Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Чистка обличчя

Чистка обличчя

ДЛЯ ЧОГО МИ РОБИМО ЧИСТКУ ОБЛИЧЧЯ?

Чистка обличчя - це базова гігієнічна процедура в косметологічному кабінеті, яка призначається більшості пацієнтів. Це також один із видів класичного догляду за здоровою (незапаленою) шкірою будь-якого типу, який передбачає очищення її поверхні від стійких забруднень, накопичень шкірного сала та відмерлого епітелію. Сьогодні, завдяки застосуванню високоякісних косметологічних засобів від провідних світових виробників (Natura Bisse, HollyLand, Academy), ми проводимо не тільки поверхневе, а й глибоке очищення шкіри обличчя, включаючи санацію усть сальних і потових залоз від затверділого секрету, а також видалення закритих і відкритих комедонів (чорних цяток) і міліуми (білих цяток). Шкіра, очищена від нашарувань ороговілого епідермісу, поверхневих і глибоких забруднень, швидко відновлює свою нормальну структуру та обмін речовин.

ЯКІ ВИДИ ЧИСТОК МИ ПРОПОНУЄМО?

1. Механічна чистка

Проводиться з метою видалення частинок затверділого шкірного сала і вилучення «старих» щільних комедонів. Видалення глибоких забруднень шкіри здійснюється за допомогою спеціального медичного інструменту (лопатки Уно), а також безпосередньо пальцями косметолога, обгорнутими стерильною серветкою. Це найбільш ефективний спосіб глибокого очищення шкірних пор від глибоких забруднень і комедонів, але одночасно і найбільш травматичний, оскільки деякі ділянки шкіри піддаються досить сильному механічному тиску.

2. Ультразвукова чистка

За допомогою спеціальної лопатки УЗ апарату відбувається глибоке очищення шкіри від ороговілого епідермісу. Завдяки інтенсивним ультразвуковим коливанням, спрямованим вглиб шкіри, виводяться продукти життєдіяльності потових і сальних залоз, залишки макіяжу, поліпшується мікроциркуляція в шкірі, посилюється парниковий ефект, відбувається глибокий мікромасаж тканин і регенерація епідермісу. Цей вид чистки найкраще підходить для регулярного щомісячного догляду.

3. Комбінована чистка обличчя

Як випливає з назви, це ефективна комбінація ультразвукової та механічної чистки, що поєднує апаратний і ручний (за допомогою спеціальних інструментів) способи видалення забруднень з поверхні і глибинних порів шкіри. На сьогоднішній день, це найбільш оптимальний спосіб санації незапаленої шкіри жирного типу./p>

4. Чистка з дезінкрустацією

Проводиться мікротоковим апаратом по спеціальному гелю-дезінкрустанту. Під впливом електричного струму і хімічного складу гелю, відбувається глибоке розпушування шкіри і витягування з порів продуктів життєдіяльності, емульгованих жирів з утворенням мила, які видаляються зі шкіри через протоки сальних і потових залоз. Під впливом гальванічного струму прискорюється кровообіг, посилюється гідратація клітин.

ОЧИЩУЮЧИЙ ДОГЛЯД - ВІДПОВІДАЛЬНА ПРОЦЕДУРА !!!

Застосування різних видів професійних косметичних очищаючих доглядів визначається проблемою, з якою клієнт звернувся до косметолога. Деякі стани взагалі виключають можливість проведення окремих видів очищаючих доглядів. Так, наприклад, при куперозі (розацеа) або вугровій хворобі механічну та ультразвукову чистки обличчя проводити не можна. Окрім цього, при виборі процедури лікарю також необхідно враховувати тип шкіри (нормальна, суха, жирна, комбінована), ступінь забрудненості пір, вік пацієнта, чутливість, анамнез (наявність косметологічних проблем і хронічних захворювань), психологічний стан і т. п.

Незважаючи на простоту й банальність процедури, як може здатися на перший погляд, чистка обличчя досить складна і відповідальна процедура, що вимагає високої кваліфікації і досвіду. Тому, наприклад, у багатьох європейських країнах і США* глибоке очищення шкіри обличчя - виключно лікарська процедура!

* На заході, чистку обличчя проводять за допомогою очищаючих масок та скрабів (бросаж), а також за допомогою вакумної екстракції незапалених комедонів, які не потребують високої кваліфікації та виключають можливість травмування шкіри.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ?

Процедура очищаючого догдялу ділиться на декілька технологічних етапів і за часом зазвичай займає від 40 хвилин до 2 годин. Вартість процедури залежить від виду очищаючого догляду та необхідного обсягу роботи лікаря.

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Очищуючий догляд (механічна ручна чистка обличчя), 1-й клас складності
50800.00
2 Очищуючий догляд (механічна ручна чистка обличчя), 2-й клас складності
751000.00
3 Очищуючий догляд (механічна ручна чистка обличчя), 3-й клас складності
901200.00
4 Ультразвукова чистка обличчя
45600.00
5 Ультразвукова чистка + мікроструми
601000.0
6 Ультразвукова чистка + електропорація
601000.00
7 Комбінований очищаючий догляд
Механічна + ультразвукова чистка обличчя
901200.00 1000.00
8 Комбінований очищаючий догляд спини
Механічна + ультразвукова чистка
902500.00 1800.00

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Додати відгук
Татьяна (11.09.20)
Впечатления от ультразвуковой чистки лица — самые приятные. Конечно, никакого радикального эффекта или омоложения кожи ожидать не приходится. При этом процедура дарит чувство обновленности, черные точки на лице тоже исчезли. Единственный минус от процедуры — небольшое покраснение лица (наверное, от механического воздействия аппарата), зато на следующий день внешность практически безукоризненная. Огромное спасибо специалистам клиники Бреннера!
Анфиса (29.08.20)
Моя основная проблема — жирная кожа лица, поэтому процедура ультразвуковой чистки стала настоящим спасением. УЗ-чистка позволяет убрать омертвевшие клетки и быстро привести лицо в порядок. Мне делали в клинике доктора Бреннера как ультразвуковую, так и механическую чистку. В обоих случаях я осталась довольна. Сама процедура занимает около часа. При этом никаких дискомфортных ощущений не было. В первый день после чистки пришлось воздержаться от макияжа, с другого дня можно использовать все привычные уходовые и декоративные средства.
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01