Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00 Нд.: з 10.00 до 17.00

Лазерна епіляція для блондинок: чи можливо це?

Лазерна епіляція для блондинок: чи можливо це?

До порівняно недавнього часу апаратна епіляція для світлого волосся, в тому числі і лазерна, вважалася, якщо не неможливою, то дуже проблемним справою. Світле волосся при білій шкірі - цей фототип вважався найменш сприятливим для видалення волосся за допомогою випромінювання. Пояснення цього явища - у фізиці процесу. Лазерний промінь, проникаючи крізь шкіру, поглинається меланіном волосся, і чим більше цього пігменту, тим більше енергії вони поглинуть. Потім енергія лазерних променів перетворюється в тепло, яке руйнує фолікули. Світле і тонке волосся містить мало пігменту, тому апаратура просто не справляється з ними. В результаті лазер наче «не бачить» волосся, яке потрібно видалити.

Лазерна епіляція на світлому волоссі для лазерів старих типів - нездійсненне завдання. Для видалення волосся блондинкам рекомендується новий німецький діодний лазер MeDioStar Next, який підходить для будь-якого фототипу. Перевага цього виду лазера в тому, що він є двоххвильовим, а це значить, що він працює одночасно, як два різні лазерні прилади. Промені, гармонійно доповнюючи один одного, цілеспрямовано впливають не тільки на меланін, але і на мікросудини, що живлять волосяні фолікули. Таким чином, видалення світлого волосся лазерним способом стало не тільки можливо, але й ефективно!

Маніпуляція проводиться професійним майстром в умовах кабінету, оснащеного спеціальним обладнанням. Кількість процедур визначається індивідуально. Часовий інтервал між сеансами становить 5-6 тижнів. Підходить для видалення волосся світлих відтінків і потужний неодимовий лазер. Однак процедура більш повільна і, можливо, трохи більше чутлива в порівнянні з вище описаною. Для повного видалення волосків в середньому потрібно від 6 до 8 сеансів.

Лазерна епіляція світлого волосся: плюси

Вигідна відмінність використання лазера для позбавлення від небажаного оволосіння від інших методик (ваксинг, шугарінг, гоління):

  • тривалий ефект - видалення світлого волосся якщо не назавжди, то на 1-8 років - цілком реально;
  • швидке проведення процедури;
  • мінімальна травматичність для шкірних покривів;
  • мінімум дискомфорту під час процедури - якщо шкіра дуже чутлива, майстер використовує місцеву анестезію;
  • безпека для здоров'я.

Ціна лазерної епіляції для світлого волосся вище, ніж традиційних способів - шугаринга і ваксинга. Однак, з огляду на тривалий ефект, процедуру можна вважати вигідною.

Видалення світлого волосся лазером: підготовка до процедури, догляд за шкірою після епіляції

Лазерне видалення світлого волосся вимагає попередньої підготовки:

  • За 2 тижні до процедури - уникати засмагання на пляжі або в солярії. Перед виходом на вулицю бажано користуватися сонцезахисним кремом з фільтрами SPF 30 і більше.
  • Не вискубувати волоски. Механічний вплив розриває контакт волосся з фолікулами, що, в кінцевому підсумку, знижує ефективність процедури.
  • Поголити волосся за кілька годин (2-6) до сеансу епіляції. За цей час вони встигають відрости до оптимальної довжини - близько 0,2 мм.

У перші години після епіляції може спостерігатися припухлість і почервоніння шкіри. Це вважається нормою. Але, якщо ці явища зберігаються довше, приєднується висип, можна використовувати гелі і лосьйони із заспокійливим ефектом і екстрактами лікарських рослин (алое, ромашка). Хороший ефект надає пінка або крем з пантенолом.

У перший день після видалення волосся не слід приймати гарячу ванну або душ. Протягом деякого часу (конкретний термін вкаже фахівець) потрібно уникати перебування під сонячними променями (якщо знехтувати цим, може з'явитися пігментація шкіри). Побічні ефекти після грамотно проведеної лазерної епіляції - рідкість. Більшість з них пов'язані з недотриманням заходів безпеки після процедури.

Додати відгук
На цій сторінці поки немає відгуків. Ви можете бути першим!
Запис на консультацію
м. Київ, ЖК «Галактика»,
вул. Євгена Сверстюка, 6
(м. Левобережна)
Пн.-Сб.: з 10.00 до 20.00
Нд.: з 10.00 до 17.00
(044) 33-99-330 (багатоканальний)
(095) 281-92-46, (068) 127-15-01
(050) 280-82-69 (коли немає електрики)