Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Бреннер Шандор Михайлович

Бреннер Шандор Михайлович
Бреннер Шандор Михайлович Лікар-дерматолог, директор Стаж роботи 24 років

Сучасна медицина надає лікарям цілий арсенал інструментів для своєчасного виявлення та максимально ефективного лікування дерматологічних захворювань. Сьогодні ми вже забули про використання допотопної лупи, настільної лампи та мікроскопа або малоефективних саморобних кремів та болтушок. Їх тепер для нас - лікарів -замінили дерматоскоп, лабораторна експрес-діагностика, електрохірургічна та лазерна техніка, а також найрізноманітніші брендові фармакологічні засоби. Але все-таки необхідно пам'ятати, що дерматологічна симптоматика дуже часто пов'язана з внутрішньою патологією, алергічними, ендокринними або інфекційними захворюваннями. Тому, незважаючи на широке впровадження у щоденну клінічну практику інноваційних та високопродуктивних апаратних методик, ніщо поки не зможе замінити лікаря та його живі знання у поєднанні з багаторічним досвідом. Саме таких, справжніх лікарів, мені вдалося зібрати у 2008 році для роботи в «Космолюкс».

Звичайно, в умовах кабінетного прийому ми поки не маємо можливості лікувати серйозні або обтяжені хронічним перебігом захворювання. Зате завдяки наявності новітнього обладнання, ми швидко та якісно можемо впоратися з багатьма найбільш поширеними дерматологічними проблемами (акне, чутлива шкіра, себорея, розацеа, купероз) та доброякісними утвореннями, такими як папіломи, бородавки, кератоми, фіброми і т.п. Ми також надаємо повний спектр косметологічних послуг: різноманітні чистки обличчя, догляд (омолоджуючий, підтягуючий, відбілюючий ...), мікрострумова підтяжка, застосовуємо перевірені ін'єкційні методики. Маючи в своєму розпорядженні потужну лазерну та фотоустановку, ми займаємося профілактикою старіння, а також такими інноваційними процедурами як фото- та лазерна епіляція.

Вкінці дозвольте дати невелику лікарську рекомендацію: якщо у вас виникли будь-які проблеми на шкірі або вас перестало влаштовувати відображення у дзеркалі, не чекайте, що все владнається само собою. Звертайтеся і ми з радістю вам допоможемо.

Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)