Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний
Меню

Мікродермабразія - лагідна алмазна шліфовка шкіри

Мікродермабразія

Мікродермабразія - це професійна процедура, що покращує стан шкіри за рахунок делікатного механічного відлущування (шліфовки) верхнього шару епідермісу. Методика застосовується з метою усунення дрібних рубців, шрамів та розтяжок шкіри, вирівнювання її тону, при розширених порах та себореї, а також як самостійна очищувальла і омолоджуюча процедура.

Мікродермабразія буває алмазною та мікрокристалічною. При алмазній шліфовці механічний вплив здійснюється за допомогою наконечника з алмазним напиленням, а при кристалічній - полірування проводиться кристалами оксиду алюмінію, які подаються під тиском. В обох випадках відлущений біологічний матеріал видаляється за допомогою вакууму. Алмазний пілінг має деякі переваги перед кристалічним, так як дозволяє акуратно і точно виконати процедури в таких делікатних зонах як повіки або область навколо рота, а також виключає алергічні реакції на оксид алюмінію.

Переносимість та показання до процедури

Процедура практично безболісна добре переноситься пацієнтами, підходить для всіх типів шкіри, та виконується не тільки по обличчю але і по тілу. Найбільш розповсюдженими показаннями до процедури є такі стани:

  • постакне - рубці після перенесеного акне;
  • гіперкератоз - потовщення, огрубіння верхнього шару епідермісу;
  • розтяжки на шкірі;
  • жирна, комбінована, а також тьмяна шкіра;
  • дрібні мімічні зморшки;
  • пігментації і / або ознаки фотостаріння;
  • збільшені пори, себорея.

Для досягнення довгострокового клінічного ефекту може знадобитися пройти до 5 сеансів, з інтервалом в два тижні.

Необхідні застереження

Відразу після процедури, внаслідок видалення епідермісу, починається період його регенерації, який триватиме близько 7-10 днів. Необхідно пам'ятати, що в цей період шкіра буде тимчасово позбавлена захисного рогового шару, і тому виявиться особливо вразливою для ультрафіолетових променів. Тому головною рекомендацією лікаря буде необхідність щоденного нанесення на оброблені ділянки сонцезахисного крему з достатнім ступенем SPF.

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01