Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00 Сб.: с 10.00 до 18.00 Нд.: с 10.00 до 15.00
Меню

Фотоомолодження

Фотоомолодження

Фотоомолодження - це сучасна методика підтягування та розгладження поверхневих дефектів шкіри під дією широкополосного імпульсного світла.

Сьогодні системи світлової системи (IPL системи) використовуються для:

  • видалення пігментних плям;
  • видалення телеангіектазій (судинної сітки);
  • вирівнювання рельєфу шкіри;
  • лікування вугрової хвороби;
  • видалення небажаного волосся.

Сама процедура фотоомолодження спрямована, у першу чергу, на корекцію початкових ознак хроностаренія та фотостаріння - пошкодження шкіри від дії ультрафіолетових променів.

Такими ознаками вважаються нерівномірність шкірного рельєфу, порушення пігментації шкіри, поява на поверхні різних видимих судинних елементів: сіток, павучків-зірочок, «червоних цяток» і т. п.

Клінічний результат досягається за рахунок поєднання в однієї процедурі декількох ефектів: згладжування зморщок, звуження порів шкіри, видалення поверхневих судин та пігментації. Дана процедура відмінно поєднується із будь-якими існуючими методиками нехірургічного ліфтингу обличчя.

Фотоомолодження

Спеціальні режими використання високоенергетичного джерела інтенсивного світла «DEKA» «Synchro Platform» (Италия) дозволяють нам домагатися відмінних стійких результатів вже за кілька сеансів.

Фотоомолодження. До та після курсу процедур

Процедура також стимулює шкіру продукувати власний колаген, тому призначена для:

  • в'янучої (сухої і тонкої) шкіри;
  • поверхневої «павутини» судин та неглибоких зморщок;
  • для корекції «гусячих лапок» навколо очей;
  • старечих або «сонячних» пігментних плям.

Внаслідок використання наддовгого імпульсу з яскраво вираженим термічним компонентом в тканинах виникає кероване підвищення температури, що виявляється у вигляді часткової коагуляції мікросудинного русла і приводить до розвитку незначного асептичного запалення. У зоні такого асептичного (безпечного) запалення виникає підвищення синтезу про-альфа-колагенової мРНК. У результаті дозволу процесу, спостерігається розвиток молодого колагену з оптимізованим просторовим розташуванням, наповненням та подовженням волокон, рання реваскуляризація (зростання молодих судин) тканин, активізація появи молодих фібробластів, що зовні проявляється скороченням площі шкірного клаптя до 15%, поліпшенням текстури та кольору шкіри, підвищенням пружності тканини.

Фотоомолодження проводиться як самостійна амбулаторна курсова процедура при будь-якому фототипі шкіри з обов'язковим використанням «холодової» анестезії - на шкіру наноситься спеціальний охолоджуючий гель.

Оскільки процедура фотоомолодження проводиться без пошкодження поверхневих шарів шкіри, період реабілітації відсутній. Для досягнення тривалого косметичного ефекту можливе (це залежить від індивідуальних особливостей, характеру зморщок, кількості поверхневих судин та пігментації) проведення декількох процедур. Наростаючий клінічний ефект спостерігається вже після першої процедури і проявляється як в період проведення процедур, так і в наступні місяці в результаті стійкої стимуляції механізму неоколагенезу.

ФОТООМОЛОДЖЕННЯ. ПРИКЛАД

Жінка 42 роки, прибрані «сонячні» та «вікові» пігментації на обличчі (див. фото вище). Була застосована комбінована методика «Відбілюючий комплекс». Лікування включало блок IPL (фотолікування) та спеціальний косметологічний догляд. Було проведено 4 процедури обробки з інтервалом 15 днів між першою та другою процедурами, наступні процедури відбувалися 1 раз в 30 днів.

Фотоомолодження. Приклад

ФОТООМОЛОДЖЕННЯ. ЦІНИ

# ПроцедураКількістьЦіна, грн
1 UPL технологія видалення судин/ гіперпігментації (зона 6.2 кв.см. )1 спалах300.00
2 Фототерапія акне/гіперпігментації обличчя1 зона1800.00
3 Фототерапія акне/гіперпігментації щік1 зона1200.00
4 Фотоомолодження обличчя 1 зона1800.00
5 Фотоомолодження (шиї, кистей рук, декольте)1 зона1800.00
6 Фотоомолодження обличчя та шиї1 зона2900.00
7 Фототерапія судин та капілярів обличчя 1 зона1800.00
8 Фототерапія судин та капілярів щік1 зона1200.00
9 Фотолікування судин та капілярів носа 1 зона900.00
10 Фотолікування судин та капілярів (зона 10*10 см )1 зона900.00

Часті питання про фотоомолодження

✔ Скільки потрібно сеансів фотоомолодження?
Найчастіше фотоомолоджування проводиться курсом (в середньому 3-4 процедури). Точна кількість сеансів залежить від індивідуальних особливостей шкіри, глибини зморшок, кількості пігментації і судин. Наростаючий ефект омолодження помітний вже після першої процедури і зберігається протягом місяців, завдяки запуску процесу вироблення в шкірі колагену.
✔ Як проводиться фотоомолоджування?
На початку процедури шкіра очищається від декоративної косметики, шкірного жиру і бруду. Потім на пацієнта надягають захисні окуляри і на шкіру наноситься спеціальний світлопровідний гель, який захищає шкіру і знижує розсіювання світлового променя. Далі косметолог, використовуючи спеціальний режим неодимового лазера, обробляє необхідні ділянки шкіри світловим променем. По закінченню процедури на шкіру наноситься охолоджуючий крем.
✔ Чи можна фотоомолоджування робити при ботокс?
Проводити фотоомолоджування відразу після ботокса, або робити одночасно дві ці процедури не рекомендується. Тепловий вплив прискорить процес розчинення ботокса в тканинах і може сприяти переміщенню препарату в нецільові зони. Краще відразу зробити фотоомолоджування, а після ін'єкції ботокса.
✔ Чи можна робити фотоомолоджування влітку?
Процедуру фотоомолодження краще робити в осінньо-весняний період, коли на шкіру не впливають активні сонячні промені. Якщо такої можливості немає, головне - не проводити процедуру на свіжому засмагу (повинно пройти мінімум 14 днів) і забезпечити шкірі обличчя максимальний захист від сонця за допомогою сонцезахисного крему та уникаюти прямих сонячних променів. В іншому випадку, на шкірі може з'явитися пігментація.
✔ Яким апаратом краще робити фотоомолоджування?
Неодимова лазерна платформа DEKA SynchroFT (Італія) оснащена спеціальними режимами використання високоенергетичного джерела інтенсивного світла, що дає можливість отримати швидкий, якісний і довготривалий ефект.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Додати відгук
Ельвіра (14.01.21)
Мені 38 років, шкіра стала сухішою, з'явилися "гусячі лапки" навколо очей. З 25 років користуюся різними омолоджуючими кремами, вони допомагають, але зараз вже ефект недостатній. Вибирала між smas-лифтингом і фотоомолодженням. Зупинилася на другому варіанті, але з часом неодмінно спробую і перший. Процедура проводилася на італійській IPL-системі DEKA. Я трохи в них розбираюся, так як регулярно ходжу на лазерну епіляцію. Я пройшла 2 процедури, мій лікар - Марина Олександрівна сказала, що на даний момент цього достатньо, хоча часто курс складається з 3-4 процедур. Обов'язково повернуся в клініку, щоб спробувати smas-ліфтинг і ботокс.
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Пт.: с 10.00 до 20.00
Сб.: с 10.00 до 18.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01