Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Лазерна епіляція волосся на обличчі: особливості методики

Лазерна епіляція волосся на обличчі

З розвитком лазерних технологій багато косметологічних процедур стало набагато ефективніше і простіше. Лазерна епіляція для обличчя стає все більш поширеною серед жінок, відносно висока ціна на послугу - плата за красу і комфорт, за видалення волосся з шкіри назавжди, а не тимчасово. Сутність методики в тому, що відбувається не звичне зрізання волосся, а руйнування внутрішніх фолікул.

Процедура видалення світлого і темного волосся лазером на обличчі проводиться із застосуванням легких знеболюючих засобів - гелів або кремів (вибір джерела випромінювання залежить від відтінку волосся). Якщо больовий поріг високий, то місцеву анестезію можна не використовувати. Причина в тому, що сучасна лазерна апаратура оснащена насадками, охолоджуючими шкіру, що трохи зменшує чутливість оброблюваної ділянки. Лазерна епіляція (видалення волосся) вусиків у жінок над верхньою губою займає близько 10 хвилин. Після закінчення сеансу епіляції для обличчя лазером майстер наносить на шкіру засіб із заспокійливим ефектом. Протягом декількох днів після епіляції потрібно змащувати шкіру лосьйоном або живильним кремом.

Важливо пам'ятати, що зростання волосся відбувається нерівномірно. Під час процедури видаляються тільки «активні» волосини. Ті, які знаходяться в «сплячому» стані, належить видалити через деякий час. Весь комплекс, в залежності від індивідуальних особливостей клієнта, включає від 3 процедур до 8.

Ефективність і переваги

До основних переваг методу відносяться наступні:

  • Відсутність хворобливих відчуттів. Особливо це актуально при епіляції чутливої верхньої губи лазером. При впливі лазера на волосяні фолікули відчувається легке поколювання, але дискомфорт набагато менше, ніж при видаленні волосся механічним способом.
  • Швидкість проведення процедури. Навіть дуже зайнята людина може викроїти час для сеансу лазерної епіляції.
  • Безпека видалення волосся над губою лазером. Ризик сильного опіку шкіри або появи шрамів на ній - нульовий. Це пов'язано з цілеспрямованим впливом лазера на волосяні фолікули, а не на шкіру.
  • Стійкий результат. Під впливом лазера волосяна цибулина руйнується і не відновлюється з часом. У цьому - вигідна відміна лазерної методики від інших.

Приємний бонус від проведення процедури лазерного видалення волосся над губою - вирівнювання шкіри. Після затягування лунок рельєф шкіри вирівнюється, вона стає більш гладкою на вигляд, виглядає набагато естетичніше, ніж до епіляції. Ціна видалення вусиків лазером нижче, ніж позбавлення від волосся в інтимній зоні.

Ризики і ускладнення, протипоказання

Як і всі медичні процедури, епіляція лазером пов'язана з певними ризиками. Після видалення волосся можливі такі побічні ефекти:

  • поява висипу;
  • біль в області оброблюваної ділянки;
  • інфікування фолікул волосся;
  • гіпо- або гіперпігментація шкіри;
  • припухлість, подразнення шкірних покривів.

Відповідно до проведених досліджень, больові відчуття спостерігаються у 1% людей. Крім того, всі наведені побічні ефекти носять тимчасовий характер. Всі зміни зовнішнього вигляду шкіри досить швидко проходять, причому безслідно. Для того, щоб уникнути дискомфорту, не можна перші дні після епіляції купатися у водоймах, засмагати, відвідувати сауну. Від відвідувань спортзалу також слід утриматися, хоча б на тиждень. Бажано користуватися після процедури засобами, що знімають подразнення шкіри (спеціальні гелі, лосьйони). Перед виходом на вулицю слід скористатися сонцезахисним кремом (SPF-фактор від 30).

До протипоказань для проведення лазерної епіляції відносяться: інфекційні хвороби шкіри, ендокринні порушення, захворювання внутрішніх органів. Також лазерне видалення волосся протипоказане вагітним жінкам.

Компанія brennerclinic.com.ua пропонує послуги лазерної епіляції за адекватною ціною: корекція брів, видалення вусів над верхньою губою у жінок.

# Вид послугиЦіна по прайсу (грн)Акційна ціна (грн.)
1 Верхня губа + підборіддя500.00350.00
2 Верхня губа + пахви550.00400.00
3 Верхня губа + підборіддя + пахви850.00650.00
4 Пахви + часткове бікіні890.00650.00
5 Пахви + середнє бікіні1010.00750.00
6 Пахви + глибоке бікіні1130.00790.00 Спец-ціна!
7 Гомілки + коліна1250.00950.00
8 Гомілки коліна часткове бікіні1790.001250.00
9 Гомілки + глибоке бікіні1730.001390.00
10 Пахви + глибоке бікіні + гомілки2080.001390.00 Спец-ціна!
11 Ноги повністю + часткове бікіні2490.001890.00
12 Ноги повністю + глибоке бікіні2730.002190.00
13 Ноги повністю + пахви + глибоке бікіні3080.001990.00 Спец-ціна!

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Драганова Наталія Анатоліївна

Додати відгук
Виктория (25.09.20)
Знакома с процедурой эпиляции лазером достаточно давно — 6 лет. Знакомая порекомендовала клинику доктора Бреннера — одна из лучших в Киеве. А сейчас, когда переехали в новый кабинет, — вообще все классно. Персонал квалифицированный, очень доброжелательный. Конечно, процедуру удаления волос в области подмышек нельзя назвать приятной процедурой, но все вполне терпимо. Чтобы полностью избавиться от волос с помощью лазерной эпиляции, понадобилось пять сеансов. Я довольна.
Анна (14.09.20)
Лазерная эпиляция стала моим спасением. Бритва позволяет избавиться от нежелательных волос, но очень ненадолго, а воск и шугаринг — не для моего сниженного болевого порога. Попробовала лазерную эпиляцию в клинике доктора Бреннера. Единственный минус — результат заметен не сразу. Но волоски реально исчезают. За 2 недели до процедуры посетила консультацию косметолога — все было рассказано понятно и четко. После трех процедур волосы на ногах исчезли полностью. Дискомфорт во время эпиляции минимальный, небольшое покалывание, не более того. Было небольшое покраснение кожи, но мне даже лосьоном не пришлось пользоваться, через пару часов все пришло в норму.
Валентина (25.08.20)
На эпиляцию зоны бикини долгое время не решалась. До недавнего времени пользовалась бритвой, но из-за сильного раздражения кожи пришлось искать какой-то другой способ эпиляции. Попробовала воск. Конечно, удаляет волоски на «ура», но ощущения, мягко говоря, не самые приятные. Сестра мужа порекомендовала новый лазерный метод. Я была приятно удивлена тем, что болевых ощущений почти не было ни во время процедуры, ни после. 8 сеансов лазерной эпиляции — и о волосах можно забыть. Теперь посещение пляжа и аквапарка перестали быть проблемой. Конечно, со временем понадобится корректировка, но пока все замечательно.
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01