Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний
Меню

Лазерна підтяжка зморшок і вікових змін шкіри

Лазерна підтяжка зморшок і вікових змін шкіри

Процедура лазерної підтяжки відноситься до м'яких, безболісних методиками. Вона не затратна в часі та не супроводжується побічними ефектами. Дана методика не пошкоджує шкіру та створена спеціально для людей, які ведуть активний спосіб життя, у яких день розписаний по хвилинах. При м'якому лазерному впливі відсутній реабілітаційний період: відразу після процедури можна користуватися косметикою та повертатися у звичне русло життя без побоювань, що сліди лікарського втручання будуть помітні.

Безконтактна методика омолодження ефективно вирішує проблеми сухості та почервоніння шкіри за допомогою світла лазера. Більше того, лазерне лікування вікових змін шкіри сприяє розгладженню зморщок - вже після першого сеансу шкіра стає більш гладкою, її тонус підвищується. Відновлюються зволожуючі процеси шкіри, колір обличчя стає свіжішим, дрібні зморшки зникають, шкіра розгладжується. На шкірі з'являється рум'янець. В результаті усунення всіх дефектів, шкіра стає пружною, гладкою, рівною.

Усунення зморшок. Приклад

Жінка 59 років, вікові зміни в зоні повік та «гусячих лапок». Була застосована методика неаблаційного дермального омолодження з використанням блоку Nd: YAG лазера. Було проведено 6 процедур лазерної обробки з інтервалом 15 днів між першою та другою процедурами, наступні процедури відбувалися 1 раз в 30 днів.

До процедури
До процедури
Після (8 місяців після першої процедури))
Після (8 місяців після першої процедури)

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01