Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Лазерна епіляція області бікіні: специфіка процедури

Лазерна епіляція бікіні

Видалення небажаного волосся лазером в інтимній зоні бікіні - процедура, затребувана у дам і набирає популярності у чоловіків. Особливість епіляції інтимної області в тому, що шкіра тут має підвищену чутливість. Тому процедуру слід виконувати з особливою обережністю і делікатністю, щоб мінімізувати дискомфорт. Лазерна епіляція бікіні повністю відповідає цій вимозі.

Звичні методи видалення волосся, такі як сбривание, застосування спеціальних кремів, малоефективні. Крім того, вони часто викликають роздратування шкіри. Не рідкість - вростання волосся, особливо після гоління. Істотний недолік користування бритвою - недовговічний ефект. Через 1-2 дня відростають волосся стають помітними. Застосування депіляційним кремів - малоефективно, оскільки волосся досить товсті і жорсткі. Трохи краще виходить результат від використання цього приладу, спеціального воску або шугаринга. Електроепіляція також супроводжується значним дискомфортом, процедура досить болюча.

Видалення волосся лазером - нова методика, яка дозволяє швидко і практично безболісно позбутися небажаного оволосіння на тривалий період. Залежно від зони обробки поділяють лазерну епіляцію часткового, середнього і глибокого бікіні (останнє також включає і межягодічную складку).

Принцип виконання лазерної епіляції бікіні, переваги

Принцип позбавлення від волосся полягає в наступному. Лазерне обладнання виробляє потужні світлові промені, які поглинаються меланіном волосся. Виділяється при цьому тепло сприяє денатурації білкових структур волосся а також порушення його кровопостачання, і таким чином через деякий час волосся випадає. Ніжна шкіра промежини залишається незайманою. Оскільки лазер впливає на пігмент меланін, процедура ефективніше на темному волоссі.

Багато хто запитує, скільки процедур лазерної епіляції в зоні бікіні потрібно пройти, щоб домогтися оптимального результату? Перша процедура лазерної епіляції не дає моментального і стовідсоткового ефекту, оскільки частина волосяних цибулин на момент знаходиться в «сплячому» стані. Проте, ефект від сеансу буде очевидним - має "піти" до 30% рослинності.

Щоб домогтися бездоганною гладкості шкіри, необхідно пройти додаткові процедури лазерної епіляції зони бікіні, з інтервалом в 1 місяць. Залежно від індивідуальних особливостей людини, буде потрібно від 5 до 10 сеансів. Надалі потреба в корекції виникає раз в 1-2 року, оскільки волосяні цибулини відновлюються надзвичайно повільно.

Ціна лазерної епіляції області бікіні залежить від виду застосовуваного обладнання. До переваг лазерного методу видалення волосся в зоні бікіні відносяться:

  • висока ефективність, отримання стійкого результату;
  • мінімум хворобливості, навіть якщо мова йде про лазерної епіляції глибокого бікіні;/li>
  • безпека - побічні ефекти від використання методу виникають дуже рідко;/li>
  • відсутність врослого волосся./li>

Лазерна епіляція бікіні: протипоказання, можливі ускладнення

До числа протипоказань до проведення процедури видалення волосся лазером в зоні бікіні відносяться:

  • пошкодження шкірних покривів;
  • інфекційні захворювання, в тому числі вірусні;
  • хвороби шкіри;
  • злоякісні новоутворення;
  • цукровий діабет;
  • стани, викликані імунодефіцитом.

Побічні ефекти від застосування лазерної методики видалення волосся в інтимній зоні виникають нечасто. Це почервоніння, свербіж шкіри, висип, що нагадує кропив'янку. Використання гелів, лосьйонів і кремів із заспокійливим, протизапальну дію (екстракт ромашки, череди) допомагає швидко усунути дискомфортні відчуття після лазерної епіляції лобка і області бікіні. Добре допомагають мазі або спреї, що містять пантенол.

Найчастіша причина подібних ускладнень - недотримання правил відновлення шкірних покривів після епіляції. Щоб уникнути запалення шкіри, не слід перші дні після епіляції зони бікіні лазером купатися у водоймах, засмагати, носити одяг, який натирає шкіру і викликає її подразнення. При дотриманні всіх правил догляду за шкірою після видалення волосся лазером, ризик ускладнень суттєво зменшується.

# Вид послугиЦіна по прайсу (грн)Акційна ціна (грн.)
1 Верхня губа + підборіддя500.00350.00
2 Верхня губа + пахви550.00400.00
3 Верхня губа + підборіддя + пахви850.00650.00
4 Пахви + часткове бікіні890.00650.00
5 Пахви + середнє бікіні1010.00750.00
6 Пахви + глибоке бікіні1130.00790.00 Спец-ціна!
7 Гомілки + коліна1250.00950.00
8 Гомілки коліна часткове бікіні1790.001250.00
9 Гомілки + глибоке бікіні1730.001390.00
10 Пахви + глибоке бікіні + гомілки2080.001390.00 Спец-ціна!
11 Ноги повністю + часткове бікіні2490.001890.00
12 Ноги повністю + глибоке бікіні2730.002190.00
13 Ноги повністю + пахви + глибоке бікіні3080.001990.00 Спец-ціна!

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
Виктория (25.09.20)
Знакома с процедурой эпиляции лазером достаточно давно — 6 лет. Знакомая порекомендовала клинику доктора Бреннера — одна из лучших в Киеве. А сейчас, когда переехали в новый кабинет, — вообще все классно. Персонал квалифицированный, очень доброжелательный. Конечно, процедуру удаления волос в области подмышек нельзя назвать приятной процедурой, но все вполне терпимо. Чтобы полностью избавиться от волос с помощью лазерной эпиляции, понадобилось пять сеансов. Я довольна.
Анна (14.09.20)
Лазерная эпиляция стала моим спасением. Бритва позволяет избавиться от нежелательных волос, но очень ненадолго, а воск и шугаринг — не для моего сниженного болевого порога. Попробовала лазерную эпиляцию в клинике доктора Бреннера. Единственный минус — результат заметен не сразу. Но волоски реально исчезают. За 2 недели до процедуры посетила консультацию косметолога — все было рассказано понятно и четко. После трех процедур волосы на ногах исчезли полностью. Дискомфорт во время эпиляции минимальный, небольшое покалывание, не более того. Было небольшое покраснение кожи, но мне даже лосьоном не пришлось пользоваться, через пару часов все пришло в норму.
Валентина (25.08.20)
На эпиляцию зоны бикини долгое время не решалась. До недавнего времени пользовалась бритвой, но из-за сильного раздражения кожи пришлось искать какой-то другой способ эпиляции. Попробовала воск. Конечно, удаляет волоски на «ура», но ощущения, мягко говоря, не самые приятные. Сестра мужа порекомендовала новый лазерный метод. Я была приятно удивлена тем, что болевых ощущений почти не было ни во время процедуры, ни после. 8 сеансов лазерной эпиляции — и о волосах можно забыть. Теперь посещение пляжа и аквапарка перестали быть проблемой. Конечно, со временем понадобится корректировка, но пока все замечательно.
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01