількість та колір волосся залежить від різних факторів:

  • від етнічної та расової приналежності - жителі південних регіонів частіше мають більшу кількість волосся (більш жорстких і темних), ніж північні народи;
  • від спадковості та віку;
  • від гормонального фону (наприклад, підвищений рівень тестостерону - чоловічого статевого гормону - у жінок посилює ріст волосся на певних ділянках тіла);
  • наявність захворювань статевої зони і т. п.

У ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ СЛОВАМИ «ДЕПІЛЯЦІЯ» ТА «ЕПІЛЯЦІЯ»?

На сьогоднішній день ми користуємося як традиційними, так і новими методами видалення небажаної рослинності.
У зв'язку з цим історично виникли два терміни - депіляція та епіляція.
Прийнято вважати, що депіляція - це видалення тільки зовнішньої частини або всього волосся без руйнування волосяної цибулини, а епіляція - це видалення волосся шляхом знищення волосяної цибулини.

ДЕПІЛЯЦІЯ

Гоління найвідоміший з усіх традиційних способів. У процесі гоління зрізається тільки видима поверхнева частина волосся, а корінь не зачіпається.
Це досить простий та доступний спосіб, але він, на жаль, має багато негативних ефектів. Після гоління волосся стає все більше, воно стає жорсткішим, а відростаюча «стерня» відчувається вже наступного дня.
Візьмемо також до уваги порізи, подразнення шкіри, вростання волосся в шкіру, поява пігментації після порізів та від застосування засобів «після гоління».

Вищипування або висмикування волосся, а також воскова депіляція (ВД) – напевно, найдавніші методи депіляції. Виконується за допомогою пінцета, побутового депілятора або воскової стрічки.
Як правило, обрив волоса відбувається під поверхнею шкіри, тому вони відростають трохи довше, ніж після гоління. Найголовнішим недоліком є потужні больові відчуття, вросле волосся та можливість запалення.

Креми-депілятори руйнують поверхневу структуру волосся хімічними речовинами. При цьому волосяна цибулина не страждає. Мінуси ті ж, що й при голінні; окрім того, можливі алергічні реакції на сам крем.

Перевагами цих методів депіляції можна вважати тільки відсутність сезонних протипоказань, доступність та простоту. Що ж стосується дешевизни методів депіляції, то це спірне питання: якщо підсумувати всі витрати часу та грошей, то отримані цифри здивують. Але найголовнішим недоліком депіляції є песимізм - неможливість радикально перемогти небажане волосся.

ЕПІЛЯЦІЯ

Це найбільш радикальний, а тому й найбільш оптимістичний спосіб позбавлення від небажаного волосся. Сучасне обладнання дозволяє безпечно раз і назавжди позбутися від небажаної рослинності.

Найбільш часто застосовуються три методи: електроепіляція, фотоепіляція та лазерна епіляція.

ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРОЕПІЛЯЦІЯ?

Електроепіляція (ЕЕ) — це єдиний метод без обмежень щодо кольору шкіри та волосся. Суть цього методу полягає у тому, що у волосяний фолікул вводиться тонкий електрод (товщиною у волосину), а потім подається постійний електричний струм. Відбувається електрохімічна реакція, у результаті якої руйнується волосина. Обробка кожної волосини займає близько однієї хвилини. За один сеанс обробляється невелика ділянка, так як процедура дуже болюча. При всій простоті виконання, операція електроепіляції має свої негативні сторони: хворобливість процедури та небезпека інфікування (gри пропущенні струму занадто великої сили і збільшенні експозиції можуть виникати опіки навколишніх тканин, що веде в подальшому до утворення рубців).

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ СУТЬ МЕТОДУ СВІТЛОВОЇ ЕПІЛЯЦІЇ?

Лазерна (ЛЕ) та фотоепіляція (ФЕ) відносяться до світлових методів епіляції. В їх основі лежить принцип селективного фототермоліза.

Краща лазерна епіляція

Потужні світлові промені вибірково поглинається частиною волосини, що містить натуральний пігмент меланін. Далі світлова енергія перетворюється у теплову і цибулини волосся, за рахунок теплового ефекту, руйнуються без пошкодження навколишніх тканин.

Дуже важливо розуміти, що світлові імпульси або промені (по-народному - лазерне випромінювання), що генеруються лазером, не мають нічого спільного з іонізуючим (радіоактивним) випромінюванням. Це всього лише схожі за звучанням слова.

Ідеальна довжина хвилі, що генерується лазером (ефективна і безпечна), знаходиться в діапазоні 750-1100 нм. З погляду фізики, це - інфракрасне світло, точніше невидима для ока теплова енергія.

Вона дозволяє вибірково впливати тільки на мету - паросткові зони небажаного волосся (точніше на пігмент меланін та гемоглобін в судинному клубочку, що живить волосся) і при цьому уникати шкідливого впливу на навколишні тканини.

ХарактеристикиМетод епіляції
ЛазернаВосковаЕлектро
Больові відчуття (+-) (++) (+++)
Опіки, пухирі Відсутні Відсутні Бувають
Еритема Відсутня Буває Часто
Інфекція Відсутня Можлива Можлива
Гіпопігментація Відсутня Рідко Буває
Гіперпігментація Дуже рідко Буває Буває
Радикальність Назавжи 6 тижнів Назавжи
Необхідна кількість сеансів (у середньому) 5-10 Кожні 4 тижні 15-90
Швидкість процедури Швидка Швидка Дуже повільна

Переваги світлової (лазерної та фото-) епіляції, у порівнянні з іншими видами епіляції та депіляції, полягають у тому, що цілісність шкіри не порушується, і за один спалах обробляється значна ділянка волосся.

Як «мінус» будь-яких світлових методів епіляції є незначний больовий ефект, який залежить від товщини волосся та розміру волосяної цибулини. Больові відчуття мінімізуються, якщо апарат обладнаний системою місцевого охолодження шкіри.

Побічні ефекти спостерігаються надзвичайно рідко, а ефективність цих процедур перевершує усі сподівання. Світло дійсно допоможе домогтися ефекту ідеально гладкої та чистої шкіри. Кращих методів боротьби із зайвими волоссям учені поки-що не винайшли.

НАШЕ ЛАЗЕРНЕ ОБЛАДНАННЯ

MeDioStar NeXT

Новітня діодна лазерна система MeDioStarNeXT (виробник: Asclepion, Germany, 2016)

MeDioStar NeXT – це сучасна техніка 21-го століття, розроблена спеціально для лазерної епіляції.

Одномоментна подача двохвилевого імпульсу (810 + 940 нм) для більш ефективного руйнування волосяних фолікулів, розташованих на різній глибині, є головною перевагою даної лазерної системи.

Іншими важливими «плюсами» цього лазера є висока швидкість обробки (до 12 імпульсів в секунду), висока потужність приладу та зручний аплікатор з вбудованою системою охолодження, що зводить больові відчуття до мінімуму.

Неодимова (Nd: YAG) лазерна платформа SynchroFT

Неодимова (Nd: YAG) лазерна платформа SynchroFT (виробник: DEKA, Italy, 2012)

Механізм дії неодимового (Nd: YAG) лазера базується на руйнуванні не тільки цибулини волосини, що містить меланін, але і на коагуляції судини, що живить волосся та містить інший натуральний пігмент - оксигемоглобін.

Таким чином, завдяки подвійному впливу лазера, неодимовий лазер ефективно видаляє навіть волосся, позбавлене меланіну (світле та руде), як на світлій, так і на темній шкірі.

Тому ми використовуємо його для епіляції світлого волосся, а також для роботи із засмаглою шкірою, тоді як у інших лазерів ця можливість обмежена.

Для мінімізації больових відчуттів аплікатор (маніпула) лазера обладнаний системою охолодження.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ?

За два тижні до проведення процедури лазерної епіляції не слід засмагати, вискубувати волосся або робити воскову депіляцію на ділянці майбутньої обробки - це загальні рекомендації для всіх типів лазерів.

Якщо ЛЕ буде проводитись діодною лазерною системою MeDioStar NeXT, волосся на ділянці обробки слід чисто виголити за 4-8 годин до процедури.
Якщо процедура буде проводитися на неодимовій лазерній платформі SynchroFT на ділянці засмаглої шкіри або по світлому волоссю, то до моменту проведення процедури на ділянці обробки повинні бути видиме волосся довжиною 1-3 мм.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

У рідкісних випадках після сеансу ЛЕ може виникати легке короткочасне почервоніння шкіри на обробленій ділянці.
Не хвилюйтеся, це нормальна реакція. Просто нанесіть «Пантенол» і почервоніння пройде в межах години.
Щоб уникнути появи пігментації, протягом 3 діб не слід приймати гарячу ванну, відвідувати басейн або сауну, а також обробляти шкіру засобами на спирті або іншими дратівливими косметичними засобами. Також, близько 2 тижнів після сеансу ЛЕ уникайте засмаги на обробленій ділянці.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ. ЦІНИ

Як завжди, ми пропонуємо найдемократичніші ціни на всі наші послуги.
Для раціонального використання часу та коштів, ми також пропонуємо «Акційні комплекси», що включають кілька зон одночасно.

# Вид послугиСтатьТривалість, ціна
1 Міжбрів'яжін. / чол.10 хв - 200.00 грн
2 Бровижін. / чол.10 хв - 200.00 грн
3 Нісжін. / чол.10 хв - 200.00 грн
4 Зона над верхньою губоюжін.10 хв - 200.00 грн
5 Зона над верхньою губоючол.10 хв - 300.00 грн
# Вид послугиЦіна по прайсу (грн)Акційна ціна (грн.)
1 Верхня губа + підборіддя500.00350.00
2 Верхня губа + пахви550.00400.00
3 Верхня губа + підборіддя + пахви850.00650.00
4 Пахви + часткове бікіні890.00650.00
5 Пахви + середнє бікіні1010.00750.00
Приклад
Методика перманентного видалення волосся з використанням лазера MeDioStar NeXT

Через підвищений гормональний (тестостеронний) фон, видалення волосся у чоловіків - завдання набагато важче, ніж у жінок.

Чоловік 34 роки, надмірне оволосіння спини.

Застосовувалася методика перманентного видалення волосся з використанням лазера MeDioStar NeXT.

Проведено 5 процедур перманентного видалення волосся з інтервалом у 3 тижні.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01