Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний
Меню

Дерматоскопічне дослідження - переконайтеся в безпеці своїх родимок!

Цифровая электронная (компьютерная) дерматоскопия

Цифрова електронна (комп'ютерна) дерматоскопія - це найсучасніший метод обстеження новоутворень шкіри без будь якого хірургічного втручання. Дерматоскопічне дослідження спрямоване на виявлення процесів злоякісного переродження родимок на ранніх стадіях, коли ще лікування є надзвичайно ефективним, і подальший прогноз для здоров'я - сприятливий.

Дерматоскопія всього тіла в Києві: коли рекомендується перевірити родимку?

Велика кількість родимок на тілі є фактором ризику для появи або розвитку небезпечних новоутворень.

Злоякісне переродження родимки може виникнути як з раніше доброякісного невуса (nevus і родимка - це синоніми), так і з'явитися раптово на незміненій шкірі, і безпечно виглядати досить тривалий час.

Найбільш схильні до переродження родимок люди з першим та другим (за шкалою Фітцпатріка) фототипом шкіри, у яких світла шкіра, блакитні очі, зі світлим або рудим волоссям, які схильні швидкого обгорання на сонці.

Ультрафіолетові промені і тривала інсоляція може призводити до того, що навіть в безпечних родимках можуть з'являтися злоякісні клітини.

Пройти дерматоскопічне дослідження, в першу чергу, рекомендовано людям, які виявили, що їх родимка змінила форму, чи почала дуже швидко рости. Можливо що на родимці з'явилися вкраплення різного кольору, краї стали розмитими, з'явився дискомфорт, свербіж або поколювання. Також дерматоскопія настійно рекомендується, якщо родимка раптово стала кровоточити, особливо якщо вона не була травмована. У таких випадках потрібно терміново звернутися до дерматолога або онколога для подальшої діагностики цього утворення.

Дерматоскопія родимок в Києві: ціна і обладнання.

Скільки коштує дерматоскопія в Києві? Ціна дерматоскопії родимок у Києві в районі станції метро Лівобережна в "Клініці доктора Бреннера", включаючи консультації профільних спеціалістів, коштує від 650грн.

Для проведення дерматоскопії родимки фахівці Brenner Laser Clinic використовують новітню німецьку цифрову систему FotoFinder ATBM Master, що відкриває широкі можливості для дослідження. Навіть якщо на тілі пацієнта десятки або сотні родимок, завдяки системі FotoFinder дерматолог, має можливість ефективно обстежити поверхню всього тіла і виявити найбільш небезпечні новоутворення.

Новітня модель цифрового електронного дерматоскопа FotoFinder MediCam 1000 дозволяє отримати чисті, яскраві, контрастні фотографії родимок у якості Full HD. Система FotoFinder bodystudio ATBM дає можливість за лічені хвилини створити точну карту шкіри пацієнта, а програма Moleanalyzer pro допомагає лікареві створити і послідовно проаналізувати всю зняту машиною фотодокументацію.

Цифрова дерматоскопія в Києві (Лівий берег) в Brenner Laser Clinic: як проходить процедура?

На початку процедури лікар, за допомогою автоматизованої системи FotoFinder, робить знімки всього тіла пацієнта у поляризованому світлі, які зберігаються в базі даних системи. Потім ці зображення аналізує спеціальна комп'ютерна програма із застосуванням штучного інтелекту. Всі отримані високоякісні знімки новоутворень розташовуються в порядку убування їх значущості вигляді мозаїки. У підсумку, час проведення повного обстеження скорочується до мінімуму, а лікар-дерматолог отримує докладну карту родимок пацієнта. Якщо пацієнт раніше вже проходив дерматоскопічне дослідження, система порівняє нові зображення із попередніми та відображає ці зміни.

Якщо на тілі пацієнта в ході дерматоскопії шкіри виявлено підозрілий невус, найпотужніша оптична система FotoFinder Medicam 1000 може збільшити його знімок від 20-ти до 400 разів. Далі, за допомогою величезної глобальної бази даних численних досліджень, система допомагає лікареві визначити коефіцієнт ризику для даного новоутворення, і чи варто його видаляти. Аналіз одиничної родимки займає всього 2-3 хвилини, а дослідження всього тіла триває близько півгодини. При цьому точність діагностики сягає 99%.

# ПроцедураТривалість, хвЦіна, грн
1 Карта родимок (FotoFinder)(виявляє нові та змінені шкірні ураження на всьому тілі) 603500.00 2500.00
2 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)(консультація лікаря дерматолога з фотофіксацією утворень)45750.00
3 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)(консультація лікаря дерматолога Вищої категорії К.М.Н., з фотофіксацією утворень)45900.00
4 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (1-3 утворень)(без консультації / повторна фотофіксація)30500.00
5 Цифрова електронна дерматоскопія FotoFinder (4-8 утворень)(консультація лікаря дерматолога з фотофіксацією утворень)601200.00
6 Цифрова електронна трихоскопія FotoFinder(консультація лікаря дерматолога-трихолога, лист призначень)601200.00

© Автор: Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог вищої категорії Перехрестенко Андрій Петрович

Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01