Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Бреннер Шандор Михайлович

Бреннер Шандор Михайлович
Бреннер Шандор Михайлович Лікар-дерматолог, директор Стаж роботи 18 років

Сучасна медицина надає лікарям цілий арсенал інструментів для своєчасного виявлення та максимально ефективного лікування дерматологічних захворювань. Сьогодні ми вже забули про використання допотопної лупи, настільної лампи та мікроскопа або малоефективних саморобних кремів та болтушок. Їх тепер для нас - лікарів -замінили дерматоскоп, лабораторна експрес-діагностика, електрохірургічна та лазерна техніка, а також найрізноманітніші брендові фармакологічні засоби. Але все-таки необхідно пам'ятати, що дерматологічна симптоматика дуже часто пов'язана з внутрішньою патологією, алергічними, ендокринними або інфекційними захворюваннями. Тому, незважаючи на широке впровадження у щоденну клінічну практику інноваційних та високопродуктивних апаратних методик, ніщо поки не зможе замінити лікаря та його живі знання у поєднанні з багаторічним досвідом. Саме таких, справжніх лікарів, мені вдалося зібрати у 2008 році для роботи в «Космолюкс».

Звичайно, в умовах кабінетного прийому ми поки не маємо можливості лікувати серйозні або обтяжені хронічним перебігом захворювання. Зате завдяки наявності новітнього обладнання, ми швидко та якісно можемо впоратися з багатьма найбільш поширеними дерматологічними проблемами (акне, чутлива шкіра, себорея, розацеа, купероз) та доброякісними утвореннями, такими як папіломи, бородавки, кератоми, фіброми і т.п. Ми також надаємо повний спектр косметологічних послуг: різноманітні чистки обличчя, догляд (омолоджуючий, підтягуючий, відбілюючий ...), мікрострумова підтяжка, застосовуємо перевірені ін'єкційні методики. Маючи в своєму розпорядженні потужну лазерну та фотоустановку, ми займаємося профілактикою старіння, а також такими інноваційними процедурами як фото- та лазерна епіляція.

Вкінці дозвольте дати невелику лікарську рекомендацію: якщо у вас виникли будь-які проблеми на шкірі або вас перестало влаштовувати відображення у дзеркалі, не чекайте, що все владнається само собою. Звертайтеся і ми з радістю вам допоможемо.

Відповіді на питання

Алина 08.08.2012
Скажите, пожалуйста, эффективна ли процедура фотоомоложения? Какого результата от нее можно ожидать и за сколько сеансов?

Когда речь идет о фотоомоложении, то обычно имеется в виду коррекция начальных признаков старения и признаков так называемого фотостарения – повреждения кожи под действием ультрафиолета. Фотоомоложение с применением IPL (лампы интенсивного света) дает хороший результат для устранения неглубоких мелкосетчатых морщин, поверхностных нарушений пигментации и рельефа кожи, а также в удалении мелкой сетки сосудов на лице. Для достижения хорошего эффекта, как правило, бывает достаточно от 3 до 5 сеансов. Подробнее об этом методе можно прочитать в разделе ФОТООМОЛОЖЕНИЕ.

Валентина 06.08.2012
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, можно ли и каким образом лучше удалить папилломы на носу у ребенка 5 лет. Были на консультации у онколога, который подтвердил диагноз - вирус папилломы. Пропили курс имуностимуляторов, но папилломы остались. Заранее благодарна.

Здравствуйте

Мы удаляем папилломы бесконтактно, при помощи лазера. Папиллома не срезается и не выжигается, а лишь обрабатывается пучком мощного света. Далее, в течении недели, она "засохнет" и отпадет не оставив никакого следа. Во время процедуры маленький пациент почувствует только "легкий укус комара". Летом на удаление папиллом действует акция: стоимость процедуры - 20 грн/шт. Детский дерматолог Ирина Юриевна консультирует бесплатно. Записывайтесь и приходите, поможем!

Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01