Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Лазерне видалення папілом

Увага! Діє сезонна акція -30% на видалення папілом!
Лазерне видалення папілом

Перед видаленням папілом, лікар спочатку повинен уважно вивчити вашу шкіру. Якщо нашкірне утворення дійсно виявляється папіломою та якщо вона не роздратована або травмована, то можна приступати до процедури видалення.

Обстеження папілом
Обстеження папілом
Лазерне видалення папілом
Лазерне видалення папілом

В сучасній дерматологічній практиці застосовується кілька перевірених способів видалення папілом:

Кріодеструкція - видалення папілом за допомогою рідкого азоту. Фіксований вплив екстремально низької температури (t -190 *C) призводить до термічного опіку, запалення та подальшого відмирання ділянки тканини в місці контакту.

Електрокоагуляція - використання електричного струму високої частоти, що викликає підвищення температури в тканинах, руйнування та видалення папілом. Кровотеча відсутня. Після процедури з'являється тонка скоринка, яка зазвичай висихає і відпадає протягом 5-7 днів.

Лазерне видалення є дуже ефективним. Лазерний промінь, спрямований на папілому, «проникає» всередину та коагулює (запаює) кровоносну судину, що живить цей патологічний елемент. Процедура практично безболісна, тому ніякої анестезії не потрібно. Через 5-8 днів, «позбавлена харчування», папілома «відсихає» і відпадає з поверхні шкіри. За допомогою цього методу не тільки видаляэться змінена тканина, а й одночасно відновлюється нормальна структура шкіри. Лазерне видалення не викликає ускладнень, дозволяє безпечно видаляти папіломи малого та середнього розміру у вологих шкірних складках та місцях великого скупчення патологічних елементів. У нашому центрі для видалення папілом застосовується саме ця нетравматична безконтактна технологія.

ЩО ТАКЕ ПАПІЛОМИ ТА ЧОМУ ВОНИ З'ЯВЛЯЮТЬСЯ НА ШКІРІ?

Папілома - доброякісна пухлина, що «виростає» з плоского покривного та перехідного епітелію. Зазвичай папілома має вигляд бородавчастого потовщення на тонкій ніжці, іноді у вигляді сосочка. Має еластичну консистенцію, рожевий або коричневий колір. Розміри папілом можуть варіюватися від 1 до 7-8 мм.

Головна причина появи папілом - вірус папіломи людини (ВПЛ). Оскільки походження папілом вірусне, вони можуть передаватися від людини до людини статевим або контактно-побутовим способом. На тілі однієї людини ці патологічні утворення також мають тенденцію до поширення та розмноження.

ЧИ ЗАРАЗНІ ПАПІЛОМИ?

Чому в одних людей, не дивлячись на контакт із зараженими, папіломи немає, а в інших час від часу вони з'являються? Насправді вірусом заражено близько 90% населення, але здорова імунна система не допускає розмноження та виникнення папілом. Висипання папілом, як правило, відбуваються при зниженні імунітету - у літньому віці, після тривалого прийому ліків та перенесення важкої хвороби, при сильному стресі, при вагітності.

ЧОМУ ПАПІЛОМИ ОБОВ'ЯЗКОВО ПОТРІБНО ВИДАЛЯТИ?

На поверхні шкіри папіломи ростуть досить повільно, але при несприятливих обставинах можливе їх швидке збільшення у розмірі та кількості. Якщо основа папілома пошкоджується, вона запалюється. Видалення папілом проводиться для попередження їх травмування та подальшого інфікування, а також з естетичних міркувань. До того ж «під маскою» папілом може ховатися внутрішньоепідермальний рак. Тому при появі та поширенні папілом обов'язкова консультація дерматолога з подальшим вирішенням питання про видалення. Щоб безпомилково впізнати папіломи, будь ласка, розгляньте ці фотографії:

Папіломи в комірцевій зоні
Папіломи в комірцевій зоні
Папіломи у пахвовій западині (під лупою)
Папіломи у пахвовій западині (під лупою)

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ?

Вартість процедури зазвичай визначається кількістю та розміром папілом, а також способом їх видалення. Найбільш досконалим, швидким і «дешевим» методом є лазерне видалення, але воно може бути застосовано тільки для елементів малого та середнього розміру (від 1 до 5 мм). У разі виявлення великих елементів (більше 5 мм) або папілом на поверхні повік (над очним яблуком), для їх видалення застосовується електрокоагуляція, яка є набагато «трудомісткою» процедурою.

# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення поверхневих судин, венозних озерець, гемангіом, судинних зірочок, телеангіектазій, ангіом1 спалах150.00 100.00
2 Лазерне видалення судин на обличчіУсе обличчя2500.00 1800.00
3 Лазерне видалення судин на крилах носа1 зона900.00
4 Лазерне видалення судин (зона 3*3 см) 1 зона700.00
5 Лазерне видалення судин (зона 5*5 см)1 зона 1200.00
6 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 2 мм400.00
7 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 5 мм600.00
8 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 10 мм850.00
9 Лазерне видалення папілом, безкровним методом1 шт.150.00 100.00
10 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 3 шт.350.00
11 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 10 шт. 1500.00 1000.00
12 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 20 шт.3000.00 1800.00
13 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 30 шт.4500.00 2400.00
14 Лазерне видалення себорейних кератомдо 2 мм400.00
15 Лазерне видалення себорейних кератомот 3 до 10 мм500.00
16 Лазерне видалення себорейних кератомвід 10 до 20 мм750.00
17 Лазерне видалення фібром на ніжцідо 2 мм400.00
18 Лазерне видалення фібром на ніжцідо 5 мм600.00
19 Лазерне лікування грибка нігтів 1 ніготь1 ніготь350.00
20 Кожен наступний ніготь1 ніготь150.00
21 Лазерне лікування грибка нігтів 1 рука/нога1 зона 800.00
22 Лазерне лікування грибка нігтів 2 руки + 2 ноги4 зони 2500.00

Часті питання про видалення папілом

✔ Який метод видалення папілом краще?
Лазерне видалення папілом - кращий з існуючих методів. Лазерний промінь, проникаючи всередину новоутворення, запаює (коагулює) кровоносну судину, яка його живить. В результаті, залишившись без підживлення, папілома висихає і через 5-8 днів відпадає з поверхні шкіри. Ускладнення після лазерного видалення папілом відсутні.
✔ Коли папіломи підлягають обов'язковому видаленню?
При відсутності належного лікування і несприятливих обставин папіломи швидко збільшуються в розмірах і кількості. Також, при пошкодженні папіломи можливо їх інфікування і запалення.
✔ Чи потрібно здавати аналізи перед видаленням папілом?
Наявність папілом на тілі людини визначає дерматовенеролог при огляді за допомогою дерматоскопа. Це інструментальний метод діагностики, який завдяки багаторазовому збільшенню новоутворень дозволяє провести діагностику без проведення лабораторних аналізів.
✔ Скільки заживає папілома після видалення?
Після обробки лазером папілома засихає і сама відпадає з поверхні шкіри протягом 5-8 днів. На місці видалення не залишається ранок або шрамів, тому реабілітаційний період відсутній. Процедура нетравматична, практично безболісна, не викликає ускладнень.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Додати відгук
Лариса (31.08.20)
Папилломы — серьезная проблема. Меня поймут те, кто сталкивался с этими «наростами». Это не просто эстетический дефект. Постоянно зацепляться о них одеждой просто неприятно. Затем они появились на лице и у глаз. В поликлинике мне объяснили, что всему виной — ослабленный иммунитет, но мне от этого легче не стало. Прочла в интернете о клинике доктора Бреннера, где занимаются удалением папиллом при помощи лазера. Записалась — и не пожалела. Обезболивание эффективное, неприятных ощущений все 20 минут почти не было. После удаления папиллом, пока кожа не зажила, пришлось забыть о декоративной косметике и смазывать кожу хлоргексидином. Но результат великолепный. Мне удалось полностью ликвидировать папилломы на лице и шее.
Виталий (27.08.20)
Год назад перенес инфекцию, после которой на лице появились множественные папилломы. Проблема малоприятная и я не знал, как от нее избавиться. Родственница посоветовала клинику доктора Бреннера. Записался на консультацию, врач порекомендовала лазерный метод. Цена — не низкая, но эффект действительно потрясающий. Неприятные ощущения минимальные, обезболивание подобрали грамотно. После процедуры было небольшое покраснение, помог Банеоцин. Сейчас на месте папиллом — еле заметные розоватые точки, которые, по словам врача, полностью исчезнут за несколько месяцев.
Семен (21.08.20)
Папилломы — это кошмар, который мучает меня лет с 20. Неприятные наросты на шее, лице и веках красоты не добавляют, беспокоит то, что появляются новые. Врачи из клиники доктора Бреннера помогли избавиться от папиллом. Новый лазерный способ помог устранить проблему, решения которой я не мог найти почти 2 десятилетия. Цена достаточно высокая, но результат того стоит. Кожа заживала почти месяц, смазывал ранки обычным йодом. Сейчас следы от удаления папиллом почти незаметны.
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01