Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Будемо знайомі: Лазер – Ваш покірний слуга

Будемо знайомі: Лазер – Ваш покірний слуга

Прекрасна половина людства просто-таки одержима прагненням довести власне тіло до ідеалу. Жінки готові витрачати масу часу та грошей, докладати максимум зусиль для досягнення свого ідеального образу. У цьому невгамовному пориві вони без коливань готові бути першопрохідцями та не бояться випробовувати на собі передові технології та інновації косметологічної індустрії. Але, на щастя, сьогодні вже нема необхідності ризикувати або обирати між красою та здоров’ям. Сучасна наука зробила крок вперед, увевнено надавши потужний практичний імпульс чисто теоретичним науковим пошукам. Вчорашнє велике відкриття, відзначене Нобелівською премією, тепер міцно закріпилося у нашому житті та вірно служить благородній справі: творити красу. Сьогодні мова піде про лазер.

Що таке лазер?

Красивим словом LASER – абревіатурою з перших букв англійської фрази, називають пристрій, що випромінює світлову хвилю певної довжини. Його винайдення базується на фундаментальних дослідженнях радянських та американських учених – лауреатів Нобелівської премії. Перші медичні лазери з’явилися ще вкінці 60-их років минулого століття. Їх використовували в хірургічних цілях: для видалення родимих плям. Принцип дії лазера базується на здатності «збуджених атомів» деяких матеріалів продукувати фотони, тобто випромінювати так зване «посилене світло». Лазерний пристрій посилає монохроматичну хвилю світла, яка може поглинатися кольоровими середовищами строго певного кольору, інші ж середовища лазер «непомічає». Якщо лазер виявляє потрібний колір, його промінь проникає в тканину та нагріває її. Сфери застосування лазера настільки різноманітні, що легше сказати, де його не застосовують або куди він ще не дібрався. Хірургія та телекомунікація, археологія та озброєння, зварювання та оптика, детектори валют та косметологія. І цей список далеко не повний.

Які бувають види лазерів?

Їх також велика кількість. У залежності від робочого тіла, лазери бувають:

  • газовими;
  • твердотілими;
  • напівпровідниками;
  • на парах металів;
  • на барвниках та ін.

Лазери також відрізняються довжиною випромінюваної хвилі та джерелом накачки.

Якщо говорити про типи лазерів, що використовуються у косметології, то тут типологія трохи інша, більш прикладна. Оскільки лазер дозволяє усувати естетичні дефекти шкіри, прийнятий більш функціональний поділ за характером впливу або за медичною процедурою:

  • шліфувальний;
  • імпульсний;
  • епіляційний;
  • судинний;
  • пігментний та ін.

А тепер детальніше зупинимось на тому, як саме лазер допомагає нам стати неперевершеними.

Лазерна епіляція

Найбільш сучасний та безпечний спосіб позбутися небажаного волосся. Під час лазерної епіляції на волосяний фолікул впливає лазерне світло. Меланін, що входить до складу волосся, поглинає енергію лазерного променя, виділяється тепло і волосся гине від нагрівання, а потім руйнується й сам фолікул. Необхідно провести всього 3-4 процедури, щоб всі фолікули ослабли під дією лазера, а те волосся, що залишилося, посвітліло та потоншало. У подальшому потреба проводити процедуру рідшає, часто волосся взагалі перестає рости. Як результат, Ви назавжди позбудетесь необхідності голити ноги, пахви та ін. Лазерна епіляція найбільш чутливих участків («вусики» над верхньою губою, зона бікіні) проводиться особливо ретельно. Спеціалісти підбирають під конкретного пацієнта та конкретну ситуацію частоту та тривалість лазерного спалаху. Треба відмітити, що найбільш схвальні відгуки про лазерну епіляцію заслуговує видалення темного волосся на фоні світлої шкіри. Через наявність великої кількості меланіну, темне волосся руйнується швидше, та і світла шкіра не піддається ризику опіків.

Лазерне шліфування шкіри

Видиме омолодження шкіри, розгладження зморщок, видалення пігментних плям, рубців та шрамів на шкірі, – усього цього можна досягнути за допомогою лазерного шліфування. Під час процедури видаляються старі верхні шари шкіри, а разом з ними йдуть і косметичні дефекти. Лазерний промінь стимулює регенерацію клітин, тому, окрім ліквідації естетичних недоліків шкіри, відбувається також її омолодження. Результат процедури помітний через тиждень, коли відновлюються верхні шари шкіри. Повноцінний результат лазерного шліфування зможете оцінити вже через декілька місяців.

Видалення судин лазером

На обличчі та тілі людини з віком можуть з’являтись судинні зірочки та сітки. Є багато причин таких судинних змін. Після вияснення джерела проблеми та видалення його головного фактору, можна прийматися ліквідовувати і сам косметичний дефект. Тут у лазерного променя нема конкурентів, він успішно впорається із будь-якими судинними змінами. Для видалення сіточок, зірочок та інших проявів, дія лазера відбувається на гемоглобін, який, у свою чергу, передає енергію стінці судин. У результаті такого впливу розширені судини безслідно зникають.

Видалення татуювань

У минулі роки видалити таювання можна було тільки разом із верхнім шаром шкіри. Як наслідок, утворювалися рубці. Видалення татуювання лазером виклюває появу рубців. Лазерні промені, що проходять через шкірний шар, впливають виключно на барвник, яким наноситься татуювання. У ході руйнування молекул, барвник обезбарвлюється та поступово вимивається у процесі регенерації шкіри. Тривалість та частота впливу лазера підбирається спеціалістом у залежності від типу барвника та глибини його нанесення.

Видалення папілом лазером

Безконтактно та нетравматично можна видалити папіломи за допомогою лазерного променя. Проникаючи в середину папіломи без перешкод, лазер запаює кров’яну судину, що живить це доброякісне утворення. Через 5-7 днів папілома підсихає та зникає з поверхні шкіри.

Як бачимо, спектр застосування лазерів у косметології надзвичайно широкий. Ці чарівні промені творять справжні чудеса, щоб ми з Вами чідчували себе неперевершеними.

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)