Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Косметичний масаж обличчя – приємна необхідність

Косметичний масаж обличчя – приємна необхідність

Кожному із нас хочеться, щоб обличчя завжди було в ідеальному станв, незалежно від того як ми провели попередній день та о котрій лягли спати. Ми не хочемо бачити в дзеркалі зморшки, синці та набряки під очима, змінений овал обличчя, друге підборіддя та інші «неприємності». Сучасна дерматокосметологія пропонує широкий перелік косметологічних та медичних процедур, які здатні позбавити нас від перелічених дефектів. Однак, у більшості випадків ці методи вимагають чималих витрат, деякі з них носять сезонний характер, а іноді вимагають реабілітаційного періоду. Косметичний (мануальний) масаж є найбільш доступним способом запобігання подібних змін та належить до унікальних методик з опрацюванням зони декольте, обличчя та шиї, які використовуються людством сотні років. Масаж обличчя можна проводити в будь-якому віці і в будь-яку пору року.

Загальними показаннями для всіх видів мануального масажу обличчя є: профілактика старіння, в'ялість та опущення тканин обличчя, зморшки, набряки. Існує також ряд протипоказань для проведення масажу в даній області: порушення цілісності шкірного покриву, вірусні і гнійничкові захворювання шкіри обличчя та шиї, екзема, посилений ріст волосся на обличчі, виражений купероз (стійке розширення судин), травми голови, гіпертонічна хвороба 3 ст., нервово-психічні захворювання.

Ефективність масажу залежить від напрямку і частоти, з якими проводяться руху. Перед масажем шкіру обличчя та шиї необхідно очистити від макіяжу і забруднень. Залежно від виду масажу та особливостей шкіри, підбирається основа для масажу - креми, масла та інші засоби. Використання крему або масла при масажі виключає механічне пошкодження шкіри та підсилює його ефективність. Розігріта шкіра більш інтенсивно поглинає активні діючі речовини масажного засобу. Основа для масажувикористовується для поліпшення ковзання по шкірі, а також як адсорбент шкірного сала. Існують кілька базових технік масажу на обличчі, які проводиться по основних масажних лініях.

Масаж по Жаке – лікувальний щипковий масаж. Даний масаж показаний при себореї, вугровій хворобі, постакне, застійних явищах. Суть масажу - вплив на глибокі шари шкіри, особливо на сальні залози дерми. Доцільно проводити масаж по Жаке на очищеній шкірі (після механічного або ультразвукового чищення). Проводиться по тальку протягом 8-10 хвилин. Рекомендується проведення 2-3 курсів масажу в рік, що складаються з 10-12 сеансів. При цьому перші 4-6 сеансів слід проводити кожен день, а решту - 2-3 рази в тиждень.

Класичний масаж проводиться по масажному крему або маслу. Показаннями до класичного масажу служать сухість шкіри, вікові зміни, фото- і хроностаріння, профілактика старіння шкіри. Класичний масаж проводиться курсом від 10 до 30 сеансів в залежності від стану шкіри. Причому перші 5 сеансів проводяться щодня, інші - через день. Основні рухи класичного масажу - це погладжування, розтирання, розминка, биття і вібраційне погладжування. Триває такий масаж 25-30 хвилин.

Пластичний масаж. Основним показанням для проведення пластичного масажу є яскраво виражені ознаки старіння - зморшки та в'янення шкіри. Техніка масажу дозволяє впливати на мімічну мускулатуру обличчя, кровоносні та лімфатичні судини, вузли, нерви, підшкірно-жирову клітковину. Основні прийоми пластичного масажу: погладжування, розминка, глибоке розминання, пряме, кругове та вібраційне биття. Пластичний масаж рекомендується пацієнтам від 30 років і старше. На відміну від класичного масажу, який рекомендований пацієнтам із сухою шкірою, проведення пластичного масажу можливе на жирній шкірі (масажна основа - тальк). Тривалість одного сеансу становить 15-20 хвилин. Рекомендується проведення 2-3 курсів на рік з 10-30 сеансів.

Масаж є невід'ємною частиною догляду за шкірою обличчя, шиї і декольте. Він покращує кровообіг, активізує захисні функції шкіри, зміцнює шкіру та м'язи. Масаж можна проводити як в домашніх умовах, так і в умовах салонів краси та косметологічних центрів.

Незважаючи на гадану простоту, важливо знати, що масаж обличчя не слід проводити без попереднього навчання, тому що неправильними, можливо, занадто активними рухами ви можете пошкодити тонку та чутливу шкіру обличчя. Тому наша порада: довірте своє обличчя професіоналу. Від проведеного фахівцем курсу масажу Ви отримаєте не тільки видимий результат, а й величезне задоволення.

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Масаж обличчя та зони декольте (класичний)
60650.00
2 Масаж обличчя та зони декольте (по Жаке)
60650.00
3 Масаж обличчя та зони декольте (пластифікуючий)
60800.00

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
Віра (22.12.20)
Дуже люблю масажі в усіх їх проявах. І як фанат цієї процедури, потрапивши в BrennerLaserClinic, спробувала всі три види. Особливо сподобався масаж по Жаке, зараз проходжу курс у Наталії Анатоліївни. У підлітковому віці у мене було акне, косметолог сказала, що такий масаж допоможе позбутися від його наслідків. Звичайно ж, я робила безліч процедур, щоб позбутися від постакне, але невеликі сліди все одно залишилися, сподіваюся курс масажу допоможе.
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01