Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Лазерне видалення папілом

Увага! Діє сезонна акція -30% на видалення папілом!
Лазерне видалення папілом

Перед видаленням папілом, лікар спочатку повинен уважно вивчити вашу шкіру. Якщо нашкірне утворення дійсно виявляється папіломою та якщо вона не роздратована або травмована, то можна приступати до процедури видалення.

Обстеження папілом
Обстеження папілом
Лазерне видалення папілом
Лазерне видалення папілом

В сучасній дерматологічній практиці застосовується кілька перевірених способів видалення папілом:

Кріодеструкція - видалення папілом за допомогою рідкого азоту. Фіксований вплив екстремально низької температури (t -190 *C) призводить до термічного опіку, запалення та подальшого відмирання ділянки тканини в місці контакту.

Електрокоагуляція - використання електричного струму високої частоти, що викликає підвищення температури в тканинах, руйнування та видалення папілом. Кровотеча відсутня. Після процедури з'являється тонка скоринка, яка зазвичай висихає і відпадає протягом 5-7 днів.

Лазерне видалення є дуже ефективним. Лазерний промінь, спрямований на папілому, «проникає» всередину та коагулює (запаює) кровоносну судину, що живить цей патологічний елемент. Процедура практично безболісна, тому ніякої анестезії не потрібно. Через 5-8 днів, «позбавлена харчування», папілома «відсихає» і відпадає з поверхні шкіри. За допомогою цього методу не тільки видаляэться змінена тканина, а й одночасно відновлюється нормальна структура шкіри. Лазерне видалення не викликає ускладнень, дозволяє безпечно видаляти папіломи малого та середнього розміру у вологих шкірних складках та місцях великого скупчення патологічних елементів. У нашому центрі для видалення папілом застосовується саме ця нетравматична безконтактна технологія.

ЩО ТАКЕ ПАПІЛОМИ ТА ЧОМУ ВОНИ З'ЯВЛЯЮТЬСЯ НА ШКІРІ?

Папілома - доброякісне новоутворення шкіри, що «виростає» з плоского покривного та перехідного епітелію. Зазвичай папілома вигляє як округле бородавчасте потовщення на тонкій ніжці, а іноді як невеличкий сосочок. Має еластичну консистенцію, рожевий або коричневий колір. Розміри папілом можуть варіюватися від 1 до 7-8 мм.

До недавнього часу, протягом останніх 30 років вважалося, що головна причина появи папілом - вірус папіломи людини (ВПЛ). З припущення про вірусне походження папілом робився висновок, що вони можуть передаватися від людини до людини статевим або контактно-побутовим способом. Проте проведені в 2012 році дослідження не підтвердили цього зв'язку і було зроблено новий висновок, що нашкірна папілома насправді - це м'яка фоброма, але меншого розміру. Доброякісні нашкірні нарости швидше за все з'являються через генетичну схильність та при певних сприятливих для них обставинах: терті в шкірних складках, зниженні місцевого епідермального імунітету, надмірній вазі тіла, підвищеній пітливості. Можливо тому на тілі однієї людини ці доброякісні утворення мають тенденцію до зростання і "розмноження", а у людей які знаходяться поруч - їх зовсім немає.

ЧОМУ ПАПІЛОМИ ОБОВ'ЯЗКОВО ПОТРІБНО ВИДАЛЯТИ?

З'явившись на поверхні шкіри, папіломи ростуть досить повільно, але при деяких несприятливих умовах, можливі наслідки у вигляді їх швидкого збільшення в розмірі та кількості. Якщо ж якась з папілом пошкоджується, то починається місцевий запальний процес. Видалення папілом проводиться для попередження їх травмування та подальшого інфікування, а також з естетичних причин. Зазвичай діагностика нашкірних папілом НЕ визкликає труднощів, але іноді під маскою папілом може ховатися внутрішньоепідермальних рак. Тому при появі і поширенні папілом обов'язкова консультація дерматолога з подальшим вирішенням питання про їх видалення. Щоб безпомилково впізнати папіломи, будь ласка, розгляньте ці фотографії:

Папіломи в комірцевій зоні
Папіломи в комірцевій зоні
Папіломи у пахвовій западині (під лупою)
Папіломи у пахвовій западині (під лупою)

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ?

Вартість процедури зазвичай визначається кількістю та розміром папілом, а також способом їх видалення. Найбільш досконалим, швидким і «дешевим» методом є лазерне видалення, але воно може бути застосовано тільки для елементів малого та середнього розміру (від 1 до 5 мм). У разі виявлення великих елементів (більше 5 мм) або папілом на поверхні повік (над очним яблуком), для їх видалення застосовується радіохвильова вапоризація (електрохірургічне видалення), яка є набагато «трудомісткою» процедурою.

# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Лазерне видалення поверхневих судин, венозних озерець, гемангіом, судинних зірочок, телеангіектазій, ангіом1імп.(від 4імп.) 150.00 100.00
2 Лазерне видалення судин на обличчіУсе обличчя2500.00 1800.00
3 Лазерне видалення судин на крилах носа1 зона900.00
4 Лазерне видалення судин (зона 3*3 см) 1 зона700.00
5 Лазерне видалення судин (зона 5*5 см)1 зона 1200.00
6 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 2 мм400.00
7 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 5 мм600.00
8 Лазерне видалення вірусних бородавокдо 10 мм850.00
9 Лазерне видалення папілом, безкровним методом1 шт.(от 4шт.) 150.00 100.00
10 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 3 шт.350.00
11 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 10 шт. 1500.00 1000.00
12 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 20 шт.3000.00 1800.00
13 Лазерне видалення множинних папілом, безкровним методомдо 30 шт.4500.00 2400.00
14 Лазерне видалення себорейних кератомдо 3 мм400.00
15 Лазерне видалення себорейних кератомот 3 до 10 мм500.00
16 Лазерне видалення себорейних кератомвід 10 до 20 мм750.00
17 Лазерне видалення фібром на ніжцідо 2 мм400.00
18 Лазерне видалення фібром на ніжцідо 5 мм600.00
19 Лазерне лікування грибка нігтів 1 ніготь1 ніготь350.00
20 Кожен наступний ніготь1 ніготь150.00
21 Лазерне лікування грибка нігтів 1 рука/нога1 зона 800.00
22 Лазерне лікування грибка нігтів 2 руки + 2 ноги4 зони 2500.00

Часті питання про видалення папілом

✔ Який метод видалення папілом краще?
Лазерне видалення папілом - кращий з існуючих методів. Лазерний промінь, проникаючи всередину новоутворення, запаює (коагулює) кровоносну судину, яка його живить. В результаті, залишившись без підживлення, папілома висихає і через 5-8 днів відпадає з поверхні шкіри. Ускладнення після лазерного видалення папілом відсутні.
✔ Коли папіломи підлягають обов'язковому видаленню?
При відсутності належного лікування і несприятливих обставин папіломи швидко збільшуються в розмірах і кількості. Також, при пошкодженні папіломи можливо їх інфікування і запалення.
✔ Чи потрібно здавати аналізи перед видаленням папілом?
Наявність папілом на тілі людини визначає дерматовенеролог при огляді за допомогою дерматоскопа. Це інструментальний метод діагностики, який завдяки багаторазовому збільшенню новоутворень дозволяє провести діагностику без проведення лабораторних аналізів.
✔ Скільки заживає папілома після видалення?
Після обробки лазером папілома засихає і сама відпадає з поверхні шкіри протягом 5-8 днів. На місці видалення не залишається ранок або шрамів, тому реабілітаційний період відсутній. Процедура нетравматична, практично безболісна, не викликає ускладнень.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Додати відгук
Олександра (06.02.21)
Величезна кількість піпіллом з'явилася в результаті стресів, постійне недосипання і неякісного харчування. Особливо ці нарости вразили область шиї і декольте. Вони дуже маленькі, я їх довго не помічала, поки не звернула увагу, що шия стала, як ніби обсипана дрібними прищиками. Проходила поруч з клінікою Бреннера, вирішила зайти на консультацію, а там вже вирішувати, що робити далі. Після огляду дерматолог сказала, що це папіломи і що вони легко і швидко видаляються. Ціна виявилася прийнятною, тому більшу частину видалили в той же день. Видаляли без анестезії, аплікатор лазера трохи охолоджував, але все ж відчувалося невелике печіння. Практично відразу після обробки нарости почорніли і тиждень довелося ходити в чорну крапочку. Потім самі відпали і тепер моя шкіра повністю чиста. Як з'ясувалося, нічого страшного в цьому немає, і проблема легко вирішується. Дякую фахівців клініки!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01