Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 17.00

Редермалізація – відновлення старіючої шкіри

Редермалізація – відновлення старіючої шкіри

Процес старіння вважається незворотнім але, незважаючи на це, людство все ж намагається йому протистояти. На сьогоднішній день існує більше 300 різних гіпотез про біологічну суть старіння. Однак всі ці гіпотези можна розділити на п'ять основних груп, де старіння трактується як результат:

  • зношування клітини (всього організму);
  • отруєння організму отрутами і токсинами;
  • поступове зниження основних життєвих функцій, уповільнення обміну речовин, втрата здатності клітин до нормального розподілу та самооновлення;
  • зворотній розвиток (інволюція) окремих тканин або органів, різних залоз, сполучної тканини;
  • вікове уповільнення біохімічних та біофізичних реакцій.

Старіння шкіри є частиною біологічного процесу старіння всього організму в цілому. Оскільки шкіра найбільший орган і безпосередньо контактує із зовнішнім середовищем, у ній раніше, ніж в інших (внутрішніх) органах, виявляються інволюційні зміни. Провокують та прискорюють старіння наступні фактори: УФ-промені, стреси, токсини, хронічні захворювання, гормональний дисбаланс.

Ін'єкційні методики мезотерапії та біоревіталізаії стали значним проривом у сфері косметології. Препарати для мезотерапії у значній мірі відновлюють у шкірі вітамінно-мінеральний склад, але не призначені для довгострокової затримки вологи в глибоких шарах шкіри.

Біоревіталізація - методика, спрямована на відновлення зміненого у процесі старіння міжклітинного матриксу, який у шкірі виконує функцію депо для вологи. По суті, це заміщення втраченої гіалуронової кислоти, після чого дерма (серединний шар) відновлює свою вологоутримуючу здатність. Однак без впливу на шкіру вітаміновмісних препаратів та амінокислот, біоревіталізація також не дає належного результату. Тому, для отримання тривалого комбінованого ефекту, курс антивікових процедур повинен складатися одночасно із мезотерапії та біоревіталізації, що є дуже тривалим та відповідно незручним процесом.

Наступним етапом у розвитку методик у боротьбі зі старінням є редермалізація (у перекладі з англ. re - «поновлювання дії», «виробляти заново», derma - «шкіра»).

Редермалізація - це сукупність складних взаємопов'язаних біохімічних, гістологічних та морфологічних реакцій, що відбуваються в серединному шарі шкіри (дермі), спрямованих на її відновлення з метою омолодження. Ця методика здійснюється шляхом введення препарату Hyalual, у якому поєднується сукцинат натрію (бурштинова кислота) та гіалуронова кислота.

Процедура редермалізації за технікою та місцем введення препарату (сітчастий шар дерми) ідентична існуючим методикам, але абсолютно відрізняється за параметрами та смисловим наповненням. Ефективність процедури полягає в потужному відновленні шкіри, а не тимчасовому наповненні вологою. Бажаний ефект спостерігається відразу і зростає протягом наступних днів. Провідною речовиною у даній процедурі є саме сукцинат натрію, який відновлює та підсилює клітинний метаболізм, активує клітинне дихання, сприяє виробленню енергії та має потужну антиоксидантну дію. Гіалуронова кислота у цьому випадку доповнює дію сукцината натрію, створюючи сприятливі умови для життєдіяльності фібробластів.

# ПроцедураОдиницяЦіна, грн
1 Знеболювальний крем-анестетик; ввключений до процедури - безкоштовно1 зона250
2 Використання канюлі1 шт.450

© Автор: Лікар дермато-онколог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Васильєва Ірина Володимирівна

Додати відгук
Ярослава (04.12.20)
Шановні дівчата! Проходжу процедуру Редермалізації вже не перший раз, ефект приголомшливий! Кілька процедур і протягом півроку моя шкіра виглядає молодою і здоровою. Ін'єкції препаратом Гіалуаль впливають на глибокі шари шкіри і стимулюють потужне довгострокове відновлення шкіри. Головна діюча речовина препарату - гіалуронова кислота. Думаю, кожна жінка, що стежить за своєю шкірою, знає, що це основний ключ до молодості. Тому, якщо не знаєте яку омолоджуючу процедуру зробити - рекомендую Редермалізацію в Brenner Laser Clinic!
г. Киев, ЖК «Галактика»,
ул. Евгения Сверстюка, 6
(м. Левобережная)
Пн.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Вс.: с 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (многоканальный)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01