Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Щоб лазерна епіляція була ефективною

Щоб лазерна епіляція була ефективною

У всі часи жінкам доводилось приділяти багато сила та часу для підтримки своєї краси. Все має значення: одяг, зачіска, макіяж, манікюр, запах і т. п. За останні 20 років, після сексуальної революції 90-х, дло цього «обов’язкового списку» додалися також видалення небажаного волосся. Боротьбу з надмірною рослинністю жінки вели все своє життя, тому що наявні засоби в їх арсеналі не давали бажаного результату на тривалий час. Тільки близько 15 років тому, із розвитком високих технологій, з’явилася можливість позбутися волосся раз і назавжди, забувши про муки депіляції. Із появою лазерів для епіляціїу житті жінок все змінилося на краще. Завдяки прогресу в косметології, все змінилося в кращу сторону. З’явились радикальні та ефективні засоби видалення волосся з тіла – лазерна та фотоепіляція.

Лазерна епіляція - найсучасніший та найефективніший спосіб боротьби із зайвим волоссям на тілі. Джерело лазерного випромінювання генерує імпульс, що несе в собі інфрачервоне світло та тепло. Спалах тривє долю секунди, але цього часу достатньо, щоб структура волосяної цибулини нагрілась та почала відмирати. Стержень волоска нагрівається першим, він проводить тепло до корення росту фулікула.

Основні переваги лазерної епіляції:

 • абсолютна безпека;
 • процедура не потребує спеціальної підготовки;
 • не травмує шкіру;
 • виключений ризик інфікування;
 • не залишає кірки та рубців;
 • застосовується на будь-якому типі шкіри;
 • можливе застосування на будь-якій області тіла;
 • процедура майже безболісна (можливе відчуття легкого поколювання);
 • обробляються одночасно декілька груп фолікулів, що значно скорочує час проведення процедури;
 • помітна ефективність (вже після першого сеансу відмічається ослаблення росту волосся та розрядження щільності росту);
 • не виникає проблеми врослих волосин.

Молоді волосини (у стадії анагену) знаходяться в активній стадії росту та інтенсивно кровоснабжаються. Зрілі волосини (у стадії катагену) вже не ростуть, але ще міцно утримуються в шкірі, а старіючі волосини (телоген) вжк закінчують свій життєвий цикл та почали рух до поверхні шкіри. Для максимальної ефективності будь-яких світлових методів епіляціі, потрібно впливати на цибулину в активній стадії росту. Найбільш інтенсивний вплив дістають фолікули у стадії анагену, а саме в метанагені, коли меналоцити активно синтезують меланін. Волосся, що активно росте, залежно від зони на тілі, всього від 15 до 30%, тому лазерна епіляція не може перемогти все волосся з першого разу. Окрім цього, у шкірі людини закладені резерви волосяних цибулин у стані спокою. Таким чином, після першого сеансу епіляції, «сплячі» фолікули активізуються, на шкірі з’являється друга хвиля волосся – і тоді процедура повторюється. Незалежно від ефекту процедур, курс лазерної епіляції повинен складати не менше п’яти сеансів. Відмінною ознакою будь-якої світлової епіляцї є те, що вона, окрім знищення «активних» волосяних цибулин, викликає ослабдення «сплячих».

Потрібно відмітити, що не всі лазерні системи для епіляції однаково ефективні. Неодимовий лазер володіє основною відмінною ознакою у порівнянні з іншими традиційними лазерними системами (рубіновими, александритовими, діодними). Його промінь глибоко проникає (до 4,5 мм) у верхій прошарок шкіри, досягаючи блибоко залягаючі фолікули, але не пошкоджує шкіру, що зводить до мінімуму почервоніння після лазерної епіляції. Енергія променя неодимового лазера не тільки знищує саму волосину та її фолікул, але також впливає на судину, що живить волосину, що, у свою чергу, «запаює» її. Не дістаючи живлення, волосина більше ніколи не зможе вирости.

Чи існує гарантія ефективності лазерної епіляції? Як завжди, у медицині гарантії нема. Ефективність, у більшості випадків, пов’язана з дисципліною пацієнта, правильним підбором параметрів процедури, природними індивідуальними особливостями. Тим не менш, ми можемо навести деякі опубліковані статистичні дані. Після першої процедури лазерної епіляції волосся на підборідді відмічається в середньому 55% від попереднього росту. Після другої процедури – 40%, після третьої – 25%, після четвертої та п’ятої – 10%. Результати обробки волосся на руках, ногах та в зоні бікіні у середньому такі: після І-ї процедури відмічено 60% росту волосся, після ІІ-ї та ІІІ-ї – 25%, після ІV-ї та V-ї процедури – 10%.

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)