Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний
Меню

Вугри: ефективне лазерне лікування

Акне (вугри): ефективне лазерне лікування
Перед процедурою консультація лікаря-дерматолога БЕЗКОШТОВНА!

ЯК МИ ЛІКУЄМО ВУГРОВУ ХВОРОБУ?

У дермато-косметологічній клініці «dr.Brenner laser clinic» лікування вугрової хвороби проходить в два етапи: спеціальний догляд за шкірою та застосування лазерної терапії.

Спеціальний професійний догляд, що ми застосовуємо, включає високоефективну комбінацію хімічного пілінгу та лікарських засобів. Шкіра дбайливо очищується, виводяться наеопичені токсини, очищаються пори, шкірі повертається її нормальна функція.

Потім у процес лікування вступає його величність ЛАЗЕР. Під впливом лазерного променя руйнується білкова оболонка бактерій та кліщів, що викликають інфікування акне. Окрім того лазер, глибоко проникаючи в шкіру, призводить до помірного склерозування судин, які живлять сальні залози. Таким чином лазерний промінь пригнічує надмірну функцію сальних залоз, завдяки чому зменшується саловиділення. Залежно від стадії розвитку, відбувається або розсмоктування ущільнення або його швидке дозрівання, а в результаті - швидке позбавлення від вугрів. Процедура проводиться амбулаторно, абсолютно безболісно та безпечно.

Процедура лазерного лікування вугрової хвороби
Процедура лазерного лікування вугрової хвороби
Вплив лазера на акне
Вплив лазера на акне
Спеціальний лікувальний антиакне пілінг
Спеціальний лікувальний антиакне пілінг

Сеанси проводяться раз у два тижні. Як правило, пацієнти відзначають помітне поліпшення одрвзу після першої процедури. Чим більші у розмірі сформовані елементи, тим більше сеансів потрібно для їх пошарового прогріву та стерилізації. Залежно від стадії та форми захворювання, потрібно провести від 3 до 5 процедур.

banner1

ЩО ТАКЕ ВУГРОВА ХВОРОБА ТА ПРИЧИНИ ПОЯВИ?

Вугрова хвороба (в народі - прищі або вугри) з'являється в основному в молодих людей у період статевого дозріваннята та приносить купу проблем. Найчастіше виникає на ділянках тіла, які мають численні сальні залози - на шкірі обличчя, грудей, спині. Причиною розвитку вугрової хвороби (мед. акне) є збільшений, у порівнянні з нормою, рівень статевого гормону - тестостерону, який, у свою чергу, сприяє збільшенню розмірів та продуктивності сальних залоз. У результаті виділення аномально великої кількості шкірного сала, поверхня шкіри стає жирною, порушується її кислотно-лужний баланс, посилюється процес зроговіння епідермісу. Гирла сальних залоз закупорюються пробками - комедонами, що складаються із суміші шкірного сала та зароговілого епідермісу. Це так звані чорні цятки. Після закупорки комедоном, не маючи можливості виведення секрету, сальна залоза збільшується у розмірі та запалюється.

Якщо захворювання не лікувати, то кількість запалених елементів збільшується та поширюється на великій площі. Коли в запалену залозу потрапляє інфекція, розвивається гнійничок (pustula). Через деякий час гнійний секрет «розплавляє» епідерміс та виходить назовні. Загоєння запальних елементів з часом відбувається саме по собі, залишаючи пігментацію, рідше - поверхневі рубці.

ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ?

Часто люди, які страждають вугровою хворобою, починають самолікування: піддаються рекламі різних косметичних засобів або звертаються до «фахівця». Як правило, невміла «допомога» зводиться до видавлення запальних елементів з подальшим нанесенням різних тоніків та протизапального крему. Некваліфіковане лікування акне (прищів, вугрів) практично не має ефекту, а часом небезпечне, оскільки сприяє поширенню висипів та обтяженню хвороби.

Лікування вугрів у домашніх умовах
Лікування вугрів у домашніх умовах
Механічна чистка обличчя в косметологічному салоні
Механічна чистка обличчя в косметологічному салоні

ЯК ПРАВИЛЬНО ЛІКУВАТИ ВУГРИ?

Як було зазначено вище, запальні елементи ні в якому разі не можна видавлювати механічним шляхом, оскільки це неминуче призводить до роздавлювання вогнища інфекції та подальшого підшкірного поширення. Пам'ятайте, вугри - це дерматологічне захворювання і лікувати його повинен лікар! Правильна тактика лікування вугрової хвороби полягає в наступних лікарських процедурах:

  • очищення шкіри від «блоку» з відмерлих клітин в протоках сальних залоз шляхом застосування спеціального лікувального пілінгу;
  • пригнічення підвищеної функції сальних залоз;
  • знищення бактерій та кліщів, які викликають гнійні процеси шкіри.

ВАЖЛИВЕ ДОПОВНЕННЯ, ЩО НЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ БЕЗ УВАГИ

Для більш успішного лікування вугрової хвороби необхідно дотримуватися розумної дієти та здорового способу життя. Під час гострої та підгострої стадії захворювання, протипоказані басейн, сауна, масаж обличчя, видавлювання прищів. При будь-якій формі вугрової хвороби слід максимально обмежити вживання алкоголю, продуктів з консервантами, газованих напоїв, надто гострої або солоної їжі, солодощів, копчених продуктів. Постарайтеся також скоротити рослинних рослинних та тваринних жирів.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01