Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Мезотерапія

Мезотерапія

Мезотерапія – одна з найпопулярніших терапевтичних методик, що застосовується в естетичній медицині. У чому секрет такої популярності? У простоті, ефективності та результативності процедури. Ця практична методика не вимагає глибокого наукового обґрунтування, оскільки результат завжди вражає. Вона базується на введенні лікарської або іншогої активної речовини (вітамінів, мікроелементів, гомеопатичних засобів, ліполітиків) безпосередньо в проблемну зону за допомогою множинних поверхневих внутрішньошкірних ін'єкцій.

Мезотерапія застосовується для лікування багатьох проблем: вікових змін шкіри, себореї, куперозу, целюліту, випадання волосся, пігментних плям, акне та постакне. Чудовий ефект досягається за рахунок поліпшення кровотоку і відновлення обмінних процесів. Курс спеціально підібраних процедур дозволяє швидко та надовго надати шкірі доглянутого вигляду та сяйва. Шкіра повертається до продуктивного рівня обміну речовин.

Для мезотерапії застосовуються спеціальні коктейлі, які готуються самостійно або використовуються вже готові форми препаратів. Робити мезококтейль самостійно можна тільки за умови надійного постачальника, а також серйозного медичного та фармакологічного досвіду лікаря. Навіть, незважаючи на це, при застосуванні таких коктейлів можуть виникнути алергічні реакції, тому ми однозначно рекомендуємо вже готові, клінічно протестовані та сертифіковані форми. При такому підході ризик виникнення ускладнень зведиться до нуля.

Показання для проведення мезотерапії:

 • профілактика вікових змін шкіри;
 • усунення мімічних зморщок;
 • корекція овалу обличчя;
 • лікування облисіння і шкіри голови;
 • видалення розтяжок та рубців;
 • лікування целюліту і ліполізу «проблемних зон»;
 • лікування куперозу і розацеа;
 • жирна та пориста шкіра, лікування вугрової хвороби.

Послідовне проведення кількох сеансів зводить проблему до мінімуму, а поєднання мезотерапії з іншими процедурами, дає стовідсотковий ефект.

Незважаючи на виражений терапевтичний та загальнозміцнюючий ефект, мезотерапія протипоказана при онкоанамнезі, патології системи згортання крові, при якій будь-який укол може спровокувати значну кровотечу. Алергічні захворювання - бронхіальна астма, екзема, кропив'янка - також є протипоказаннями до використання методики мезотерапії. Ризиковано проводити процедуру пацієнтам з великою кількістю родимок на шкірі, при вугровій хворобі, а також при герпесі у стадії загострення.

Мезотерапія завжди проводиться тільки по конкретним показанням і, як правило, призначається курсом 1 сеанс в 7-10 днів; а потім, для максимально тривалого ефекту, рекомендований курс - 1 сеанс в 1,2,3 місяці (індивідуально).

Під час курсу мезотерапії рекомендується:

 • протягом доби після процедури не наносити на оброблену ділянку шкіри декоративну косметику;
 • два дні після процедури не можна відвідувати лазню і сауну, активно займатися спортом;
 • під час курсу процедур необхідно уникати тривалого перебування під відкритим сонцем.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
Настасія (07.12.20)
Проходила курс мезотерапії кілька разів. Перший - з метою омолодження шкіри обличчя, другий - у складі курсу лікування проти випадіння волосся. Перед процедурою косметолог запропонувала на вибір використання або готового мезококтейля, або його приготування безпосередньо перед процедурою. Щоб уникнути ризику ускладнень, я вибрала перший варіант - в результаті обидва рази все пройшло відмінно.
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01