Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00 Нд.: с 10.00 до 15.00 Пн.: вихідний
Меню

Ультразвуковий SMAS ліфтинг - безпечна альтернатива пластиці

SMAS ліфтинг
Глибока СМАС-підтяжка обличчя — інноваційний метод в області естетичної медицини, який дозволяє омолодити і підтягнути м'які тканини обличчя, шиї та декольте, досягнувши результату, не гіршого за пластику.

Провисання нижньої третини обличчя, пролапс повік, провисла шкіра внутрішніх поверхонь кінцівок, швидке старіння шиї і зони декольте - проблеми, з якими не справляються креми і сироватки. Для досягнення помітного результату потрібно впливати на глибокі шари тканин та м'язово-апоневротичний апарат, що називається SMAS (Superficial Musculo-Aponeurotic System). З ним працюють хірурги, але пластична операція — це наркоз, реабілітація та безліч ризиків.

Впливати так само глибоко, без болю, побічних ефектів та реабілітаційного періоду може тільки безопераційна ультразвукова SMAS підтяжка. Наприклад, процедура SMAS-ліфтингу на європейському апараті HIFU Super-lift, яка успішно застосовується у нашій в клініці в місті Київ. Вона підтягує контури обличчя, шиї та всього тіла, ущільнює шкіру, позбавляє від зморшок різної глибини, подвійного підборіддя, в'ялості на внутрішній стороні рук і ніг.

Плюси SMAS-пластики:

  • якісніше та швидше за інші методи ініціює або підвищує вироблення колагену III типу, який ще називають «колагеном молодості»;
  • Хайфу-ліфтинг діє на необхідній глибині, не пошкоджуючи поверхню шкіри, тому він не залишає рубців, шрамів чи будь яких інших пошкоджень. Глибину впливу вибирає лікар;
  • апарат HIFU Super-Lift оснащений відеосистемою. Тобто під час процедури ультразвукової підтяжки обличчя лікар бачить на екрані глибинні шари тканин, на які саме відбувається вплив. Це дозволяє проводити сеанс під ретельним контролем фахівця;
  • процедура проходить швидко і безболісно - пацієнт відчуває лише легке поколювання, тепло;
  • після безопераційного SMAS-ліфтингу немає відновлювального періоду, реабілітації чи ризику незворотних змін.

Як працює SMAS Hifu ліфтинг?

Один сеанс триває максимум 1,5 години без анестезії та не вимагає від пацієнта особливої підготовки. Проводиться СМАС- підтяжка по розмічених лініях:

  • тканини на заданій глибині прогріваються до зазначеної лікарем температури;
  • в точках, розташованих на однаковій одна від одної відстані, утворюються міні-осередки коагуляції;
  • підвищення температури в точкових ділянках стимулює утворення нових волокон колагену і еластину.

Ефект помітний відразу після процедури і складає приблизно 30% від майбутнього максимуму. Далі, за рахунок запуску процесів омолодження в шкірі, він поступово наростає протягом 3-6 місяців та тримається близько 1,5-2 років.

Кому підходить підтяжка обличчя методом СМАС ліфтингу?

Апаратна підтяжка ультразвуком рекомендована у віці від 35 років. Щоб переконатися в необхідності проведення процедури, потрібно отримати консультацію лікаря. Фахівець перевірить, чи є показання та протипоказання, підкаже, яка на SMAS-ліфтинг ціна та як він поєднується з іншими методиками омолодження, до яких Ви вже вдавалися чи плануєте скористатися у майбутньому.

© Автор: Лікар дерматовенеролог, дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій Голишкіна Марина Олександрівна

Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Вт.-Сб.: с 10.00 до 20.00
Нд.: с 10.00 до 15.00
Пн.: вихідний
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01